BMW 328, Tartu Raidsaares

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
quicksilver
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 03.05.2008 13:19 38
Peamine sõiduk: 540i/6

BMW 328, Tartu Raidsaares

Postitus Postitas quicksilver »

http://www.auto24.ee/used/745466
Ehk keegi on vaatamas käinud ? :?:
Midagi huvitavat selle kohta
Brutality
Huviline
Postitusi: 395
Liitunud: 17.01.2009 22:06 16

Re: BMW 328, Tartu Raidsaares

Postitus Postitas Brutality »

Sai paar nädalat tagasi Raadil aega parajaks käidud tegemas ja jäi see samune auto silma. Muidugi läksin istusin sisse, lasin müüjal endale igasugust tarka juttu pähe määrida ja lõpuks murdsin ta südame öeldes, et ma ei osta midagi. Eniveis...
Kere oli sile, roostet ei märganud ja suuremaid värvidefekte ka polnud, samas ei lasnud silmadega nii põhjalikult üle. Velg oli ilus ja korralik, mõned kriimud leidusid aga muidu oli hea. Mootori panin käima, see käivitus esimesest pöördest ja töötas nagu üks R6 töötama peab. Vaikselt ja sujuvalt. Kapotialune oli puhas, õlid olid kõik oma koha peal, põhjaalune oli ka kuiv. Kuna sõitu ei teinud, siis sildade kohta ei oska öelda. Läbisõitu võib suht uskuda, kuna istmed olid ilusad ja korralikud, rooli nahk oli aga kulunud ja käigukangi nupp oli ka paras pastal juba.
Rev range is there to be used!
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: BMW 328, Tartu Raidsaares

Postitus Postitas Henri. »

220k km ei kuluta roolinahka ega käikarinuppu pastlaks kui vähegi hoolitsetud, Mu sõbral E46, LS230k, ise sõitnud 100+ k ja seest on peaaegu uueväärne. Seega õige LS ikka vähemalt 100k+ suurem või eelmine omanik lihtsalt sõitis selle autoga.
quicksilver
Huviline
Postitusi: 259
Liitunud: 03.05.2008 13:19 38
Peamine sõiduk: 540i/6

Re: BMW 328, Tartu Raidsaares

Postitus Postitas quicksilver »

akibo kirjutas:220k km ei kuluta roolinahka ega käikarinuppu pastlaks kui vähegi hoolitsetud, Mu sõbral E46, LS230k, ise sõitnud 100+ k ja seest on peaaegu uueväärne. Seega õige LS ikka vähemalt 100k+ suurem või eelmine omanik lihtsalt sõitis selle autoga.
mul 7-sel ls 206t. km lasin roolinaha mingi armatuuri puhastus ainega üle ning pmst. keeras selle täiesti piix omadega
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: BMW 328, Tartu Raidsaares

Postitus Postitas MartenL »

Täiesti oleneb kus autot kasutatakse, linnas-maanteel, soojal maal (kus päikese käes on rooli temp. 60+ C) ning justnimelt puhastamise sagedus ja eelmise omaniku iseloom: mõni hõõrub rooli ja käigukangi nii mis kole.

Roolinaha ja käigukangi järgi ls määramine ei ole minu arvates võimalik. Lisaks võib olla ju nahk olla 50000km vahetatud, keegi ei tea.

Autost: väga jamad istmed, pane 10k uue sisu jaoks juurde, kui vähegi tahad kurvis istmel püsida. Kas keegi näeb püsikat?
Baur TC
Huviline
Postitusi: 412
Liitunud: 15.01.2005 21:48 38
Asukoht: Palamuse
Kontakt:

Re: BMW 328, Tartu Raidsaares

Postitus Postitas Baur TC »

Eesti müüja kuulutus näitab hooldusraamat, tuleb lihtsalt Saksast uurida, kas viimane pitsab vastab tõele ja siis on läbisõidu puhul asjad selge....

(Viimane hooldaja oli ametlik BMW esindus, siis on "jäljed" BMW keskarvutist - kui mitte, siis on asi mäda!)
E36 325 kabriolett
E 34 530i Schnitzer-väike Sport Paket
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: BMW 328, Tartu Raidsaares

Postitus Postitas MartenL »

Baur TC kirjutas:
(Viimane hooldaja oli ametlik BMW esindus, siis on "jäljed" BMW keskarvutist - kui mitte, siis on asi mäda!)

Itaalia esindustest ei saa sa reeglina midagi kätte, Saksa omast suure tõenäoususega küll, seega ei maksa kohe järeldada, et asi mäda.
Vasta