kus asub "hädadest teataja" juhtaju? E32

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
UrMas.L
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 09.06.2006 13:25 24

kus asub "hädadest teataja" juhtaju? E32

Postitus Postitas UrMas.L »

Omaarust E32-te hästi tundes ei suuda ma tuvastada, kus asub nn pisihädade teataja juhtaju. Häda vaevab selliselt, et asi teatab pidevalt tulede läbipõlemisest, kui kõik on korras.
Antud probleem tuleb aegajalt autodel, millede kontaktklemmid mingil põhjusel ära on oksüdeerinud. Igaks juhuks olen käinud kõik võimalikud kohad üle, kui häda vaevab endiselt. Eks siis nüüd oleks aeg see „karp“ välja vahetada.
Kui keegi teab veel antud teemal midagi müstilist pajatada, siis loeks meeleldi.
Ergo750
Huviline
Postitusi: 1103
Liitunud: 04.09.2005 16:14 50
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Ergo750 »

Oled ikka 100% kindel,et kõik tuled põlevad ?....Ma otsisin ka tükk aega taga miks veateadet näitab,kuni leidsin mittepõleva numbritule :) See sindrinahk ei paistnud päeval kuidagi välja.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Ma kontrolliks tulede kõrguse korrektoreid kõigepealt. Aga olgem ausad, see ka juba nii nämmutatud jutt ja terve internet on õpetusi täis.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Mirko
Huviline
Postitusi: 1428
Liitunud: 25.11.2005 21:50 26
Peamine sõiduk: G30 545eX M-Sport
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Mirko »

Ka minu E39 näitas pidevalt, et kontrolli pidurituld. Pidurituled aga põlesid ilusti. Hiljem lasin ühel sõbral pidurit pikemalt all hoida ja selgus, et üks pidurituli hakkas õrnalt vilkuma. Pirni pesa liigutades hakkas aga pirn jälle korralikult põlema, nüüd peangi midagi selle pesaga ette võtma. Pirn ei taha korralikult sees püsida. Seega võib neid põhjuseid olla palju.
Vasta