Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Aps15
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 07.08.2011 00:54 00

Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas Aps15 »

sooviksin osta bmwd.
Nagu maal sõitmiseks ja järgmine aasta teeks load ja hakkaks ka linnas sõitma.
Äkki oskate midagi soovitada.
ise vaatasin midagi sellist: http://www.auto24.ee/used/844123
oskate äkki rääkida vigadest vms.
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Bmw

Postitus Postitas TarMoH »

Aps15 kirjutas: Äkki oskate midagi soovitada.
Kerge soovitus on ikkagi load enne ära teha. Kui juba selline suhtumine on, siis raudselt jõuad autoga juba miljon korda linnas käia, enne kui load kätte saad. Selliseid tüüpe terve ilm täis, kes mõtlevad, et "ega load sõida". Tavaliselt lõpetavad nad healjuhul kuskil puus. Teinekord saab aga mõni süütu surma. :roll:

Samas kui sõidad ainult põllupeal, siis võid traktoriga ka mässata. Külavaheteedel liiguvad ka autod. :roll:

Näe, samast hinnaklassit:
http://www.auto24.ee/used/892231
Aps15
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 07.08.2011 00:54 00

Re: Bmw

Postitus Postitas Aps15 »

Traktorit küll ei soovi!
bmwtouring
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 08.05.2011 14:15 18

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas bmwtouring »

TarMoH kirjutas:Näe, samast hinnaklassit:
http://www.auto24.ee/used/892231
Väga lahe trakats on :D sellisega sõidaks osadel tallinna teedelgi heameelega.

Aga politsei on olemas ka maapiirkondades ja tihti vägagi aktiivselt tegutsemas.
Ei soovita lubadeta jamada sul, trahv võib selle auto hinna kahekordistada sinu jaoks.
Kasutaja avatar
Kristian330
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 24.11.2003 12:42 32
Asukoht: Helsingi-Merivälja

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas Kristian330 »

Mis sa TarMoH istusid esimest korda autorooli alles autokooli esimeses sõidutunnis või? Terve ilm võibki selliseid vendi täis olla aga miks sa kohe arvad, et teemaalgataja selline peaks olema? Igatahes oskab süüke vana 10x paremini autot valitseda, kui juba noorest peast n.ö oma külavahel, metsas või mujal sõitma on õppinud. Mis krdi ajast need load sõidavad? :shock: Selline vana on minu silmis sitaks etem, kui mingi emaliisinguga äsja teedele tulnud töll :roll:

Selle raha eest on vast pemmi küll, kui maal kipitada tahad. Kui igasugune üleliigne praht sealt autolt eemaldada võib asja saada küll :) rääkimata mingitest plekist jalamattidest jne. Suts pimpida siit-sealt näppida ja kannatab esimeseks elukaks küll :cool:

olen ise maal tatikast saadik ringi kipitanud küll mingite erinevate raibetega ning ka umbes taolise trakatsiga nagu linkisid. Tervet lapsepõlve nagu ka kuskil arvutimänge mängida ei viitsiks
E36 328i cabrio ex - 330d touring M ex - F07
kiire kaherattaline.
Aps15
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 07.08.2011 00:54 00

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas Aps15 »

Su jutus on iva sees.
Mida seal muutma peaks`?
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas TarMoH »

Kristian330 kirjutas:Mis sa TarMoH istusid esimest korda autorooli alles autokooli esimeses sõidutunnis/.../
Põhimõtteliselt küll jah, mis siis? :roll:

Minu sõnavõtt oli sellepärast selline, et ei tahaks kuskil maakohas mingit "Sebastian Loeb'i" omale salongi, kui ta kuskil "niisama harjutades" mulle peaks täie lauluga sisse lendama. Kui sa leiad koha, kus ei liigu mitte kedagi ja ei ole oodatagi kedagi, siis aga palun, raiu kõik puud maha - talv tulemas.

Ja milleks BMW? Opeli närakad peaks suht pädevad olema põlluralliks küll ning palju odavamad. Aa, õige jah, need raisad ei rebi ju kiiretes kurvides külge ette.... andeks andeks.

Täiesti mõttetu teema siin teisi veel julgustada ka. Endal võiks vähemalt natuke mõistust peas olla ja teistele mitte mingeid asju soovitada. Kui kihutamise soov nii suur on, siis aga palun .. 1000 euri eest saad tõesti PlayStation3'e ja Dirt3 mängu ... ralli palju tahad, jäävad süütud inimesed puutumata. :roll:
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas TiitR »

Tarmoga päri 100%...no krt, uudised ju suht koormatud taoliste "asjaarmastajatega" juhtunud õnnetustest. Ise ma paraku alustasin samuti mingi 13a. vanuselt, kuid siiski vanaisa oli co-driveriks, kui ta jahil armastas käia ja lasi mul kopikaga metsateid sõita, aga sellest on möödas 23a. ja siis oli liiklus palju rahulikum, eriti metsateedel :cool:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Kristian330
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 24.11.2003 12:42 32
Asukoht: Helsingi-Merivälja

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas Kristian330 »

Minu mõistuse pärast ära sa muretse. Tundub, et sa oled terve elu linnas elanud, et ainult arvutimänge mängida tahad/julged. Teemaalgataja tuleb siia, teeb korraliku postituse ja küsib konkreetselt auto kohta nõu, mõned siin aga hakkavad talle kohe ema hällilaulu lugema.. Milleks? Tegu siiski margifoorumiga, kus tsiviliseeritud kasutajad võiksid abistavat infot jagada.

Saan su murest aru, aga kõik inimesed ei ole ühesugused, seega ei tasu üldistada kohe. Meil kõigil võib iga hetk midagi juhtuda, kas siis liikluses või mujal..

Ma ei loe seda foorumit siin esimest aastat, ega kogu mingi mõtetute postistustega endale respecti ega muud säärast. Kõik muutub ning on muutunud ka see foorum. Kahjuks aga allapoole :cool: Foorum peakski olema koht, kus inimesed saaksid ühiste huvide nimel koostööd teha ning arvamust avaldada. Hetkel aga tundub nii, et kui teisitimõtleja oled siis oi oi sa ei kuulugi gängi :mrgreen: **** lugu küll..


Kui sulle see coupe rulla meeldib, mine kohale, vaata üle, ning kui tundub enam-vähem, ss võta ligi- esimeseks autoks kärab küll..

Peace! :)
E36 328i cabrio ex - 330d touring M ex - F07
kiire kaherattaline.
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas TarMoH »

Kristian330 kirjutas:Tegu siiski margifoorumiga, kus tsiviliseeritud kasutajad võiksid abistavat infot jagada.
Täpselt - BMW foorum ongi mõeldud tsiviliseeritud inimestele. Tsiviliseeritust näitab seadustest kinnipidamine ja teistega arvestamine. Kui seadusi ja muid asju poleks, võiksime siiamaani kõik kirved/nuiad käes ringi käia. :cool:

Anna andeks, pole elu aeg toas istund ja vaatand, kuidas inimesed väljas liiguvad. :roll:

Minul on kama kaks, kuidas keegi elada tahab, lihtsalt, kuna ise käin ka suht tihti kuskil metsavahel sõitmas, siis ei taha banzai mehi endale ette, kes "õpivad" alles sõitmist.

Võibolla on sul lastetoast natuke puudu jäänud, sellepärast ka selline arvamus. Või kasvatad oma lapsi samamoodi? Lased nad metsavahele paugutama ja siis juhhei.
qzx
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 12.06.2010 15:08 57

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas qzx »

Ma mõtlesin, et ainult tüdrukud istuvad autorooli siis esimest korda kui autokooli lähevad, 100% tuttavatest on sõitmise hiljemalt 15-16 aastaselt selgeks õppinud, neil 75% on olnud ka autod ennem lubade saamist, neist 0% on põhjustanud kannatanutega avarii, va mõned sakkis peaga sõidud aga sellisel juhul ei ole vahet kas sul on load või ei ole ja sellised tuttavaid on nii kui nii igas ringkonnas.

jutt käis siis meessugupoolest.
TarMoH
Huviline
Postitusi: 1260
Liitunud: 21.12.2008 09:21 34
Asukoht: Tallinn/Tartu

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas TarMoH »

qzx kirjutas:Ma mõtlesin, et ainult tüdrukud istuvad autorooli siis esimest korda kui autokooli lähevad, 100% tuttavatest on sõitmise hiljemalt 15-16 aastaselt selgeks õppinud, neil 75% on olnud ka autod ennem lubade saamist, neist 0% on põhjustanud kannatanutega avarii, va mõned sakkis peaga sõidud aga sellisel juhul ei ole vahet kas sul on load või ei ole ja sellised tuttavaid on nii kui nii igas ringkonnas.

jutt käis siis meessugupoolest.
Hästi. Ma õppisin ka 16 aastaselt ära, aga ei tekkinud kunagi isu auto ostuks ja niisama rallimiseks.

Vahet pole, nagu ennegi ütlesin, kama kaks kuidas keegi oma elu elab.

Näed, sain jälle postituse juurde - lahe...
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas Heix »

Justkui nagu......lasteaed.

Miskipärast kaldun samasse kanti,et pole see meie asi mis see poiss oma autoga teha tahab,meilt küsiti nõu kuid paljud kaasfoorumlased mängivad hoopis poisi ema rolli.

Väheke ´lilla´ on see auto tõesti aga õige omaniku käes võib tast asja saad.

Minu enda arvamus kogemuste põhjal on see et sellise raha eest tegelikult nii vana asja ei tasu osta,sest see vajab kindlasti hoolt ja pisikest rahakotti,sama raha eest võiksid ju vaadata ka vähe uuemat E36 või E34,arvatavasti on neid hiljem kergem müüa ka(mul üksgi auto kaua aega ei pidanud,ei tea küll miks aga koguaeg tekkis mingi uus silmailu)

Igatahes edu ja tee nii nagu Sina arvad et parem on.
E36 m50b20
Kasutaja avatar
Heix
Huviline
Postitusi: 1611
Liitunud: 15.10.2010 23:46 14
Peamine sõiduk: E38 3.0 D FL
Asukoht: Helsinki-Tallinn-Jõgeva

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas Heix »

Heix kirjutas:Justkui nagu......lasteaed.


Miskipärast kaldun samasse kanti,et pole see meie asi mis see poiss oma autoga teha tahab,meilt küsiti nõu kuid paljud kaasfoorumlased mängivad hoopis poisi ema rolli.

Väheke ´lilla´ on see auto tõesti aga õige omaniku käes võib tast asja saad.

Minu enda arvamus kogemuste põhjal on see et sellise raha eest tegelikult nii vana asja ei tasu osta,sest see vajab kindlasti hoolt ja pisikest rahakotti,sama raha eest võiksid ju vaadata ka vähe uuemat E36 või E34,arvatavasti on neid hiljem kergem müüa ka(mul üksgi auto kaua aega ei pidanud,ei tea küll miks aga koguaeg tekkis mingi uus silmailu)

Igatahes edu ja tee nii nagu Sina arvad et parem on.

aaa ja vana auto puhul vigadest nagu ikka,hoidu suurematest leketest,jälgi roostet,põhja...nagu ikka,tüüpilisi asju vana auto puhul.
E36 m50b20
Kasutaja avatar
captjones1
Huviline
Postitusi: 929
Liitunud: 25.10.2009 10:27 04
Asukoht: Tallinn

Re: Bmw 320 E30, 200TDE, Tallinn

Postitus Postitas captjones1 »

päris kena pill teine, aga aastaid (1985) vaadates siis.. :cool:
tööd temaga vist jagub. see e30 näeb törts mehisem välja ka kui 36.
kui sul mutrivõti käes püsib ja oskad teda hoida siis mina ei nokiks üldse su vanuse & juhilubade puudulikke pärast ;)
Vasta