U: vanade 6 bmw kohat

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
vembut
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 18.01.2006 10:17 51
Asukoht: Tartu

U: vanade 6 bmw kohat

Postitus Postitas vembut »

hakkan siis uurima vana 6 seeria tausta, kuna plaanin omale suveks soetada. Lugesin siin foorumis kõik 6 seeria teemad läbi. Sain masinast mingi ettekujutuse küll. Ma alguses mõtlesin et m6 oleks õigem tee, aga siin oli teema kus räägiti et 635 csi on ikka etem pill remondi poolest.

Alguses oli plaan et 540 V8, aga öeldi et 635 on sama minekuga.
Kas keegi on mõõtnud omal 0-100 palju ta aega võtab ja mis on tema tipp kiirus. bmw tahan selle pärast, et on olnud juba kiireid autosid, aga üks siis nelikvedu ja teine esivedu.

Ma veel kaalun oma ette kas m6 või 635 csi, kui saaks m6 saksast väikse avariiga odavalt siis ilmselt ostan ikka m6.

aga ootan teie endi muljeid 6 seeria bmw-st
ruut
Klubiliige EKBK
Postitusi: 538
Liitunud: 03.09.2004 09:55 48
Asukoht: tln-harju

Re: U: vanade 6 bmw kohat

Postitus Postitas ruut »

vembut kirjutas:Ma veel kaalun oma ette kas m6 või 635 csi, kui saaks m6 saksast väikse avariiga odavalt siis ilmselt ostan ikka m6.
Korrektsuse huvides - m6 markeeringuga masinaid on ainult usas müüdud. Saksast on võimalik saada M635CSi aga odavalt ńeid vist ei liigu. Või mis on kellegi jaoks odav? Praegu paistab mobile-s isegi üks alla 5k masin olevat aga suht suure läbisõiduga ja mootoriremont ei ole kindlasti sellisel odav lõbu.
e10 & e21 & e24 & e30 & R
enthusiast
Huviline
Postitusi: 118
Liitunud: 28.01.2006 12:04 20

Postitus Postitas enthusiast »

igapäevasõiduks soovitaks ikkagi osta 635CSI, minek on piisvalt jõuline ja remondikulud jäävad mõistuse piiresse.
Muidugi M635CSI on omaette klass ja selle vastu midagi muud panna vist polegi.....tõeline klassik võidusõidutehnikaga. Muidugi tengelpung peab selojakotiga(kui mitte kahe) kaasas olema.
Ise oman `78 630CS, masin on karburaatoriga ja väga heas korras, arvestades vanust. Kolm aastat tagasi Lõuna-Saksast sai toodud. Masina juures väärib äramärkimist veel see, et antud mudelit toodeti vaid 76-78 ja miskit 5000(635csi, ca 90 000) eksemplari.
Bensupaagis on suht-keeris koguaeg...aga noh elab üle. Sõnaga olen superrahul. Igati väärt ost!!
:D
Vasta