Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
rynno300
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 14.02.2006 13:01 50
Asukoht: Tartu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas rynno300 »

TiitR kirjutas:
rynno300 kirjutas:http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=774996

Sinine suits tagant väljas. Võibolla mõni lihtsam viga nagu karterituulutus- võibolla midagi tõsisemat. Pealegi oli müügis mingi aeg tagasi 33k. kui ma ei eksi.
Krt, ca. 30 tuh. peabki mingi suits väljas olema...ideaalseisus e39-t tahate selle raha eest? :lol:
pigem ca. 40 tuh.
Esivedu on lastele Nelikvedu on naistele Tagavedu on meestele
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas kaspar »

Kuulutuses on kirjas 38 000 ehk siis tõesti ca 40 000, mitte 30k. Ja selle raha eest saab norm. e39, olen ise ostnud. Kui tingimisprotsess on võõras ja autot valida ei oska, siis võid 300 000 eest ka vastu pükse saada.
dann875
Huviline
Postitusi: 800
Liitunud: 23.12.2006 02:16 53
Peamine sõiduk: BMW X5 E53 3,0d

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas dann875 »

http://www.auto24.ee/used/697410
selle kohta niipalju kui keegi infot tahab :cool:
pildid ja seal ka varustuse list olemas(seal veel mõned üksikud pildid teistest e38)
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery ... id=1732040

vin WBAGE61050DN40516 ja varustuse list olemas, silma hakkas selline asi nagu, et listist ASC puudub, kuid olemas auto toodetud 1998 23.sept.
omanik ütles kui kindel ostja siis tuleb ka kohale :shock: kast ja moto pidid muidu korralikult töötama, kuid auto seisnud päris pikka aega ca.6kuud
väliselt on roostes kõik ukse alum.ääred v.a. vasak tagumine, parempoolne taga tiivaäär, kapoti äär juhi poolt tule ülevalt, tagaluugi äär tervenisti ja ka tagapaneeli alumisel äärel roostet, mõlemad karbiktted eest lahti, esistange konksukate puudu, pidurikettad roostes-arvtavasti seismisest, paremalt poolt pidi mingi kolks läbi käima, vastu rattaid lüües tundus, et ketaste veeplekid kolisesid, autot kõigutades midagi kiuksus kusakilt, juhiuke polster vist mingil põhjusel maha käinud, tagum.polster oli käepidemest nats vigastatud, sisu kõige hullem pole saaks asja, mõlke nagu ei näinud, kuid väliseselt tahaks kindlasti ülevärvimist, tagumine vedru katki
auto tööle panemisega selline lugu: kui rahaga kohale ei ilmu siis ta tööaega raiskama ei hakka, et ta tööl ja bla, bla, blaaa...... pole aega, arvatavasti aku tühi või midagi, ei tea kas ongi mõtet proovisõitu tegema minna
ah jaa see tuluke armtuuris, ABS-i andur tahab vahetust ja tagastangel nurkades kahjutused, vist vastu sõidetud kuhugi, kuid hullu midagi :(
kuulutuses lisainfo ei vasta kindlasti tõele
BMW X5 3,0d 160kw xDrive 10/2005a.
Kasutaja avatar
Rainer_U
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 21.06.2004 12:39 07
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Rainer_U »

Minu kunagine auto:

viewtopic.php?f=4&t=56762

Müüsin maha mingi 1,5 a tagasi ja siis oli läbisõit ca 315000 (kindlasti õige, eesti ajalooga)
Kindlasti ajaga juurde tulnud.

Praegu auto müügis:

http://www.auto24.ee/used/762071

Läbisõit jube ilusaks muutunud. Lihtsalt teadmiseks inimestele.
e30i 316Touring => e36 318i => e34 525 TdsA => e39 528i => e46 328iA => e46 328 Ci => e46 320d => e36 318 Tds Touring
dann875
Huviline
Postitusi: 800
Liitunud: 23.12.2006 02:16 53
Peamine sõiduk: BMW X5 E53 3,0d

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas dann875 »

sama kuulutus, sama auto, pildid nüüdseks puuduvad, info kuulutuses kohe kuidagi ei vasta tõele, seisab lumehunniku all, lumevallid ümber sama kohapeal ja hinda ka veel 4k võrra tõstetud :shock:
http://www.auto24.ee/used/697410
dann875 kirjutas:http://www.auto24.ee/used/697410
selle kohta niipalju kui keegi infot tahab :cool:
pildid ja seal ka varustuse list olemas(seal veel mõned üksikud pildid teistest e38)
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery ... id=1732040

vin WBAGE61050DN40516 ja varustuse list olemas, silma hakkas selline asi nagu, et listist ASC puudub, kuid olemas auto toodetud 1998 23.sept.
omanik ütles kui kindel ostja siis tuleb ka kohale :shock: kast ja moto pidid muidu korralikult töötama, kuid auto seisnud päris pikka aega ca.6kuud
väliselt on roostes kõik ukse alum.ääred v.a. vasak tagumine, parempoolne taga tiivaäär, kapoti äär juhi poolt tule ülevalt, tagaluugi äär tervenisti ja ka tagapaneeli alumisel äärel roostet, mõlemad karbiktted eest lahti, esistange konksukate puudu, pidurikettad roostes-arvtavasti seismisest, paremalt poolt pidi mingi kolks läbi käima, vastu rattaid lüües tundus, et ketaste veeplekid kolisesid, autot kõigutades midagi kiuksus kusakilt, juhiuke polster vist mingil põhjusel maha käinud, tagum.polster oli käepidemest nats vigastatud, sisu kõige hullem pole saaks asja, mõlke nagu ei näinud, kuid väliseselt tahaks kindlasti ülevärvimist, tagumine vedru katki
auto tööle panemisega selline lugu: kui rahaga kohale ei ilmu siis ta tööaega raiskama ei hakka, et ta tööl ja bla, bla, blaaa...... pole aega, arvatavasti aku tühi või midagi, ei tea kas ongi mõtet proovisõitu tegema minna
ah jaa see tuluke armtuuris, ABS-i andur tahab vahetust ja tagastangel nurkades kahjutused, vist vastu sõidetud kuhugi, kuid hullu midagi :(
kuulutuses lisainfo ei vasta kindlasti tõele
BMW X5 3,0d 160kw xDrive 10/2005a.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Edgar »

http://www.auto24.ee/used/800366

Hoiatus !
Kuna tekkis huvi auto vastu, siis pakkusin kunagi seda autot talle. ( tükk aega on proovinud nad seda maha müüa ) . Kena, nahksisu, kliima, 1999 aasta ning kõik sobis mulle . Küll aga need lakitud tuled, ja arvele MITTE VÕETUD seisukord jne ajas asja kahtlaseks. Kuulutuses samuti kirjas, ABS andur tahab vahetust ning samuti salongiradiaator( milleks tuleb autot veel omakorda lammutada ) . Alguses öeldi et auto Inglismaalt. Hiljem tuli aga välja, et sealt rännanud Leedu poole , ümberehitatud vasakpoolseks ning siia tulnud. Ise loobusin, kuna ei taha ARKis või igapäevases elus saada sellelt autolt ebameeldivaid üllatusi. Teada värk mida vene kodanikud leedust toovad :D
Kasutaja avatar
magma
Huviline
Postitusi: 1625
Liitunud: 09.12.2008 12:01 39
Asukoht: Viimsi
Kontakt:

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas magma »

Sellega on peavalu jah, enam pole sel autol M3 punast vader sisu ega ka M i velgi.
Ja arvele võtmiseks saatis Tallinna UM pikalt ja ütles et neid see teema ei huvita, Tartu Um lubas tõendi väljastada 10 000.- eest, juhul kui kõik ümberehitus on tehtud nende meelest korrektselt, loomulikult kõik anduri vead ja muud jamad peavad olema kadunud.
Enne UM tõendita ARK is arvele ei saa.
Lihtsam auto juppideks müüa.
E60 M5
Kasutaja avatar
Leedu
Huviline
Postitusi: 636
Liitunud: 30.05.2008 15:24 56
Peamine sõiduk: M4
Asukoht: Tallinn

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Leedu »

krt, keegi võiks juba lund koristades sellest risust üle sõita. Sest tore on see kui keegi müüb e46 kupeed 54k ja siis kui peaks endal näiteks juhtuma sarnase autoga avarii siis kindlustus ütleb näete, need autod ei maksa enam midagi, anname teile 55k.
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: Huvitavad BMW müügikuulutused

Postitus Postitas Fred »

Sellest autost on siinsamas teemas ka varem juba juttu olnud muidu. Siis oli ta 2 kuud ka minu käes, püüdsin temast veel asja saada, aga jah, vigu oli ikka palju tal. Põmst on ta lambist Leedus kokku klopsitud, ainus originaal-elektroonika oli käigukasti aju, kõik muud plokid (kellad, LCM, EWS, mootori aju jne) on suvalistelt masinatelt võetud. ;) Ühesõnaga ümber kodeerimist on kõvasti. Ümberehitus ise oli muidu suht soliidselt tehtud, võhik poleks arugi saanud. Siit võib ka veidi lugeda, mis ma temaga tegin.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Edgar »

Fred, aga kui ta ennem oli sinu käes siis kas sa teda arvele ei võtnudki ?
Tundus jõle hea diil, et inimene kohe nõus minu oma vastu vahetama ja kirjutas veel mulle. Kuid liiga kahtlane tundus jah :roll:
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas MartenL »

auto24 on täitsa ok koht kupeede hinnataseme vaatamiseks. PFL e39 vahtusena 1:1 ei saa.
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Edgar »

Loomulikult on 323ci 99 a hind märgatavalt kõrgem. Kuid antud vead mis MAINITUD oli, ning MÄÄRATUD hind kuulutuses , + VAHETUSVÕIMALUS . Inimene oli nõus, aga näed. Mina ei kahetse grammigi et ei vahetanud ära :D
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Fred »

Mina teda arvele ei võtnud jah, sest ei jõudnud UMi ülevaatusele. Töökoht vahetus mul vahepeal ja polnud enam aega putitada teda. Lihtsam on ikkagi maksta rohkem ja osta kohe korralik auto, kui saada miskit odavalt kätte ja siis ise teda üles lüüa. Eelarve läheb alati kolmekordselt lõhki.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Toots »

Hea oli,et praegu sellele teemale silm pidama jäi,mul pakuti just seda 323 kupeed ühe chevy bussi vastu. Nüüd tean,et ei hakka aega raiskama :) Vaatasin ka,et hind imelikult madal...
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Fred »

Eks kutt üritab iga hinna eest lahti tast saada. :)
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
Edgar
Huviline
Postitusi: 2719
Liitunud: 21.08.2010 11:07 39
Peamine sõiduk: BMW

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Edgar »

Kusjuures omanik on vist isegi mingi Nikita nimeline, aga teised mehed vastavad küsimustele :D Küsisin et mis värvi nahkpolster. Mees vastas, ükspäev sõitsin taga, vist oli nahksisu jah, vist oli hall . :D
pprz
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 18.05.2003 15:28 29

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas pprz »

Lihtsalt infoks, et selles kuultuses olev pilt on illustreeriv. Kuigi hind eeldaks, et pildil kujutatud läikivad ja korras veljed ongi sellised, siis tegelikkuses pesemata, koorunud laki ja kohati kahjustatud äärtega. Raisatud aeg.


Pilt
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Volum »

dann875 kirjutas:sama kuulutus, sama auto, pildid nüüdseks puuduvad, info kuulutuses kohe kuidagi ei vasta tõele, seisab lumehunniku all, lumevallid ümber sama kohapeal ja hinda ka veel 4k võrra tõstetud :shock:
http://www.auto24.ee/used/697410
dann875 kirjutas:http://www.auto24.ee/used/697410
selle kohta niipalju kui keegi infot tahab :cool:
pildid ja seal ka varustuse list olemas(seal veel mõned üksikud pildid teistest e38)
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery ... id=1732040

vin WBAGE61050DN40516 ja varustuse list olemas, silma hakkas selline asi nagu, et listist ASC puudub, kuid olemas auto toodetud 1998 23.sept.
omanik ütles kui kindel ostja siis tuleb ka kohale :shock: kast ja moto pidid muidu korralikult töötama, kuid auto seisnud päris pikka aega ca.6kuud
väliselt on roostes kõik ukse alum.ääred v.a. vasak tagumine, parempoolne taga tiivaäär, kapoti äär juhi poolt tule ülevalt, tagaluugi äär tervenisti ja ka tagapaneeli alumisel äärel roostet, mõlemad karbiktted eest lahti, esistange konksukate puudu, pidurikettad roostes-arvtavasti seismisest, paremalt poolt pidi mingi kolks läbi käima, vastu rattaid lüües tundus, et ketaste veeplekid kolisesid, autot kõigutades midagi kiuksus kusakilt, juhiuke polster vist mingil põhjusel maha käinud, tagum.polster oli käepidemest nats vigastatud, sisu kõige hullem pole saaks asja, mõlke nagu ei näinud, kuid väliseselt tahaks kindlasti ülevärvimist, tagumine vedru katki
auto tööle panemisega selline lugu: kui rahaga kohale ei ilmu siis ta tööaega raiskama ei hakka, et ta tööl ja bla, bla, blaaa...... pole aega, arvatavasti aku tühi või midagi, ei tea kas ongi mõtet proovisõitu tegema minna
ah jaa see tuluke armtuuris, ABS-i andur tahab vahetust ja tagastangel nurkades kahjutused, vist vastu sõidetud kuhugi, kuid hullu midagi :(
kuulutuses lisainfo ei vasta kindlasti tõele
http://www.auto24.ee/used/805542
Sama auto jälle müügis :D
Buumer Auto / 56826000
Kasutaja avatar
ozzu
Huviline
Postitusi: 988
Liitunud: 19.07.2007 18:52 03
Peamine sõiduk: 328 individual
Asukoht: Perth

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas ozzu »

:arrow:
Viimati muutis ozzu, 15.05.2011 23:56 51, muudetud 1 kord kokku.
Huviline
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Henri. »

Suvalised just mitte - või vähemalt on sama mudeli omad:
Registreerimismärk 392ATN
Mark ja mudel BMW 325CI
Riigi kood, mille registris sõiduk on EST
Kehtiv alates 08.01.2011 00:00
Kehtiv kuni 07.04.2011 23:59
Kasutaja avatar
mastergut
Huviline
Postitusi: 785
Liitunud: 14.11.2007 15:51 55
Peamine sõiduk: BMW 530xd
Asukoht: Rakvere
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas mastergut »

AUDI b3 2.3 Quattro , E46 320I , e39 530d 142kw , e61 530xd , e34 524td
Kasutaja avatar
2XX5
Huviline
Postitusi: 305
Liitunud: 07.09.2010 10:25 49

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas 2XX5 »

ozzu kirjutas: Numbreid küljes polnud aga armatuuril vedeles leedu transiit :S
Pilte või pole juhtunud, leedu nr-test siis.
Tõenäoliselt olid need Eesti transiitnumbrid ja auto rändas välismaale... Leedu ja Eesti transad on suhteliselt sarnased.
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas VeikoA »

Hannes525 kunagine ja minu eelmine ning viimane auto:

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... bf40a80933

Ostsin ta Hannese käest, siis müüsin maha mingi 2009 või 2008 kevad vist ja nüüd see sama omanik müüb seda.

Mõtlesin ta tagasi osta, aga noh, sai veidi inffi küsitud.

Praegune omanik rääkis, et auto oli suht kurvas seisus, vahetati mingid veermiku osad ja klapikaane tihendi (iseasi kas seda tasub uskuda). Omanik sõitis pikka aega ja auto teda alt ei vedanud, kuni üks kord oli mingi ratas alt ära lennanud.

Küsisin emailis, et mis ratas täpsemalt ja kuidas lendas. Kas midagi mädanes küljest ära või lihtsalt tuli koos kinnitusega ratas ära.

Vastust minu küsimustele ei tulnud.
Auto pidi ka vist müüja peika käes vms olema ja tema siis majandab müügiga jms.

Üldiselt minul nagu huvi kadus. Kui isegi ei suvatseta vastata küsimustele.
Alguses proovisin helistada, ei saanud kätte, siis saatsin sõnumi, ja vastus sõnumile tuli alles kuu aega hiljem.


Ja auto valmistusaastaks on 1991, mitte 1992, ja läbisõit peaks mingi 280000 vist olema.
Täpselt ei mäleta. Keritud on ka niikuinii.

Ja see: "istu sisse ja sõida" võib teil lühikeseks rõõmuks jääda.
Auto on ikkagi vana ja probleeme sellega on olnud ka mul kõvasti.


Mul on omi mälestusi selle autoga, aga jah, mul ei ole raha suure seljakotiga seljas kahjuks.
Kui oleks ostaks auto tagasi ja lööks üles.


Kellel raha on, ostke. Ise tagusin kõva raha sinna auto alla ja olin UMi tööga rahul.
Et mootor oli korras, aga jah veermiku jaoks mul raha ei jätkunud.
Esipidurite kettad ja klotsid said ka vahetatud. Aga see kõik toimus aastal 2008, nüüd juba 2011 ja omaniku sõnul on ta sellega tohutult sõitnud. Auto on isegi soomes ära käinud.


Üldiselt, kui auto saaks Pärnu kuidagi, siis ma ehk isegi vaataks ta üle või laseks UMil seda teha, aga Tartusse ma ei viitsi minna, teades auto tegelikku seisukorda ja olles tema eelmine omanik.


Ühesõnaga, kel raha on üle ja midagi teha pole, ning igatseb üht kena kolmest, siis palun väga.
Kes esimest autot otsib ja eriti remondiga ennast tappa ei taha, siis ei soovita.


Mul on kahju sellest autost ja tahaks teda isegi tagasi, aga jah, pole niipalju raha üle, et saaks riski peale välja minna.

Ma olen selline lihtsalt, et minu jaoks on autol hing sees ja ta läheb mulle hinge, kui ma temaga sõidan ja ta on mu käes pikka aega. Siis ma hakkan igatsema. Eriti siis kui pilte vaatan.

Kui ma miljoni võidaks, siis laseks selle milli eest selle auto uueks teha.
Ei ostaks uut, vaid laseks selle täiesti korda teha.

Kui tuleb tuju ja auto alles, käin ehk Tartus ära ja vaatan üle.
Kui tuju ei tule, siis ei tule.


EDIT: auto asub hetkel teadaolevalt Võrus.
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Fred »

No offence, Veiko, aga see viimane post tundus küll maru halana sellest, et sul raha pole. Ära solvu.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas TiitR »

Ma olen selline lihtsalt, et minu jaoks on autol hing sees ja ta läheb mulle hinge, kui ma temaga sõidan ja ta on mu käes pikka aega. Siis ma hakkan igatsema. Eriti siis kui pilte vaatan.

Kui ma miljoni võidaks, siis laseks selle milli eest selle auto uueks teha.
Ei ostaks uut, vaid laseks selle täiesti korda teha.
No kui see auto sulle NIIII armas oli, miks sa selle krt siis maha müüsid? Ja no see miljoni jutt?.... :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas VeikoA »

Fred, sorry kui see nii tundub, aga see pole mõeldud halana. Ei mõelnud üldse selliselt seda asja.
Ausalt.

Müüma pidin sellepärast, et nagu ikka, raha oli vaja. Kui nüüd tagasi mõelda, jah müük oli mõttetu.
Ärge pange pahaks. Kirjutasin autost nii nagu on.
Ja loodan, et tulevased autoostijad ikka loevad ka seda teemat ja saavad mingit kasugi.


Parimat!
moista
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 09.05.2006 12:38 25
Asukoht: Tartu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas moista »

http://www.auto24.ee/used/858383


Sai täna Patriku ja Valdeku juures üle kontrollitud.
Väljast ja seest väga viisakas nagu uus.
Kuid sillad ja mootori remont oleks läinud maksma 2500-3000 eur.
Säästan teie aega ja raha.
Ise lootsin ostuabi alt saada sama infot kuid pidin ikka ise tallinna kontrollima minema.


Trv mario
moista
Huviline
Postitusi: 87
Liitunud: 09.05.2006 12:38 25
Asukoht: Tartu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas moista »

Sama lugu sellega
http://www.auto24.ee/used/858387

Et ma isegi ei soovita neid mitte vaatama minna.
Kui pole rahakott puuga seljas:)

Lisaks roostetas see ka väljast.
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas foxy007 »

Sa võiksid ära märkida, et mis nendel autodel täpsemalt viga on. Ma usun, et need inimesed ei müügi uut autot...Aga ma usun, et teisi inimesi huvitab ka milles seisneb see 3000 eurine remont?
Mercedes- Benz V250 - 2016
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Henri. »

Roolilatt ise juba 1/3 sellest kalkullist kui kõigile peaks olema latt sisse arvestatud.

Mis selles halba oli kui Patrik ükskord kõigi nende juures ostueelsel ülevaatusel käinud autode vigadenimekirja avaldama hakkas?
Vasta