E32 Kompuutri(valgustuse) jama

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

E32 Kompuutri(valgustuse) jama

Postitus Postitas Danil523 »

Kompuuter iseenesest nüüd töötab täne OTSINGULE kus sain kondekate ja puhastamise kohta infot. Kuid jama on tekkinu nimelt selline et kui sõitsin läbi löökaugust kadus valgustus ära(see oranž) see valgustus kadus ka konditsioneeri ja ka kellade pealt, ma kaldun isegi arvama et see ei ole kompu? mida võiks veel otsida( muidu olen seda LKM moodulit ka kiskund ja jootnud puhastand kui ei aita, ka releed puhastasin)

Otsingus polnud selle kohta miodagi, äkki keegi teab mida võiks veel vaadata. või keegi spets ütleks kust saaks teda otse ühendada kuskile, ei saa midagi jälgida- õhtul pimedas......


See jama juhtsu ennem kui kompu kallale läksin nii et minu joodetud asjad ei tekitand seda...

Kas e32 valgustust saaks kuidgi otse ühendada ja kas + või - on lülitites( kuidas need lambid on ühendatud kas jada ühendusega või rööbiti, äkki kuidagi sekkmi saaks. ( otsingus oli kuid inglise keel on mul suht paha ja ka saksa on 0) http://www.carsoft.ru/avtorepair/bmw_e34/E34.html Näidake seal kes teab mis skeem seal vastaks minu murele....
ette tänades.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Re: E32 Kompuutri(valgustuse) jama

Postitus Postitas Hans »

Danil523 kirjutas:Kas e32 valgustust saaks kuidgi otse ühendada ja kas + või - on lülitites.......
Alustaks üldse tulede lüliti põhjalikust uurimisest.


Aga mis puudutab mingi omaaretust näidikute plokki, siis omal vastutusel:
26 pinniga valge pistik nr 1 pin + (üldvalgustus näidikutele) ja nr 11 pin maa. (Mõtle ennem 100x üle mida ikka teed)

See siis sinu antud lingi alt info.
Kas e32 pistikud on samad mis e34-l sellele oskab vist priitv8 vastata.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

Lüliti ostsin uue ja ka seal valguse tugevuse lülitis on vool sees kui proovida. Muidu tänud selle mõningha info eest ja selle pistiku asja vaatan üle.

Aga kui kellelgi on midagi umbes sama juhtund siis kirjutage .NB e34 on sama mis e32 seal on kõik pistikud ja lülitid üks ühele samad.... täna proovin äkki saan midag vigataolisti testriga kätte.
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Sa pead ikka seda + ahelat (juhe mis tuleb pin 1-le) vaatama, see kui miinus ahelas oleks katkestus, siis sul veel ühtkomateist näidikutes ei töötaks.

Tuled on rööbiti, selline asi on välistatud, et kui üks pirn läbi läheb siis kogu valgustus kustub.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

ma praegu läksin ja tegin selgeks kumb on puudu, puudu oli + ja selle sain seal reostaadist ja saingi tööle. Pärast kui aega on siis ehk kuskil kaitsmete juures on lahti... see pin 1 ei funkanud kuid 11 vist oli - ja ma seal ei hakkand jamama kuna äkki põleb midagi sisse, võtsin + sealt kella valgustusest.
Vasta