N62 nuka ja keti rakised

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
s0ul
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 19.05.2008 21:22 29
Asukoht: tartu

N62 nuka ja keti rakised

Postitus Postitas s0ul »

Kas kellelgi on see komplekt olemas ja oleks valmis laenama seda mingi raha eest? Lõuna Eestis :D
Ehk siis seee komplekt: http://antehnika.eu/toode/709/jaotusmeh ... t-bmw-asta" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: N62 nuka ja keti rakised

Postitus Postitas teet82 »

Küsimus sama, äkki kellelgi ei ole enam vaja sellist komplekti ja tahab selle ära müüa või lihtsalt laenata?
Saksa ebay-st saab 100EUR eest kätte koos saatmisega, seega rohkem ei tahaks nagu maksta selle eest.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Exoo
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 20.08.2017 19:15 24
Peamine sõiduk: BMW 750i E65

Re: N62 nuka ja keti rakised

Postitus Postitas Exoo »

Tere Klubilised, kas kellelgi oleks laenata N62B48 mootorile nuka ja keti rakised.
Olen nõus mõistliku summa maksma rendi eest ! ! ! :D
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: N62 nuka ja keti rakised

Postitus Postitas teet82 »

Ei paku neid siin vist keegi, tellisin ka ebay-st selle 100EUR komplekti endale. Natuke kahtlane see komplekt oli, väljalaske rakis oli natuke laiem kui vaja ja nukkvõlli sai pöörata natuke rakise vahel, arvatavasti ei pea see nii olema. Auto pole lõpuni kokku pandud ja ei tea hetkel, et kas on rahul kõigega, käima igal juhul läks :D
Võin laenata seda komplekti, aga saatmisega ei viitsi külla jamada.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Vasta