mobile.docs.ee

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
suzu
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 08.03.2006 22:21 56

mobile.docs.ee

Postitus Postitas suzu »

tere. on ka keegi www.mobile.docs.ee sealt auto ostnud , kas nad on usalduväärsed. kuigi jah hinnad on kallid( kogemusi)?? :)
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Kuna enda tuttav seal asja juhib ja tean ka paari teist inimest seal siis võin öelda, et tegemist on 100% usaldusväärse ettevõtmisega!

Hind sõltub riskist! Kas lased lihtsalt masina siia tassida või võtad ka autole garantii!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Kristjan_T
Huviline
Postitusi: 206
Liitunud: 07.10.2004 12:57 54
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Kristjan_T »

mind see riski katekoorja ajabki nati segadusse ma saaks aru et koos kindlustusega ja ilma hind aga miks kolm hinda
Lauri
Klubiliige
Postitusi: 679
Liitunud: 08.12.2002 10:55 42
Peamine sõiduk: 325TDSA
Asukoht: Tartu lähiümbrus

Postitus Postitas Lauri »

Kristjan_T kirjutas:mind see riski katekoorja ajabki nati segadusse ma saaks aru et koos kindlustusega ja ilma hind aga miks kolm hinda
nooo eks igal ühel vaja leida see sisteem millega õndsaks saada :) oluline on ju kuidas end ja oma ettevõtmist müüa ja reklaamida :) ehk mõni oinas lääb liimile ja tahab koha hirmsal kombel kedagi rikastada arvates, et nüüd saabki hullult hea vana auto.kui nii kalliks lääb sis ju peab hea olema . . . :)
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

kõrge risk: sisuliselt valid auto välja ja teostatakse siia toimetamine
keskmine risk: autole teostatakse saksamaal esmane tehniline kontroll, auto tuuakse docs.ee ja mobile.de partnerite juurest (kontrollitud ja kindlad ettevõtted)
madal risk: autole antakse garantii- kui siiski juhtub, et autol alguses kõik korras kuid kuu pärast lendab aju, käigukast vms. siis remondi teostab docs.ee

keskmise ja madala riski puhul miinuseks see, et kõiki masinaid ei ole nad nõus tooma!

Nii mäletan mina seda asja- valik on sinu!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
ikiiv
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 09.05.2007 11:43 49

Postitus Postitas ikiiv »

Tere!

Mina tellisin oma tibu nimetatud firma kaudu.
Kokkuvõttes teema järgmine: niikaua läheb kõik ludinal kuni poistel papp käes ei ole.
Auto jõudis kenasti lubatud ajaga siia ja oli esmavaatlusel lubatud korras.
Kuna tegemist oli päris kalli isendiga, võtsin ka "madala riski", mis tähendab siis, et autolt eemaldatakse ilmneda võivad vead.
Ja neid paar pisikest ilmnes. Ning siis läks lahti: kõigepealt otsisin tüüpe meilitsi-telefonitsi taga, siis pika lunimise peale auto esindusse ülevaatusele, siis tüübid jälle kadunud vahepeal, siis jooksutati mind 4 korda mööda remonditöökodasid, kus viga parandada ei osatud. Lõpuks said asjad minu eestvedamisel 4 kuuga korda. Kusjuures üks jupp tuli romulast näiteks.
Nii et mis puudutab transat ja toomist siis OK, aga igaugu riskiteema on bullshit.
Loodan, et huvilised edaspidi vähe targemad kui mina olin.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

ikiiv kirjutas:Tere!

Mina tellisin oma tibu nimetatud firma kaudu.
Kokkuvõttes teema järgmine: niikaua läheb kõik ludinal kuni poistel papp käes ei ole.
Auto jõudis kenasti lubatud ajaga siia ja oli esmavaatlusel lubatud korras.
Kuna tegemist oli päris kalli isendiga, võtsin ka "madala riski", mis tähendab siis, et autolt eemaldatakse ilmneda võivad vead.
Ja neid paar pisikest ilmnes. Ning siis läks lahti: kõigepealt otsisin tüüpe meilitsi-telefonitsi taga, siis pika lunimise peale auto esindusse ülevaatusele, siis tüübid jälle kadunud vahepeal, siis jooksutati mind 4 korda mööda remonditöökodasid, kus viga parandada ei osatud. Lõpuks said asjad minu eestvedamisel 4 kuuga korda. Kusjuures üks jupp tuli romulast näiteks.
Nii et mis puudutab transat ja toomist siis OK, aga igaugu riskiteema on bullshit.
Loodan, et huvilised edaspidi vähe targemad kui mina olin.
Mina jällegi ütleks nii, et nii kaua kui tegu on mootoritega ja liikuvate detailidega, mida auto paraku on, siis üksiku näite puhul ei saa välja paisata üldistavat negatiivset infot! Vb. vastukaaluks sinu juhusele kasutavad 50 väga õnnelikku autoomanikku oma masinaid siiani?
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

kommentaar docsist:
Kus tegijaid, seal nägijaid. Kui nüüd ainult ise suudaks aru saada, mis autost jutt käib, kuid käitumismall ei vasta kindlasti meie omale – selles osas kirjutaja valetab. Meie ei ole mitte kunagi ühegi probleemi eest põgenenud, vaid kõik on klientidega avatult ja konstruktiivselt lahendatud, eriti veel teenusega „madal risk”. Ma oleksin äärmiselt tänulik, kui sa suudaksid tuvastada, kes antud postituse kirjutas.
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
ikiiv
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 09.05.2007 11:43 49

Postitus Postitas ikiiv »

TiitR kirjutas:
ikiiv kirjutas:Tere!

Mina tellisin oma tibu nimetatud firma kaudu.
Kokkuvõttes teema järgmine: niikaua läheb kõik ludinal kuni poistel papp käes ei ole.
Auto jõudis kenasti lubatud ajaga siia ja oli esmavaatlusel lubatud korras.
Kuna tegemist oli päris kalli isendiga, võtsin ka "madala riski", mis tähendab siis, et autolt eemaldatakse ilmneda võivad vead.
Ja neid paar pisikest ilmnes. Ning siis läks lahti: kõigepealt otsisin tüüpe meilitsi-telefonitsi taga, siis pika lunimise peale auto esindusse ülevaatusele, siis tüübid jälle kadunud vahepeal, siis jooksutati mind 4 korda mööda remonditöökodasid, kus viga parandada ei osatud. Lõpuks said asjad minu eestvedamisel 4 kuuga korda. Kusjuures üks jupp tuli romulast näiteks.
Nii et mis puudutab transat ja toomist siis OK, aga igaugu riskiteema on bullshit.
Loodan, et huvilised edaspidi vähe targemad kui mina olin.
Mina jällegi ütleks nii, et nii kaua kui tegu on mootoritega ja liikuvate detailidega, mida auto paraku on, siis üksiku näite puhul ei saa välja paisata üldistavat negatiivset infot! Vb. vastukaaluks sinu juhusele kasutavad 50 väga õnnelikku autoomanikku oma masinaid siiani?

No kindlasti kasutavad. See oli minu kogemus minu autoga. Millega sõidan ka muide seni. Minu point on lihtsalt selles, et parandamisel kadus küll igasugune kliendikesksus- kaks viga, kokku neli kuud ja mitu korda kohal käimist ning kõvasti tagant torkimist. Õnneks ei seganud sõitmist. Aga kes tahab ise proovida- palun. Eks kasutatud auto ost ole ju õnneasi igatahes. Kui on konkreetseid küsimusi- saatke PM.
Viimati muutis ikiiv, 31.10.2007 17:30 57, muudetud 1 kord kokku.
ikiiv
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 09.05.2007 11:43 49

Postitus Postitas ikiiv »

Tauri kirjutas:kommentaar docsist:
Kus tegijaid, seal nägijaid. Kui nüüd ainult ise suudaks aru saada, mis autost jutt käib, kuid käitumismall ei vasta kindlasti meie omale – selles osas kirjutaja valetab. Meie ei ole mitte kunagi ühegi probleemi eest põgenenud, vaid kõik on klientidega avatult ja konstruktiivselt lahendatud, eriti veel teenusega „madal risk”. Ma oleksin äärmiselt tänulik, kui sa suudaksid tuvastada, kes antud postituse kirjutas.
Noh- kui kirjutaja valetab lihtsalt lambist, eks see ju näita ka juba kodanike suhtumist. Et polnud muud teha, mõtlesin, et valetaks veidi üks õhtu. Ja see tundus siin sobilik teema.
Vasta