e32 laepolster

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

e32 laepolster

Postitus Postitas M4rt »

Koledaks läinud, tahaks ära vahetada. Kuidas teostada? Tuleb klaasid eemaldada või saab lihtsamalt?
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Ei, klaase sa kindlasti ära ei pea võtma. Kunagi, kui oma eelmisel E34-l laepolstrit eemaldasin, võtsin kõigepealt ära C- piilarite polstrid (mul oli vaja saada katuse tahaserva ligi), kui tahad kogu polstrit maha saada, eks siis tuleb kõikide piilarite katted eemaldada, tihendid ukseava servast jne ning siis tasapisi uurisin ja nihverdasin, ilma, et kellegi käest uurida oleks olnud. Täpselt ei mäleta enam, päris jupp aega möödas juba, aga vist olid seal tüüblid ja muud vidinad- igatahes midagi võimatut küll ei olnud :roll:
Kasutaja avatar
Mart
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 27.02.2004 18:56 41
Asukoht: Tartu

Re: e32 laepolster

Postitus Postitas Mart »

M4rt kirjutas:Koledaks läinud, tahaks ära vahetada. Kuidas teostada? Tuleb klaasid eemaldada või saab lihtsamalt?
Kogu vajalik info siin:
http://bmwe32.masscom.net/johan/headlin ... liner.html
Kasutaja avatar
M4rt
Huviline
Postitusi: 595
Liitunud: 09.03.2004 16:13 21
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas M4rt »

tänud
Kasutaja avatar
Zander
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 29.03.2005 03:05 15
Asukoht: Tallinn

E32 Laepolster?

Postitus Postitas Zander »

Tere!
Mul ka selline jama :(
Polstri saaks kätte aga kuidas katuseluugi polstri kätte saaks? :shock: :?
Aga kes sinna riide peale paneks? :idea: :?:
Oskab keegi kedagi soovitada? :cool:
Zander
Kasutaja avatar
Zander
Huviline
Postitusi: 55
Liitunud: 29.03.2005 03:05 15
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Zander »

:arrow:
Zander
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

AARE530 kirjutas:Ei, klaase sa kindlasti ära ei pea võtma. Kunagi, kui oma eelmisel E34-l laepolstrit eemaldasin, võtsin kõigepealt ära C- piilarite polstrid (mul oli vaja saada katuse tahaserva ligi), kui tahad kogu polstrit maha saada, eks siis tuleb kõikide piilarite katted eemaldada, tihendid ukseava servast jne ning siis tasapisi uurisin ja nihverdasin, ilma, et kellegi käest uurida oleks olnud. Täpselt ei mäleta enam, päris jupp aega möödas juba, aga vist olid seal tüüblid ja muud vidinad- igatahes midagi võimatut küll ei olnud :roll:
Ütleksin et piltide peal on see palju lihtsam kui tegelikkuses- just see välja saamine, kahjuks ei saa ma piltide peal täpselt aru kas tegu on L kerega, tavalise kere puhul lause saidilt (http://bmwe32.masscom.net/johan/headlin ... liner.html) "Yes this does sound easier then it is as you have the bend the board a ""small amount""" on tugevalt alahinnatud, nagu mäletan oleksin pidanud selle rulli keerama et kätte saada tagauksest, sinna ta jäi ... ootama kuni ühe klaasidest maha võtan!
Kasutaja avatar
Mart
Huviline
Postitusi: 113
Liitunud: 27.02.2004 18:56 41
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Mart »

fromme kirjutas: Ütleksin et piltide peal on see palju lihtsam kui tegelikkuses- just see välja saamine, tavalise kere puhul lause "Yes this does sound easier then it is as you have the bend the board a ""small amount""" on tugevalt alahinnatud, nagu mäletan oleksin pidanud selle rulli keerama et kätte saada tagauksest
Mul tavalise kerega e32 ja sai küll mõõduka painutamisega kätte. Ehk et mitte U-kujuliseks vaid selliseks kergeks naerunäoks :)
fromme
Huviline
Postitusi: 189
Liitunud: 24.09.2004 11:39 14
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas fromme »

mulle tundus et kui veel painutan siis jäävad pärast murdekohad näha ja kuna praegu lagi väga puhas ja korralik siis ei raatsinud riskida!


Lõpuks siis kangutasin polstri välja ... ikkagi jäi selline mulje et liiga palju peab jõudu kasutama...hetkel murdejälgi ei paista...loodame et saan samamoodi sisse tagasi ka
Vasta