E32 kaitse nr 18 põleb läbi.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

E32 kaitse nr 18 põleb läbi.

Postitus Postitas Oleg P »

Nimelt süüte sisse lülitamisel läheb kaitse nr. 18 läbi. Ennem autol maki polnud nüüd panin maki taha ja kaitse nr. 18 on raadio kaitse nagu ma välja loen. Ja viga oli ka siis kui maki polnud, täpselt sama kaitse kohe läbi. Ehk keegi oskab aidata kust viga otsida? Kas see kaitse nr. 18 on ka veel millegi kaitse?(kaanel on nr. 18 all veel mõned asjad kirjas kuid tõlget ma sellele netist ei ole leidnud).
terv.,oleg!
V8
UrMas.L
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 09.06.2006 13:25 24

kaitse

Postitus Postitas UrMas.L »

Üheks kaitsmeid küpsetavaks kohaks on vanadel bmw-del sigareti süütaja. Ma ei tea, mis nr kaitse seal nüüd on, aga võid seda vaadata. Koogi lihtsalt see(mõlemad) välja ja ühenda juhe lahti ja proovi jälle.
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Sigareti süütaja töötab :roll: Või võib ikkagist see kala anda?
V8
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

Väike vihje kaitse nr. 18 kohta:

-el.Istme mälud
-el.rooliasendi mälu
-el.peeglite mälu
-sisevalgustus
-raadio/cd
-mobiiltelefon
-vargusevastane süsteem

....nii et tegutsemist jagub! Soovitaks alustada sisevalgustusest...see kõige lihtsam variant!
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Hmm päikese sirmi valgustus mul ei tööta, ja tagumised kohtvalgustid aga esimesed ja uste kohtvalgustus töötab. Äkki keegi teab soovitada kedagi elektrikut kelle juurde pöörduda kes oskaks sellise asja juures aidata, et makk ja muud asjad tööle saaks?
V8
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

võta sirm korra kruvidest lahti ja vaata kas äkki on juhe keres? Samas vaata kas äkki on juhtmed mis tagumistesse kohtvalgustitesse lähevad katki ukse vahelises osas!
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Hetkel enam aega pole et uurida aga järgmine nv vaatan kindlasti kõik võimalikud vigased juhtmed üle :!:
V8
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Patrik abix :!:
OOta aga sul oli ju mingi jama selle signaga! Äkki sellest tuleb see kala!
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Võtan patrikuga lähipäevadel ühendust ja panen mingi aja kirja :!:
Ei tahaks eriti uskuda et signa pärast see jama, kuna signa nüüd minu meelest töötab aga raadio kaitsme põletab ta ikkagist maha. Aga krt seda teab ei ole ju ma ka mingi ekspert :)
V8
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Nii vaatasin kõik asjad üle mis oli välja pakutud ja ei leidnud ma küll kuskilt viga. Ainus asi mis avastasin pimedas sõites et maki valgustus põleb kuid makk tööle ei lähe ja kaitse nr 18 lendab alatasa välja. Ehk on siiski reaalne et viga võib olla ka signas?? Sest ühel lehel avastasin et nr18 kaitsme all on mingi Radio, Phone, Anti-theft alarm, Electric frontseats. El istmed mul ka ei tööta, selle kohta tean vaid seda et relee läbi el istmetel, ehk relee on lühises ja põletab kaitsme läbi? Krt jeblimist kui palju :mad: ehk oskab keegi aidata otsida üles see el istmete releed!?
V8
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

fromme kirjutas:Väike vihje kaitse nr. 18 kohta:

-el.Istme mälud
-el.rooliasendi mälu
-el.peeglite mälu
-sisevalgustus
-raadio/cd
-mobiiltelefon
-vargusevastane süsteem

....nii et tegutsemist jagub! Soovitaks alustada sisevalgustusest...see kõige lihtsam variant!
Vaata viimast punkti!

El istmetel tõmba plokist juhtmed välja!Ja proovi siis!
Plokk on juhiistme all ja juhtmed saab välja tõmmata istet eemaldamata!
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Tänan fromme abi eest ;)
Esialgu kahtlustan el istmeid kuna ennem kui ma signaga toimetama hakkasin oli signalt kõik juhtmed maas ehk sis täiesti töökõlbmatu ja kaitse põles ikkagi läbi pidevalt, aga el istmed ei töötanud juba algusest peale ja eelmine omanik ütles et talle ütles elektrik et relee on õhtal.Kuid krt seda teab ehk on signas viga :? Kas el istmete blokilt tõmban kõik juhtmed välja mis asuvad sis eest vaadates? või on taga ka mingid juhtmed?ja kas saab seda musta kasti kuhu juhtmed lähevad istme alt ära ka võtta?(täpsustan lihtsalt assja et pärast imestama ei pea või miskit lõhkuma)
V8
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

karbi saad alt kätte küll- Kahjuks ei mäleta kas seal oli vaja midagi muterdada ka enne või oli lihtsalt klambriga! Soovitaks selle jaoks ikkagi istme maha võtta = 2 istmekinnitus torxi tagant lahti keerata ja turvavöö torx... ära unusta juhtmeid enne lahti ühendada kui hakkad istet välja kangutama! proovimise ajaks ühenda kõrvalistuja juhe ka lahti!
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

Istet pole veel jõudnud lahti kangutada... kuid niipalju olen saanud proovida, et testisin pirniga kas vool tuleb peale ja pirn läks põlema kuid maki taha ühendan sis ei midagi. Huvitav miks nii?Äkki ei saa õieti massi?pirni jaoks võtsin massi süütelukkust.
V8
Vasta