LUKKU

Nõuanded sõiduki soetamisel
Kasutaja avatar
umptsik
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 19.03.2007 10:09 17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas umptsik »

Mul ka pole, aga olen mõnda E46 kupeed näinud laines katusega :)
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

Aa...see jutt vist kasutaja seet kommentaarist:D
Minu ''laines'' katus tähendab seda, et katusel mõlgid(väiksed lauged mõlgid nagu oleks midagi peale kukkunud).Tallinnas pidi kuuldavasti tegutsema keegi oskaja mees kes vaakumiga välja tõmbab?? On keegi midagi kuulnud või teab nr äkki? Oleks tänulik info eest :)
Uksetihend käib vastu polstrit seepärast, et tihend alt katki ja see on kokku liimitud, mispärast ka tihendi kuju moonutatud. Tagastangel ühe koha pealt värv pragunenud(nati pihta saand parklas)....Aga see jutt, et kapott, tiib teist värvi on ei vasta küll tõele kõik detailid on ilusti ühte värvi.
Nii lugupeetud ostuhuvilised mõelge enne kuulutuste peale helistamist, mida te oma raha eest saada tahate. Kas ostate aastat ja läbisõitu või annate järgi aasta ja läbisõidu poolelt ning valite sõiduki millel on rohkem lisasid ja mis on kvaliteetsemat marki jne jne..
Pole mõtet tulla halama, et autol iluvead ja suur läbisõit,(omanikud teavad seda niigi) kui auto on 8 aastat vana ega auto selle halamise tagajärjel paremaks muutu. Pigem ütle omapoolne hinnanägemus...nii jõutakse kindlasti kompromissile ja veel seda enam, kui on tähtis, et liisingu kuumakse 3000ndet ei ületaks...
---
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MartenL »

car4u kirjutas:katus
Smartservice ca 3000.- katusepleki vahetus ca 17000.-, mida võib teha suvalises töökojas, kuna enne 2004 toodetud BMW.del on keregarantii 6 aastat. Esinduses paar tuhat kallim tööraha arvelt.
car4u kirjutas:Uksetihend
UM 4000.-
car4u kirjutas:tagastange
Suvaline värvija 2-3000.-

Min. 9000.-
Korralikult 24000.-
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

Mina isiklikult jätaks kõik nii nagu on, sest mitte ükski asi ei häiri silma(võõras inimene seda tähele ei pane) Ja kõik asjad toimivad nii nagu on. Milleks kulutada mõtetult pea 25000 krooni, kui seda reaalselt ju vaja pole? Niikuinii parklates peksavad ustega mõlki või sõidavad pihta see on ka päevselge. Aga vb on viga hoopis minus, et mind need asjad ei häiri aga teisi häirivad :(


Kui ma õieti aru sain siis Smartservice eemaldab mõlke ilma värvimata? Või sain valesti aru? :oops:
Ja suured tänud MartenL-ile hindade eest nüüd kõik vajalik teada.
---
Kasutaja avatar
screw
Huviline
Postitusi: 410
Liitunud: 08.04.2007 12:33 34

Postitus Postitas screw »

Sul võib küll korralik auto olla. Aga näiteks kui mul oleks plaan kupee osta ja ca 160 - 170 tuhande eest. Võtaksin ma hoopis selle http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html Ma muidugi ei tea tehnilisest seisukorrast midagi, aga välimuse järgi otsustades valiksin sinise.

PS: Minumeelest teeb see velg ka autot koledamaks. Aga see on minu arvamus.
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

Mulle omale ka välimus meeldib...igati kena aga see seisukord pole just kiita.
Eelmine, kes minu oma vaatmas käis ütles, et oli ka seda vaadanud ja istmenurgad pidid lõhki olema...viitab vist väga suurele läbisõidule.
---
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

car4u kirjutas:viitab vist väga suurele läbisõidule.
Kas ostate aastat ja läbisõitu või annate järgi aasta ja läbisõidu poolelt ... Pole mõtet tulla halama, et autol iluvead ja suur läbisõit ...
Heh. Läbisõit läbisõiduks. Mina vaatasin oma auto läbisõitu alles siis, kui olin selle ära ostnud :D

Kuigi su auto on piltidel päris kena, käiks mina enne selle ostmist kindlasti seda sinist vaatamas. Minu valiku tegemisel on määravaks ka teised stanged ja sportistmed.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
screw
Huviline
Postitusi: 410
Liitunud: 08.04.2007 12:33 34

Postitus Postitas screw »

Igale asjale leidub ostja. Ainult hind peab õige olema.
Suletud