E34 530I V8 hinna määramine.

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Larry530i
Huviline
Postitusi: 646
Liitunud: 08.02.2009 16:57 08

E34 530I V8 hinna määramine.

Postitus Postitas Larry530i »

Tervist,kuna on tekkinud plaan soetada uus auto ja vana maha müüa,siis küsin arvamusi milline võiks olla õige hind mida küsida.

Auto ise on Bmw 530i aastast 1993 (V8)
Manuaal kast
Suur OBC koos kangiga ja puha
Värv: Islandgrün metallic,ehk siis roheline metallik.
Soojendusega peeglid ja klaasipesudüüsid.
ASC
Tagaklaasi soendus.
Sisu on selline Beežikas vms sametine riie vist?No igaljuhul päris sheff näeb välja võrreldes tavalise halli kaltsusisuga
Laia neeruga

Ise olen autol vahetanud Siduri(tutikas)
Generaatori(tutikas)
Esiklaasi(tutikas,aga praeguseks juba päris kriimuline)
Sillajuppe
Esitule(vana oli kiviga mõra sisse saanud ja läks sisse tutikas DEPO)
Ees tutikad Sachs amordid ja ca kuu aega tagasi vahetasin parempoolse õõtsa ka ära enne ülevaatust.
Ülevaatus on minu käes läbitud 3 korda ausate paberitega(Aus paber ei tähenda kindlasti mitte Jakobsoni)nii,et vingumist oli viimasel korral ainult vasaku õõtsa munaka pärast(kannatab sõita nii,et veel ei kolise)
No igaljuhul raha on päris korralikult kulutatud.

Hetkel on autol sellised vead:

Uksenurgad on roostes(mitte läbiv,aga tahab kindlasti tegemist saada)
Bensupaagi korgi ümbrus roostes(samuti pole läbiv)
Pagassi luugi äär on roostes(kergem arvatavasti uus osta sama värvi,kui vana värvida ja möllata)
Tagumine stange katki(viitsimise korral võib ca paarisaja krooni eest korda teha)
Esimene parem udutuli puudu
Suunatule relee tahab vahetamist saada(vahepeal vasakut suunda näidates kiilub kinni,ehk jääb stabiilselt põlema,paar korda kangi liigutamist ja hakkab tööle)
Parempoolne auto äär on kunagi äärekivi vastu natuke mõlki sõidetud ja nüüd on juba roostetriip peal,ühesõnaga tahab sealt puhtaks lihvimist ja uut värvi.
Vasakpoolne ülemine õõtshoova munakas loksub,ehk siis varsti oleks vaja ära vahetada.
Vasakpoolne tagumine aknatõstuk ei tööta
Mõned tüüblid tahaks vahetamist saada,et polstrid ei nagiseks.

Hetkel said absoluutselt kõik vead ära räägitud ja 100% ausalt nii nagu asi on.Kahjuks pilte kere seisukorrast ei ole,aga silmajärgi ütleks,et kindlasti parem kui ca 80% eesti E34dest.(Tiivad on täiesti korras,kui siis vbolla mõne mulli leiab ainult,aga otsest roostet mitte)Karbid on ka täiesti kõvad veel nii nagu nad tehasest tulid.

Auto 24 vaadates siis hinnad kõiguvad pealpool 30 000 piiri,ehk siis andke hinnanguid,kas võib ka sinnakanti hinda küsida,või tuleks leppida mingi muu summaga?(PS.Arvestage ka seda,et Auto24 ei kirjutata autode vigasid niimodi 100%se täpsusega üles nagu ma seda just tegin)


Mõned pildid ka,et aimu saada milline masin on(Pildid on tehtud ca 3 aastat tagasi)(PS.Veljed on ka ikka veel samad)

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Tsetseen
Huviline
Postitusi: 1071
Liitunud: 15.04.2008 18:08 06
Asukoht: Zürich

Re: E34 530I V8 hinna määramine.

Postitus Postitas Tsetseen »

Ma arvan, et 1600-1800euro vahel, pigem sinna 1600 poole.
Vasta