E34 elektriaknad võtmega üles

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
Ragnar
Huviline
Postitusi: 1531
Liitunud: 26.04.2003 14:25 24
Peamine sõiduk: E83
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ragnar »

:shock: vat mis kõik välja ei tule.

ühte topicusse võiks kõik kokku koondada sellised nipid.
kojameeste "programeerimine", akende sulgemine, siis see lukkude sulatus asi. kindlasti on veel midagi :) uuele bmw omanikule oleks
palju abi ja jääks vast ära ka sellised teemad, et kuidas keelt vahetada compuutril iga natukese aja tagant.
truumu

Postitus Postitas truumu »

Nu kirjutas::shock: vat mis kõik välja ei tule.

ühte topicusse võiks kõik kokku koondada sellised nipid.
kojameeste "programeerimine", akende sulgemine, siis see lukkude sulatus asi. kindlasti on veel midagi :) uuele bmw omanikule oleks
palju abi ja jääks vast ära ka sellised teemad, et kuidas keelt vahetada compuutril iga natukese aja tagant.
ja topicu nimeks:" Onu Priidu näpunäited" :lol:
ta paistab, on kõige põhjalikumalt oma auto manuali läbi lugenud(väga kasulik teos, peaks märkima)
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

effect kribas :
3´s BMW aastast 92 ja kui talvel on ukse lukud jäätunud siis tõstes lingi üles ja hoides seda ~5 sek-i siis peaks ukse lukud ka lahti sulama......
Kas see kehtib ka E-34 puhul :?:
Ei ole näind ühtki manuaali ja lugenud ammugi mitte (e34)


teeme eraldi teema parem, läheb juba sodimiseks.... :oops:
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
garageboy
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 30.07.2004 22:42 26

Postitus Postitas garageboy »

tõsine jama võib tekkida siis kui autos sees puldil lukustamise/alarmi nuppu vajutad kui aknad on elektrilised...
vahepeal jõuad natukene muusikat kuulata ja kui väga nõrk aku siis mängid veel valguselülititega ja ongi valmis... ei saa uksi lahti enam kuidagi :D
kalef
Huviline
Postitusi: 57
Liitunud: 07.08.2003 13:43 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kalef »

oman ka E34 94a. , aga kahjuks ei sõida mul võtmega ükski aken kinni , see vastu läheb mul kesklukk ise kinni , arvatasti tingitud niiskusest , parimad palad on need kui jõuad atosse istuda ja ei ole veel süüdet keeranud , aga lukk kinni läheb , siis ei õnnestu enam neid nuppe üles tirida , mis tähendab siis tagant akna kaudu (pole õnneks el.aknad) upitamist , et väljast poolt lahti keerata , eriti tore kui see juhtub vahel bensukas ja rivi autosid taga seisab ning naeru kihistab , muidugi juhtunud ka nii , et üldse võtmed autosse jäid :(
Kasutaja avatar
andu666
Huviline
Postitusi: 195
Liitunud: 20.06.2006 08:36 34
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

aknad kinni

Postitus Postitas andu666 »

priitv8 kirjutas:Ilmselt on need kõik hiljem paigaldatud, mitte tehasealarmid, eks?
minul on bmw 525tds-94 ainult tehase alarm aknad ja luugid lähevad küll kinni nii võtmest kui ka puldist ainult puldi nuppu peab niikaua hoidma kui kõik on täielikult sulgunud.
E 39 535
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Re: aknad kinni

Postitus Postitas Olari525 »

andu666 kirjutas:
priitv8 kirjutas:Ilmselt on need kõik hiljem paigaldatud, mitte tehasealarmid, eks?
minul on bmw 525tds-94 ainult tehase alarm aknad ja luugid lähevad küll kinni nii võtmest kui ka puldist ainult puldi nuppu peab niikaua hoidma kui kõik on täielikult sulgunud.
mul sama värk :P
Jõudu annab 2.5 TDS
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

Jaanus_P kirjutas:mina rumal ... aga väike OT siis

3´s BMW aastast 92 ja kui talvel on ukse lukud jäätunud siis tõstes lingi üles ja hoides seda ~5 sek-i siis peaks ukse lukud ka lahti sulama...... vähemalt minu kunagisel küll. sry, et teemast natuke mööda on. :oops:
-------------------------------------------------------------------------------------
:shock: uskumatu,millele bmw juba nii varastes 90ndates mõelnud on.
Aga signast rääkides on mul ka defa,mis ise aknad sulgeb,kui signa peale panna.Hea mugav lisa.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

toots kirjutas: :shock: uskumatu,millele bmw juba nii varastes 90ndates mõelnud on.
Seda pole mitte kõigil (standardis), aga 540-l õnneks muidugi on.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Postitus Postitas Toots »

priitv8 kirjutas:
toots kirjutas: :shock: uskumatu,millele bmw juba nii varastes 90ndates mõelnud on.
Seda pole mitte kõigil (standardis), aga 540-l õnneks muidugi on.
------------------------------------------------------------------------------------

Oo,se tähendab siis,et mul on see asi peal :) vaevalt seda muidugi vaja läheb,kuna võtmest uksi lahti ei tee.
Aga hea teada ikkagi :cool:
Igor525
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 18.07.2005 19:40 01
Asukoht: Hesse

Postitus Postitas Igor525 »

ikka tasuks endale osta e-34 88-95 manual ja korralikult läbilugeda, kui polnud orig. raamatut.


sest see vqtmetega akende-katuseluuki suletus ja lukude sulatamine, ja veel akna pesu pihustite sooendus on tehaselt pealt...


ja palju muud ka :D
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

Topeldlukustus:pista võti lukuauku, keera kuni kesklukk sulgub (saad luku seestpoold avada).
Nüüd keera võti täitsa lõpuni ,kuuled keskluku mootori klõpsatust(lukke seestpoold enam avada ei saa!)
Endal ka 90.a 525:aknad sulguvad võtmest(lisatud sai signa, nüüd sulguvad ka signast,üks vajutus ja aknad ise kinni)
topeld lukustus;kui uksed on lukus tõmmates ukse välislingist, süttib salongi valgustus;talvel kui signa veel ei olnud, pestes autot külmusid lukud kinni. Kuid hoides juhiukse linki sai juhiukse avada võtmega, järelikuld ukse luku soendus! :D
VOTT TEILE 90. AASTA
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Vot see lukusoojenduse asi tuli mullegi uudisena, kuigi kes teab, kas mul see on peal. Ega's midagi, AARE530@ootab talve :D
Kasutaja avatar
Inno
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 02.07.2006 12:46 55
Asukoht: Tartumaa

Postitus Postitas Inno »

AARE530 kirjutas:Vot see lukusoojenduse asi tuli mullegi uudisena, kuigi kes teab, kas mul see on peal. Ega's midagi, AARE530@ootab talve :D
On veel üks võimalus: ukse polster maha ja pilk ukse lukule(kui sul on lingist salongi valgustus trähendab lingi taga lülitit1-te ja kui ka luku soendust siis lülitid 2-te).
Nii, et kas 1,2,3 või mitte ühtegi lülitit (tuli välja et, minu omal kolm lülitit)
Viimati muutis Inno, 04.06.2007 23:18 05, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Olari525
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 29.04.2006 20:45 36
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Olari525 »

salongi valgustusest nii palju, et kui ma auto puldist ukse avan siis lükkab mul salongis tuled põlema ja kui ma puldis lukku panen siis paneb kohe kustu. pole vist midagi erilist bemmide puhul, aga siiski märkimist väärt :P
hmm see lukusulatust peaks kohe uurima :P
egas keegi tea, kust saaks e34 inglise keelset raamatut või veel parem eesti keelset :D mul hetkel saksa keelne.
Jõudu annab 2.5 TDS
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kui on nii, et juhiukse linki tõstes salongis tuli süttib (nb. nupp peab enne ikka "ukselt" asendis olema!), siis on ka lukusoojendus.

PS kasutusjuhendid on siin foorumis välja pandud, tee silmad lahti.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Vasta