BMW 525 2.5 TD 85 kW - Võru Autoaed, on keegi vaatanud...

Nõuanded sõiduki soetamisel
Suletud
BigMoneyWaste
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 30.01.2007 07:13 01
Asukoht: Pärnu

BMW 525 2.5 TD 85 kW - Võru Autoaed, on keegi vaatanud...

Postitus Postitas BigMoneyWaste »

On keegi seda masinat vaatamas käinud http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Plaan lähinädalail omale bmw diisel osta ja see isend jäi silma aga vaatama natuke kaugele minna.

Võite miskit soovitada ka, hind peaks jääma alla 70tuh, diisel ja esialgu eelsitaks 5-st sedaani aga kõik pakkumised on oodatud.

Mis näiteks sellel viga on et nii kaua müügis seisab http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Eastsider
Huviline
Postitusi: 268
Liitunud: 26.10.2005 14:53 02

Postitus Postitas Eastsider »

Teadmiseks, et enamik võru autoaia autodest on leedust toodud. Autoaia omanike autosid on seal väga vähe, suurem osa on toodud lihtsalt komisjonimüüki suvaliste isikute poolt, kes neid leedus toomas käivad ning oma autode platsil hoidmise eest omanikele tasuvad. (lihtsalt informatsiooniks)
BigMoneyWaste
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 30.01.2007 07:13 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas BigMoneyWaste »

Ok, Leedust! On see siis nii halb, üks tuttav tõi ise omale leedust auto soovitas mullegi sealt tuua.

Samas hoiatas et seal palju "nokitsetud" autosid, tal enda autol ka juhiuksel 1cm pahtlit.

Aga võtan teadmiseks, tänud!
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Minuteada pole tds-il 24v :shock: vaid 12v äkki sellepärast :lol: :lol:
tafkinmeez
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 16.07.2006 22:07 10
Asukoht: Tallinn/Rapla

Postitus Postitas tafkinmeez »

on ikka 24 klappi
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

põhimõtteliselt asub auto majast 100m kaugusel võib vaatamas käia kui soov ;)
BigMoneyWaste
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 30.01.2007 07:13 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas BigMoneyWaste »

Suuremat tänuvõlglast sa ei leia, kui vaatams ära käid :D kui ostmiseks läheb siis võin mõne õlle teha :lol:
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

No mina tahaks küll näha mismoodi need 24 klappi sinna tds´i kaane alla ära mahuvad :roll: . Uuemal 2.5D on küll juba jah 24 klappi.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

BigMoneyWaste kirjutas:Suuremat tänuvõlglast sa ei leia, kui vaatams ära käid :D kui ostmiseks läheb siis võin mõne õlle teha :lol:
teema parem lxi... ;)
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

BigMoneyWaste kirjutas:Ok, Leedust! On see siis nii halb...
tal enda autol ka juhiuksel 1cm pahtlit.
Mis selles head on :!: Mina soovitan igast leedu autodest küll ringiga mööda vaadata. On juhuseid kus on auto kolmest kere tükist kokku keevitatud ja palju vaevu, vaevu koos püsivaid masinaid. Püüa ikka ennem uurida kust pärit jne.
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

tafkinmeez kirjutas:on ikka 24 klappi
Ole hean näita mulle tds-i millel on 24 v :?
Kasutaja avatar
Oliver525
Huviline
Postitusi: 381
Liitunud: 20.01.2007 20:34 25
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Oliver525 »

Pole seal leedus hullu midagi!!!! Tuleb õiget inimestega äri ajada ja korralikult autot vaadata!!!!!!!! Käisin koos tuttavatega seal määriti E36 pähe millel oli erinevad tuled(üks täppidega teine triipudega):D seest punane väljast kirsipunane:D:D Nieet jah vaadata tuleb on ka korralikke autosi!!!! ja osta platsidelt käige turgudel Neljapäeval kell 6 hommikul!!!!!!!!!!!!! Ja siin foorumis sõidab raudselt neid nn leedu saane ringi mis kestavad siiamaani!!!!!!!!!!!
BMW
BigMoneyWaste
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 30.01.2007 07:13 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas BigMoneyWaste »

--overdose-- kirjutas:
BigMoneyWaste kirjutas:Suuremat tänuvõlglast sa ei leia, kui vaatams ära käid :D kui ostmiseks läheb siis võin mõne õlle teha :lol:
teema parem lxi... ;)
Nõus aga tee ruttu, mine vaatama, ostan veel mõne teise ennem ära. Bussisõidust on ikka totaalselt villand :)
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

sry täna tõesti ei jõudnud jõudsin just töölt ja päris pime juba nüüd veel istmeid tegema ja teisel pool linna... :oops: :oops: homme kui töölt tulen saan umbes 3 aeg lahti ja kohe sinna vaatama... ;)
BigMoneyWaste
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 30.01.2007 07:13 01
Asukoht: Pärnu

Käisin vaatamas `94 525tds, must sedaan, pärnus raeküla teel

Postitus Postitas BigMoneyWaste »

Kui kedagi huvitab siis... `94 525tds, must sedaan, pärnus raeküla teel, 53000.-

Mootor:
Läks käima mõne hetkega kuid jäi lonkama, lonkamine läks 30sek jooksul hullemaks ilmselt oleks seisma jäänud kui müüa poleks gaasi andnud, siis lonkas vaikselt miski 2min ja jäi normaalselt tööle ei lonkanud enam.
Turbo kandis ajas õli läbi natuke, Kütuse pumba ja/või roolivõimu juurest ajas ka õli, miski plekist aukudega plekk mootori paremal pool selle plasti all oli pealt õline sealt plast asja vahelt tulnud ilmselt.
Miski imelik hääl oli ka nagu mingi asi jookseks vabalt mingi võlli otsas, ei tundunud tõsine miski rihma pinguti gene laager vms vb.

Kere:
Ninal oli kivi täkkeid ~5mm 10tk leidsin vaevata
Vahed servad kaugused jne olid vist ok, matsu pole vist saanud
Juhi külje uste alumised nurgad läbi, mõlemad karbid olid justkui uue "kivikaitsme" (või mis ta nimi on) asjaga üle käidud, väitis küll et oligi selline ma arvan et kui siin ei ole tehtud siis hiljaaegu kindlasti kuna se mõks oli ka tagakoopa esiservalt pea uue väljanägemisega.

Muu:
Salong oli ok, suitsetaja auto ilmselt, käigud, roolivõim ja muud juhtimisorganid töötasid eeskujulikult niipalju kui seda 5m peal loksutades aru on võimalik saada. Kindalaeka avamise värgid olid puruks
Väljalaske see "pehme" osa narmendas osaliselt, läbi roostetanud ilmselt

KÜSIMUSED: et oskaksin edaspidi hinnata kui midagi neist näen
1. Misasi on mootori paremal pool tolle plasti all, mille all on veel aukudega plekk ja sealt veel alla on turbo.
2. Kui turbo külm pool on justkui õline mitte palju aga nati nagu immitseks lõdviku vahelt siis kas turbo on pees või võibki ta natuke "tatistada"
3. Kui mootori vaskult poolt lekib õli siis kas kütuse pumba või rooli võimu pumba vahelt tõenäolisemalt ja palju sellise asja likvideerimine maksma võiks minna

Mina vaatan veel ringi, tahaks pisut kallimat ja uuemat ja korralikumat kui leian.
Kasutaja avatar
Serka
Huviline
Postitusi: 574
Liitunud: 22.02.2006 21:52 40
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Serka »

Kui tahad tõesti korraliku diislit,siis see auto on õige.See mu sõbra auto ja auto on iga päev tallinnas
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
BigMoneyWaste
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 30.01.2007 07:13 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas BigMoneyWaste »

serka525 kirjutas:Kui tahad tõesti korraliku diislit,siis see auto on õige.See mu sõbra auto ja auto on iga päev tallinnas
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Otsin natuke kallimat natuke uuemat (esialgu), pealegi on mul eelarvamused eestis sõitnud autode suhtes(tean tean nüüd ma saan selle eest), minu jaoks on eestis sõitnud auto saanud paska kütet, sõitnud viletsatel teedel, remonditud **** teab kuidas, olnud 3-4 kuud aastast soolvees leos(meie teed)

Ei räägi konkreetsest autost, üldiselt minu suhtumine eestis sõitnud autodesse.
Kasutaja avatar
Serka
Huviline
Postitusi: 574
Liitunud: 22.02.2006 21:52 40
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Serka »

Pole midagi,ma ise ei osta ka endale enam ühtegi,mis on eestis sõitnud.Ma lihtsalt pakkusin sest tean et auto on hea
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

käisin vaatasin auto ästi korralik ainukesed vead olid et üks uks oli kinni külmund. Kindalaekas ei läinud kinni alguses minig 20 korra peale sain kinni. Kapotiga sama lugu... ja tagumised koopaääred väga miinimum koguses mullitasid et paar aastat saab muretult sõita. roostet autol väga väga miinimum koguses muidu sai katsetatud iga sugu asju ja päris korralik. Käima ei saand ainult aku tühi et selekohta ei oska kommenteerida. Pagasnikus ka rooste puudus all. Kapoti all oli 2 toru otsa roostes muidu ok.
Riie autol kõik terve, käetoed käisid ilusti. Igati norm auto... ;)
BigMoneyWaste
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 30.01.2007 07:13 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas BigMoneyWaste »

Aga MOOTOR :D , see auto süda, õline oli kuskilt, kuda turbo välja nägi õline oli sealtkandist.
Kui käima ei saanud siis eriti vahet pole seisva mootori kohta vägapalju niigi ütelda ei saa.

Pean vist ise vaatama tulema, niiet looda et mootor ka tiptop oleks ja lix on pooleldi juba käes :D

Suur tänu igaljuhul, pane igaksjuhuks oma number PS-i ;)
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

õline küll kuskilt pold...välja nägi päris ilus... ;) LX real energy drink.. :cool:
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

tegelt kui sul aega on paar päeva, siis vb läheb koos mardoga uuesti vaatama. kui ta terveks saab siis paneks krokodillidega käima... :roll: kui ta nõus on...
BigMoneyWaste
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 30.01.2007 07:13 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas BigMoneyWaste »

On ikka aega, mul ongi megakiired ajad ja see nädalavahetus poleks kindlasti jõudnud vaatama minna.

Räägi talle auk pähe :D Ma vaatan et sa kangesti tahad seda lixi :D

Põhimõtteliselt kui teeksite samasuguse kirjelduse nagu ise tegin siia teemasse pärnu auto kohta, võiksin peaaegu autot nägemata otsustada eeldusel et järgmise nädala jooksul jõuan veel mõned autod üle vaadata, ma ei andesta endale kui osatn ära siis näen paremat kuskil
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

ei tglt mul see LX suht savi teenin ise ka piisavalt et osta suuremats kogustes. :roll: aga inimesi aidata ikka parem leiab ka uusi tuttavaid... ;)
kere oli väga ilus ainult meelde tuli nüüd et keegi oli tõmmanud millegiga kriimud kõrval istuja ukse taguse pagasniku küljepealse osale nagu IS sisse
BigMoneyWaste
Huviline
Postitusi: 96
Liitunud: 30.01.2007 07:13 01
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas BigMoneyWaste »

Minu poolt teema ammendunud, ostsin tartust 325td ära
Suletud