Aknapesu pump pidevalt töös!?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Aknapesu pump pidevalt töös!?

Postitus Postitas Oleg P »

Tervist!
Asi siis selline, et üks päev jäi aknapesu veldeliku pump tööle, susisin kangi üles alla, ette ja taha, millest polnud abi lülitasin auto välja ja peale seda kõik ok. Järgmine kord jäi pump tööle ja enam auto välja lülitamisest ei piisa.
Kontrollinud olen: kapoti all olevat releed(tundus korras olevat), pumba külge minevat juhet puhastanud ja muud nallja proovinud kuid ikka jääb tööle.
Keegi ehk teab aidata? Ise kahtlustan seda kangi salongis millega kojamehi tööle panna aga mis targemad arvavad asjast!?

Ettetänades Oleg!
V8
Jan_K
Huviline
Postitusi: 288
Liitunud: 28.06.2006 21:41 43
Peamine sõiduk: BMW 530i E60
Asukoht: Jälgimäe
Kontakt:

Postitus Postitas Jan_K »

mul oli selline anomaalia et esimeste külmade tulekuga käivitasin auto ja pritsisin aknapesuvedelikku ja oh üllatust kojamehed otsustasid lihtsalt tööle jääda kuigi kang oli null asendis. siis järsku jäid poole akna peal seisma ja seisid mingi 5-8 minutit ei aidanud kangi tõmbamine üheski suunas. peale mõningast ootamist proovisin kangi ja siis läks korda ise. vot.
Kasutaja avatar
Oleg P
Huviline
Postitusi: 1325
Liitunud: 21.06.2005 22:55 00
Asukoht: Lääne-Virumaa -> Harjumaa

Postitus Postitas Oleg P »

AFF kirjutas:mul oli selline anomaalia et esimeste külmade tulekuga käivitasin auto ja pritsisin aknapesuvedelikku ja oh üllatust kojamehed otsustasid lihtsalt tööle jääda kuigi kang oli null asendis. siis järsku jäid poole akna peal seisma ja seisid mingi 5-8 minutit ei aidanud kangi tõmbamine üheski suunas. peale mõningast ootamist proovisin kangi ja siis läks korda ise. vot.
Noh sellest tekstist ma ei saa kahjuks midagi abistavat välja lugeda! Aga tänan ikkagi ja nagu ma aru saan oli viga ikkagist kangis!?
Ehk teab veel keegi midagi öelda?
V8
Vasta