X5 E53 uks lukus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
matu2991
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 13.10.2014 14:37 37
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0d

X5 E53 uks lukus

Postitus Postitas matu2991 »

Tere,

Mure selline, et kõrvalistujapoolne uks ei tule lukust lahti. On kellelgi sarnast probleemi esinenud või oskab keegi suunata kust abi võiks saada ?

Ette tänades
Madis
Kasutaja avatar
Martin.
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 22.04.2013 16:52 56
Peamine sõiduk: X5

Re: X5 E53 uks lukus

Postitus Postitas Martin. »

Tere,

Mul oli täpselt sama jama. Neil kipub see sisemine lingi raam vms katki minema.
Ise käisin Tallinnas mustamäel Karivolis (neile oli see teada tuntud mure) jupp + töö oli vist 95 EUR'i. Töötab siiamaani kenasti :)

Martin
Kasutaja avatar
A.Vainola
Klubiliige
Postitusi: 85
Liitunud: 15.02.2015 13:03 41
Peamine sõiduk: Alfa Romeo Stelvio
Asukoht: Tallinn

Re: X5 E53 uks lukus

Postitus Postitas A.Vainola »

Minu tuttav automehaanik ütles mulle kord samuti, et nendel lukkudel on selline tüütu omapära, neil see raam või alus on mingisugusest kergemetalli sulamist tehtud ning võib katki minna, mis siis lõpetab kogu luku töö. Peaks leidma mingisuguse metallitöö spetsialisti, kes suudaks need jupid "vanast ja heast" terasest teha :)

Igal juhul, minu mehaanik soovitas avada ust nii - suru uks ise käega auto vastu ja siis tõmba linki, sellisel juhul link avab luku ning ekstra surve ukselt endalt talle peale ei käi, hoiab seda juppi kauem elus :) Kui ta aga juba katki on, siis jah, spetsialisti vaja ja uut juppi.
matu2991
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 13.10.2014 14:37 37
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0d

Re: X5 E53 uks lukus

Postitus Postitas matu2991 »

Mure lahendatud, akna lüliti alune blokk oli läbi, kuna uut polnud võimalik kiiresti saada tinutati üle ja asi töötab taas.
Vasta