Probleem E34 525tds

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
marior
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 17.09.2006 23:25 08
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Probleem E34 525tds

Postitus Postitas marior »

Tere
Probleem selles, et sundvent hakkab alati tööle kui temperatuuri seier keskele jöuab. Üle kesmise ei lähe aga häirib see sundvendi müra. Samuti ajab pisut jahutusvedelikku ülejooksust välja kui vaadata kapoti alla peale söitu. Milles vöib probleem olla?
MPeace
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Tegelikult E34 ei ole mingit sundventi, see suur ventikas on kondiradika jahutamiseks.
Sellise probleemiga jamas minuteada Veljo_V
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
romm
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 24.08.2006 11:48 14
Asukoht: Tartu- Jõgevamaa

Postitus Postitas romm »

Enda autol kah täpselt sama probleem. Kuna ise veale jälile ei jõudnud ja talvel nagunii konditsioneeri ei kasuta, siis tõmbasin pistiku lihtsalt tagant ära. Eks kevade poole peab kuhugi elektriku juurde minema. Samas kui kellelgi ideid või oskab aidata, siis iga inf teretulnud.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

romm kirjutas:Enda autol kah täpselt sama probleem. Kuna ise veale jälile ei jõudnud ja talvel nagunii konditsioneeri ei kasuta, siis tõmbasin pistiku lihtsalt tagant ära. Eks kevade poole peab kuhugi elektriku juurde minema. Samas kui kellelgi ideid või oskab aidata, siis iga inf teretulnud.
Kui ma mulle õieti meenub, siis oli viga liigses külmaaines kondi süsteemis.
Mercedes EQS 450+ 2022
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Viljar kirjutas:
romm kirjutas:Enda autol kah täpselt sama probleem. Kuna ise veale jälile ei jõudnud ja talvel nagunii konditsioneeri ei kasuta, siis tõmbasin pistiku lihtsalt tagant ära. Eks kevade poole peab kuhugi elektriku juurde minema. Samas kui kellelgi ideid või oskab aidata, siis iga inf teretulnud.
Kui ma mulle õieti meenub, siis oli viga liigses külmaaines kondi süsteemis.
Jep Viljar mäletad õieti :P . Minul oli probleem selle et see vent ka muudkui vuhises, vahetasin veepumba, vabajooksusiduri, termostaadi ja veel andureid ja releesid- viga oli hoopis selles ,et kevadel ütles mul töölepingu ülesse kondiradikas, sai uus pandud ja süsteem täidetud (ilmad olid külmavõitu)
Kui ilmad soojaks läksid ja isegi palavaks siis hakkas pull pihta, koguaega ainult vent vuhas. Kuna kont sai täidetud külal ajal siis oli surve teine ja sooja ilmaga R134a (külmaine) paisub,siis hakkas kondupump mootorit pooma ja mootor kuumenema, siis sai surve õigeks pandud ja kõik korras ei vuha enam,igaks juhuks sai ka radikad survepesuriga puhtaks pestud, kuna vabajooksu sidur oli ka koguaeg järgi!
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Oops, ühe asja unustasin :oops: - vaata kas sul need ribid mis radika ees on mootori pool on ikka lahti, viga võib olla veel selles vaakumis mis neid avab ja sulgeb!

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=17&fg=05

Vaata siit lehelt nr.12 detaili
Vasta