BMW 530xd 170kw 071 MHL

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Krysto
Huviline
Postitusi: 15
Liitunud: 23.07.2008 10:35 23

BMW 530xd 170kw 071 MHL

Postitus Postitas Krysto »

Tere, olen otsimas autot ja jäi silma
http://www.auto24.ee/used/1304990" onclick="window.open(this.href);return false; .
Autol olid mõningad vead ka
Pidurid võtavad ebaühtlasedlt(pidurdades oli kuula kahinat)
E.Udutuled,pirnid rippusid tulede taga.
Mõlemad rooliotsad lõtkuga.
eest vasakult kõrg õõts läbi.
Mootor ja kast üleni õlised( olen lugenud et käigukasti pistiku tihend võib seda tekitada ja ka kollektori tihend?)
Rehvid olid täitsa läbi.
Airbagi tuli põleb ja tahmafiltri tuli ka põleb.( kas tahmafiltri saab välja programeerida?)

Probleem ka selles, et sellega ei saa platsilt välja sõita ja kas saab diagnosti teha kui arvuti näitab vigasid?
Olen lugenud, et autol peaks pöördklapid pimedatega asendama, et mis see hind võiks olla? Ise tegin kerge arvutuse, et auto vajaks lisa 2000eurist rahasüsti. Kas keegi oskab veel öelda mida kontrollida? Tean, et peaks kontrollima ka termostaate, aga kuda sai bmw varjatud menüüse?

Edit: varjatud menüüde lingi leidsin idrivile
Gert001
Huviline
Postitusi: 105
Liitunud: 31.08.2011 12:50 29
Asukoht: Tallinn

Re: BMW 530xd 170kw 071 MHL

Postitus Postitas Gert001 »

Kas ikka on mõtet investeerida pangale tagastatud varasse selliseid summasi?
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: BMW 530xd 170kw 071 MHL

Postitus Postitas MartenL »

Auto näeb ju hea välja, lisaks tead mida ostad :!: Selles nimekirjas pole minu meelest midagi hullu, kui neid asju enne ostu tead ja oled arvestanud.

Diagnosti viiks mina kindlasti. Neist pole kaugel Laki tn Troost auto (Lauri). Ehk saab sinna viia kui mõistlikult räägid.

Kui närv vastu peab, oota: langetavad korra kuus hinda kuni müüdud saab.
Rain.
Klubiliige - admin
Postitusi: 6403
Liitunud: 17.11.2005 16:20 10
Asukoht: Tallinn/Pärnu

Re: BMW 530xd 170kw 071 MHL

Postitus Postitas Rain. »

Kindlasti uuri kaua selle tahmafiltri veateatega ringi sõideti, sest kui seda ignoreerida, tuleb lõpuks tervele mootorile kapremont teha. Lisaks kindlasti kontrolli ka katuseluuki, et see täielikult avaneks ja sulguks ilma välise abita.

Käigukasti puhul sellest pistiku tihendi vahetusest ei piisa, tuleb terve uus põhi muretseda, mis on filtriga ühes tükis. Siis saad selle õli seal pidama. Ja kui käigukasti põhi juba maas, siis kindlasti ka uus õli käiguaksti.

See 2000 euri on miinimum kui rohkem varjatud vigasid pole, aga usun, et korda tegemisse läheb ikkagi rohkem.
Paap
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 20.12.2006 11:47 46
Peamine sõiduk: e30
Asukoht: Tln

Re: BMW 530xd 170kw 071 MHL

Postitus Postitas Paap »

Saaks ainult M-paketi ja võimalikult odavalt, ükskõik mis risu on.
(NB! Ei tea konkreetse auto seisukorrast midagi)

Unista uuesti, et sa need vead 2000euriga korda teed ja, et seal rohkem vigu ei ole.
Vigade nimekirjast ju näha, et autot ei ole mitte kunagi hooldatud.

Parem pane kohe see 2000 eur auto ostuhinnale juurde ja kui võimalik siis loobu m-paketist ja valik on juba suurem.
Mis loomulikult ei garanteeri, et parema auto leiad.

Jõudu otsingutel.
Vasta