E38 750 elektrijama (kiiresti abi tarvis!)

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
damon
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 07.07.2004 07:36 18
Asukoht: Tallinn

E38 750 elektrijama (kiiresti abi tarvis!)

Postitus Postitas damon »

Täna tuli sisse selline imelik kotermann, et kui auto seisma jätta, süüde välja siis signat enamus juhtudel peale ei saa. Kui ka saab siis umbes poole minuti pärast hakkab karjuma ja maha võtta ei saa. Uksedki saab lahti ainult võtmega. Kui sellises situatsioonis süüde sisse keerata jääb signa vait. Sümptomiteks on veel peale auto seisma jätmist see, et kesklukk ei toimi, pidurituli põleb aeg-ajalt ja vahel käib ka rool üles-alla. Kuna Patrik nädalavahetusel külalisi vastu ei võta ja ma ise olen esmaspäeval-teisipäeval komandeeringus aga autoga vaja kolmapäeva hommikul soome sõita siis äkki keegi saab aidata?
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

kunagi jamas mul e39 peal signa- ei saand mootoritki käima ja sõi akut koguaeg...


Võtsin signa maha ja probleemid kadusid kohaselt....
damon
Huviline
Postitusi: 119
Liitunud: 07.07.2004 07:36 18
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas damon »

Tundub, et auto tegi endale lihtsalt restarti, kuna eile tuli ette mingi kiri (selleks ajaks oli juba mõnda aega tulesid ja rooli vilgutanud) remote prog või midagi sellist. Täna hommikuks auto nagu uus. Kõik loimib. Lisaks on juurde tulnud veel see, et tagurdamisel keerab peeglid allapoole (ennem seda ei teinud). äkki tekkis jama sellest, et ülemise aku massiklemm ei andnud päris hästi ühendust. Sai eile mõlemad akud maha võetud ja profülaktikat tehtud
Kasutaja avatar
bmw 740
Huviline
Postitusi: 109
Liitunud: 14.03.2007 15:37 44
Peamine sõiduk: Bmw 730 E65
Asukoht: Rapla

Postitus Postitas bmw 740 »

Ega see juhuslikult ei ole see sama auto,mis oli autod.ee platsil müügis?
Ise käisin ka seda uurimas ja alguses oli plaan vahetust teha aga kui seda autot väljast nägin siis kadus isu ära ja seal pidi mingi korralik elektroonika jama sees olema.
Kasutaja avatar
Toomas_V
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 25.07.2004 15:35 50

Postitus Postitas Toomas_V »

Ka minu auto jamas analoogselt, seda muidugi soomes ja suht jahedal ajal. Algas asi nii: kõigepealt hakkasid pidurituled lihtsalt põlema. Käisin ümber auto ning mõtlesin, mis krt nüüd viga... Seejärel istusin autosse keerasin võtit ja ei midagi...Hea oli, et eestlastest kaverid lähedalt võtta. Sai siis autole nö. "täkku " anda. Auto käivitus probleemideta, Sõites koju mõtlesin, et ehk nö ajutine apsakas.. ju sõiduga ka akut laeb. Järgmisel hommikul kõik otsast peale. ...Auto käima ei lähe . Ei aidanud ka "täku" andmine ega aku laadimine . Signalisatsioon hakkas " lambist" karjuma ega mõelnudki vaikida. Kesklukk ei toiminud. Peidetud kompuuter OBC vms, näitas aku laadivust 7 V. Ühesõnaga kõik oli "P..."

Abi siis selline. Läksin poodi ja ostsin uue aku. (130 EUR). Nüüd on kõik OK!
Vasta