tehasesigna kaldeandur

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
aatom
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 04.09.2006 18:34 54
Asukoht: Võru/Tampere

tehasesigna kaldeandur

Postitus Postitas aatom »

autoga üle Soome lahe sõites on tuulisema ilmaga olnud selline lugu, et loksutab signa käima. esimene kord anti teada, käisin võtsin maha, teine kord üürgas arvatavasti terve see tund ja 40 minutit :?
küsimus ongi, kas on võimalik autot ka nii lukku panna, et ei rakenduks signa? esimene kord oli auto laeva kõhus ja uksed lahti, sest muudmoodi ma teda vaikima sundida ei suutnud/osanud. ukselukud on Tallinnas millegipärast puruks löödud, ehk siis nendest midagi kinnilahti keerata ei anna. Pagassilukk paneb vaid kinni, lahti enam ei tee.
BMW Diesel Power
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

e34 tehase signal on küll nii lukustus kui ka topeltlukustus võimalik orig. puldist panna ilma signata.

Kaldeanduri äkki saad lahti ühendada ajutiselt. Asub pagassis vasaku poole katte taga. (e34 jällegi)
aatom
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 04.09.2006 18:34 54
Asukoht: Võru/Tampere

Postitus Postitas aatom »

Nu kirjutas:e34 tehase signal on küll nii lukustus kui ka topeltlukustus võimalik orig. puldist panna ilma signata.

Kaldeanduri äkki saad lahti ühendada ajutiselt. Asub pagassis vasaku poole katte taga. (e34 jällegi)
aga äki avaldad mullegi kuidas ilma signata puldist lukku panna. originaalpult tundub olevat, võtme sees ta elutseb.
E34 mul ikka jah.
BMW Diesel Power
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

see peaks olema ajust progetav
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Võta vaevaks auto kasutusjuhendit lugeda! Seal on kirjas, kuidas signa nii aktiveerida, et kallutusandur välja lülitatuks jääks. Sellega on tehase insenerid juba arvestanud, et autosid veetakse ka laevadel, praamidel ja rongidel.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

aatom kirjutas:aga äki avaldad mullegi kuidas ilma signata puldist lukku panna.
Mul töötab lihtsalt lukustamine kui vajutan ümmargust nuppu.
Alarmi panekuks ümmargune, kandiline ja siis ümmargune nupp jälle.
priitv8 kirjutas:Võta vaevaks auto kasutusjuhendit lugeda!
mis leheküljel see on :? ma nagu ei leia üles oma algtasemel saksa keele oskusega.
aatom
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 04.09.2006 18:34 54
Asukoht: Võru/Tampere

Postitus Postitas aatom »

Nu kirjutas:
aatom kirjutas:aga äki avaldad mullegi kuidas ilma signata puldist lukku panna.
Mul töötab lihtsalt lukustamine kui vajutan ümmargust nuppu.
Alarmi panekuks ümmargune, kandiline ja siis ümmargune nupp jälle.
huvitav, pean proovima. aga kuidas ma aru saan et on signa või siis lihtsalt lukus? tulede vilkumisest?
priitv8 kirjutas:Võta vaevaks auto kasutusjuhendit lugeda!
Tänan soovituse eest!
Võtsin selle vaevaks lausa siis kui auto ostsin. Kuna kasutusjuhendit kaasas polnud, siis sain siit foorumist juhendilingi, mis aga ei andnud vastust mu küsimusele.
Järelikult küsingi foorumist, või võib siin kirjutada vaid kui palju mu auto kytet võtab ja kui kiiresti 0-100kmh käib ning muidu tatti pritsida?

OT, aga otsinguga on mul vähemalt nii, et sõna otsides annab näiteks 73 tulemust, võtad teema lahti, loed. Back vajutades on errori leht ja veelkord ilma tulemusteta otsingu alguse leht.
BMW Diesel Power
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Nu kirjutas:mis leheküljel see on :? ma nagu ei leia üles oma algtasemel saksa keele oskusega.
Minu 92 aasta omas lk 11 ja 59.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

Nüüd leidsin kuidas kaldeandurit välja lülitada.
Kui alarm on aktiveeritud siis tuleb vajutada veel korra kandilist nuppu.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

aatom kirjutas:Tänan soovituse eest!
Võtsin selle vaevaks lausa siis kui auto ostsin. Kuna kasutusjuhendit kaasas polnud, siis sain siit foorumist juhendilingi, mis aga ei andnud vastust mu küsimusele.
OK, tore. Samas soovitan Sul minna seal Tamperes BMW esindusse ja osta oma auto aastakäigule vastav, nt soomekeelne, juhend. Seal on siis ka õige võtme pilt sees.
Aga pmst on nii, et kui peale lukustamist vajutada 2x alarmi aktiveerimise nuppu, siis ei lähe kallutusandur aktiivseks. Seda kinnitab LED-i kustumine korraks armatuurlaual.
Sama op. on ka võtmega teostatav.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
aatom
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 04.09.2006 18:34 54
Asukoht: Võru/Tampere

Postitus Postitas aatom »

priitv8 kirjutas:
aatom kirjutas:Tänan soovituse eest!
Võtsin selle vaevaks lausa siis kui auto ostsin. Kuna kasutusjuhendit kaasas polnud, siis sain siit foorumist juhendilingi, mis aga ei andnud vastust mu küsimusele.
OK, tore. Samas soovitan Sul minna seal Tamperes BMW esindusse ja osta oma auto aastakäigule vastav, nt soomekeelne, juhend. Seal on siis ka õige võtme pilt sees.
Aga pmst on nii, et kui peale lukustamist vajutada 2x alarmi aktiveerimise nuppu, siis ei lähe kallutusandur aktiivseks. Seda kinnitab LED-i kustumine korraks armatuurlaual.
Sama op. on ka võtmega teostatav.
tänud. sellest jutust oleks võinud ju alustadagi, oleks mitu tigedat posti ära jäänud. :cool: PEACE!
BMW Diesel Power
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Kaldeanduri äkki saad lahti ühendada ajutiselt. Asub pagassis vasaku poole katte taga. (e34 jällegi)
Kas tal on vähe suurem kandline pistik millel on taga kaks juhet ja mitmeid tühje klemmiauke? Enda masinal nimelt avastasin sellise pistiku sealt polstri tagant, kuid seda ei ole seal kuskile ühendada :?
525 TDS´a EXECUTIVE
Vasta