E34 525i kütusepump ei saa hästi kütet kätte

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Tauri_V
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: 30.01.2008 20:39 57
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Pärnu

E34 525i kütusepump ei saa hästi kütet kätte

Postitus Postitas Tauri_V »

Tahaks teada, et kas keegi on e34-jal vahetanud sellist kütusefiltrit, mis kapoti all on.
http://bmwfans.info/parts/catalog/E34/S ... er_tubing/
Det. nr. 1.

Siit loen, et see ka nagu mingi filter. Huvitama hakkas, et pole lugenud, et keegi oleks neid vahetanud ja üldse kas see on filter?

Teine küsimus on see, et tahaks teada, kas kütusepaagis on võimalik eemaldada seda plastikraami vms,
Viimati muutis Tauri_V, 16.02.2010 20:11 45, muudetud 1 kord kokku.
BMW f11 530xd 2015
raitz87
Huviline
Postitusi: 262
Liitunud: 22.10.2007 09:41 49
Kontakt:

Re: E34 525i kapotialune kütusefilter

Postitus Postitas raitz87 »

Tegu peaks olema söefiltriga. Minuteada seda ei vahetata üldse.
Koolist on meeldejäänud see, et too pidi muutma aurustunud bensiini uuesti vedelaks.
Parandage kui ma eksin!

Päikest
Raivo
Kasutaja avatar
BMW POWER
Huviline
Postitusi: 1310
Liitunud: 04.01.2007 13:53 38
Asukoht: TLN
Kontakt:

Re: E34 525i kapotialune kütusefilter

Postitus Postitas BMW POWER »

pigem se on paagituulutusega seotud mitte kütte filtriga
Bmw sõidurõõm
Kasutaja avatar
Tauri_V
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: 30.01.2008 20:39 57
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Pärnu

Re: E34 525i kütusepump ei saa hästi kütet kätte

Postitus Postitas Tauri_V »

Selle filtriga selge.

Nüüd teine küsimus, et kas see raam, mis seal kütusepaagis on ja kugu pump sisse surutakse kuidagi kätte ka saadakse? Ilmselt selles raamis on mingid kanalid, et küte pumbale peale jookseks.
Mul on jama selles, et 20 liitri juures saab ilmselt sealt raamist küte otsa ja juurde ei tule kiiresti ja auto hakkab vahele jätma.

Filter ja pump on vahetatud. Muud võimalust ma lihtsalt ei näe enam. Tasemeandur ka ei valeta, kuna siis kui jõnksutama hakkab on kütust veel üle keskosa pumbaraami.
Nüüd ongi juba nii, et hakka või selle pärast paaki vahetama, kuid arvan, et midagi on umbes. Vast keegi teab kas ja kus on seal need kanalid, kust küte sinna raami jookseb.
BMW f11 530xd 2015
Kasutaja avatar
Tauri_V
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: 30.01.2008 20:39 57
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Pärnu

Re: E34 525i kütusepump ei saa hästi kütet kätte

Postitus Postitas Tauri_V »

Upitaks väheke. Tahakski teada, kas selles raamis on mingid kanalid, et küte ikka jookseks sinna? Äkki on kellelgi kogemusi või saab varuosadeks auto pealt tühjast paagist vaadata? :roll:
Ma ei saa omal seal kütet nii väheks, et kuivas paagis uurida :(
Nagu bmwfans'ist vaadata, siis ei olegi seal näidatud seda raami, järelikult eraldi ta sealt ära ei käigi vist.

Edit:
Siin pildil saate vast aru, mis raami ma mõtlen ka ikka :)

Pilt
BMW f11 530xd 2015
Kasutaja avatar
soots05
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2009 18:03 35
Asukoht: Viljandimaa

Re: E34 525i kütusepump ei saa hästi kütet kätte

Postitus Postitas soots05 »

Selle raami sees mitte kütusepump ei istu? Mul see raam lotendab suht kergelt. paagi kuivale lasen või liiga kaldus on ja enam kütet kätte ei saa siis suht halb lootus autot käima saada. Ei saanud kütet kätte enam. Pump ei löönud piisavalt. Kuigi vahetasin pumba ära, ikka sama jama. Lõpuks liedsin vea üles ja kritiseerin ennast, et selle nii hilja leidsin, nimelt keegi eelmine omanik oli vahetanud jagajakaant ja ühe küünlajuhtme sisu oli vana jagajakaane otsas, seega küünlajuhtme vahetasin ära ja nüüd ok. Selleni jõudsin sedasi, et ma vaatasin küünlaid jne. pidevalt lõi märjaks kui auto käima kakkusin nööri otsas. nüüd funkab.

Ja ma võin sõbra juures vaadata, tal vanakooli mootoriga 525 laiali lammutatud, homme saaksin uurida.

Mul endal sama jama. kuskil 40l pealt hakkab seier villast viskama, sõidab koos autoga kaasa, ikka väga hullult viskab, isegi sirgel teel ja kuksil 20l peal enam auto ei käi. nagu küte otsas. Äkki mul ka siis miskit seal all umbes, kui ma seal sees sorkisin siis leidsin, et on küll seal mingi kanalid, kohe pildilt vaadates paremale äärest jookseb üks kanal näiteks. kui ma õieti aru sain. võin eksida ka.

Aga ma uurin selle kanali asja sõbralt järgi :) ta tegi paagi tühjaks ka ja kakkus maha, tal see auto varuosadeks.
Kasutaja avatar
soots05
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2009 18:03 35
Asukoht: Viljandimaa

Re: E34 525i kütusepump ei saa hästi kütet kätte

Postitus Postitas soots05 »

Nii nii.. vaatasin sõbra paagist järgi, kanalid on püstasendis ja üpris kõrged, mingi 4-5mm laiad, seega peaks küte ilusti jooksma sinna nagu peab, seega ei oskagi öelda milles probleem võib olla, ei kujuta ette küll, et seda sodi seal võiks nii palju olla, ja antud paagist polnud näha ka kas seal mingit sodi on kanalis sees või mitte. aga samas no võib olla ka, kätte seda asja sealt igatahes ei saa niisama kergelt.
Kasutaja avatar
Tauri_V
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: 30.01.2008 20:39 57
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Pärnu

Re: E34 525i kütusepump ei saa hästi kütet kätte

Postitus Postitas Tauri_V »

Sa mõtled neid mis kohe paaki vaadates selle raami äärtes pmst või? Kui nii, siis neid kanaleid ma nägin ise ka. Kas tõesti rohkem pole?
Kuidagi kahtlane või?
Siis ju peaks küte olema koguaeg sellest raamist üle ju. Aga ma ei tahaks uskuda, et see nii on, sest kui mul on selle poole raamini küte, jooksis ikka pumbale peale. Kuskilt peab veel see küte pääsema sinna kasti sisse äkki?
BMW f11 530xd 2015
Kasutaja avatar
soots05
Huviline
Postitusi: 257
Liitunud: 10.12.2009 18:03 35
Asukoht: Viljandimaa

Re: E34 525i kütusepump ei saa hästi kütet kätte

Postitus Postitas soots05 »

mm..no ma sain vaadata sealt poolt kus peaks olema paagiluuk keres, sealt vaadates sisse oli näha taga ääres püstine vahe, ma mõtlen, et see tundus kanal olevat, aga käega sorkisin seal siis all küll rohkem midgai nagu polnud, suht kahtlane jah see asi seal. Selline tunne, et osta paak ära ja huvi mõttes lõigu laiali see. :/
Kasutaja avatar
Tauri_V
Huviline
Postitusi: 606
Liitunud: 30.01.2008 20:39 57
Peamine sõiduk: BMW 530d
Asukoht: Pärnu

Re: E34 525i kütusepump ei saa hästi kütet kätte

Postitus Postitas Tauri_V »

Minul viga teada!
Nimelt siis see kanal, kust küte raami sisse pääseb on põhja all ühes nurgas pmst. Ja mul oli see pmst täies ulatuses umbes :)
Ilmselt on kunagi paagu vaakumisse tõmmanud ja sellega seoses taseme anduri ka puruks ja need plastiku killud olidki seal kanalis.

Paar udust pilti ka, aga midagi saab aru.

Punases ringis kanal ja valge on ummistus :)
Pilt

Siin siis vaade, mis pesitses kanalis.
Pilt
BMW f11 530xd 2015
Vasta