webasto 2005 x5

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
tarmotaa
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 19.10.2012 08:55 37
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas tarmotaa »

Tere
Ei läinudki kaua aega,TÄPSELT ÜKS AASTA kui sain selle poolakate kiti tööle.Poolakad hakkasid minuga suhtlema nädal tagasi tänu eu tarbijakaitse jonnile nende vastu.Aasta tagasi saadeti nii telefonis kui meilitsi põhimõtteliselt pikalt.Nüüd nädal tagasi hakati väga viisakalt uurima kuidas paigaldasin mida tegin ja tahtsid et saadan tagasi asjad ja maksavad raha minule.Kirjutasin ei taha raha vaid tahan süsteemi mis toimib.Uurisid kuidas ühendasin ja kirjutasid et nende kit toimib vahest nii ja naa,ehk kord tuleb valgesse juhtmesse +12 pin kahes ja vahest pin kolmes.Vahetasin nende poolt valmistatud pistikus valge juhtme asukoha pin kahelt pin kolmele ja oligi kõik.Super puldist auto salong soe jne.Eks natuke naljakas oli aasta oodata minuti kestvat protsessi tõsta juhe pin kahelt pin kolmele.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2091
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas BumBum »

Väga hea ja tänud. Ma pole viitsinud enda omaga tegeleda peale ühendamist. Idee oli mul sama, et plussi ühendus kontrollida, kuid pagasnik tühjaks ja juurdepääs, see ikka paras jama töö.
Kasutaja avatar
PeeterA
Huviline
Postitusi: 4349
Liitunud: 26.07.2007 10:10 36
Telefon: 51949859
Asukoht: BMW diagnostika Haapsalus
Kontakt:

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas PeeterA »

Mul pakkuda lahendus, millega saab E39/E38/E53 tehasepaigaldusega Webasto auto enda võtmepuldist käima.

viewtopic.php?f=56&t=238651
tel. 51 949 859
BumBum
Huviline
Postitusi: 2091
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas BumBum »

tarmotaa kirjutas:Tere
Vahetasin nende poolt valmistatud pistikus valge juhtme asukoha pin kahelt pin kolmele ja oligi kõik.Super puldist auto salong soe jne.Eks natuke naljakas oli aasta oodata minuti kestvat protsessi tõsta juhe pin kahelt pin kolmele.
Kas sa tegid webasto seisusoojendiks kodeerimist ka või mitte?
Ma kasutan autot nii vähe ja aasta alguses avastasin, et Webasto hakkab küll tööle, käib 30 minutit aga salongi sooja ei hakka puhuma. Kliimaplokk ei lülitu tööle. Sellel ajal oli väljas -25 aga ei usu, et see takistuseks sai, sest käivitamisel hakkas sooja õhku kohe puhuma.
Eile lugesin erinevaid foorumeid ja ei ole ainuke sellise probleemiga. BMW Scanneriga proovisin ligi saada aga kuna see BMW 16:9 süsteem on väljavõetud, siis vist ligi ei lase.

Eelnevalt on ka seisusoojendiks kodeeritud aga tundub, et ei aita see.
naant
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 29.07.2016 10:40 55
Peamine sõiduk: BMW X5 3.0D

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas naant »

Tervist, tegeleb siin keegi või kus oleks võimalik Webasto kodeerimine seisusoojendiks?

Ette tänades
tarmotaa
Huviline
Postitusi: 180
Liitunud: 19.10.2012 08:55 37
Asukoht: lõuna eesti
Kontakt:

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas tarmotaa »

Ei teinud ma oma kuudile muud kui paigaldasin selle poola junni.Väga mugav,vajuta nuppu ja putka täiesti soe,aknad sulanud jne.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2091
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas BumBum »

Peab siis selle kodeeringu eemaldama. xoutpost foorumist lugesin ka, kus paigaldati ilma kodeerimiseta ja toimib.
Ideeliselt võib seal konflikt olla, kuna ühel juhul püüab auto elektroonika ise seda tööd kontrollida, ilma kodeerimiseta kontrolliks seda ainult webasto.
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas ttsys »

Kuidas kodeering tehti? Millega? Progman-ga SH retrofit? NCS-ga? Viimasel juhul BMW coding õpetab option $536 lisamisel vaja käsitsi SA number lisada 2; adding 2.
xxxxxxxxxxxxxxxx current SA
+
0000000000020000
BumBum
Huviline
Postitusi: 2091
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Postitus Postitas BumBum »

Ma seda ei oska nüüd täpselt öelda, peab peab kasutaja Arnise käest küsima. Tookord ei saanud ka kontrollida kas hakkab tööle või mitte, kuna siis oli Pin-ide ühendamisel segadus.
BMW Scanner näitab, et on aktiivne. Linnuke ees kastis.
Kas mahakodeerimisel piisaks sellest, kui kasutada BMW Scannerit, linnuke eest ja ülekirjutada?
ttsys
Huviline
Postitusi: 5711
Liitunud: 20.07.2011 17:24 45
Asukoht: Tallinn, Tel:51905398
Kontakt:

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas ttsys »

Pigem on need lahus olevad süsteemid, mis nagunii teineteisega ei arvesta. PA Scanner-ga teed mitte aktiivseks vaid ühe funktsiooni. Sellega ei kao lisa $536 jne.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2091
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas BumBum »

Selge!
Siis ikka mõistlikum lasta kellelgi järgmise puhkuse aeg üle kontrollida. BMW Scanneriga on lihtne aga teisi programme ma esialgu ise kasutada ei taha. Hiljem mingi jama ja siis hakka lahkama, mis valesti läks :D
-Koppel-
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 14.11.2016 16:52 57
Peamine sõiduk: BMW 335i

Re: webasto 2005 x5

Postitus Postitas -Koppel- »

Tere,

Ei tahaks uut teemat teha, siin on kõik vastavate kogemustega tüübid juba kohal.
Ostsin E92 BMW, millel on independent ventilation ja independent heater. Saab navi ekraanilt Timer 1 ja Timer 2 määrata aga see nagu ei toimi.

Kui mittetöötaval mootoril vajutada "independent ventilation" tekib kasti linnuke ja hakkavad vendid puhuma.
Kui mittetöötaval mootoril vajutada "independent heater" siis tekib kasti linnuke 2 sekundiks ning siis kaob ja midagi ei käivitu.

Kui mootor töötab, siis kumbagi "Independent mode-i" käivitada ei ole võimalik.
Kui määrata kellaaeg, siis tekib kliima paneelile ventilaatori logo ja aja kättejõudes nagu tegi mingi relee klõpsu aga ei täheldanud, et vendid puhuma hakkaksid. Kas süsteem hindab välistemperatuuri järgi, kas parasjagu on mõistlik kasutada ventileerimist või webastot?

Kas antud sümptomid on teile tuttavad? Kas kõlab nagu aku oleks nõrk ja seetõttu ükski independent süsteem ei käivitu?
Olen vaid kaks päeva autot omanud, hommikuti on külm ja sellest lisast oleks väga abi.
Vasta