BMW 530d Tartus

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
Martin_U
Huviline
Postitusi: 639
Liitunud: 26.03.2011 20:29 49
Peamine sõiduk: Bmw 535d '06
Asukoht: Tartumaa

BMW 530d Tartus

Postitus Postitas Martin_U »

Oskab keegi selle masina kohta täpsemalt rääkida tema elusaatusest või teab keegi mingeid varjatud vigu? Asjaga üsna kiire.
http://www.auto24.ee/used/1895997" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
copypaste
Huviline
Postitusi: 398
Liitunud: 21.04.2008 10:01 08
Peamine sõiduk: X5 3.0sd
Asukoht: Tallinn

Re: BMW 530d Tartus

Postitus Postitas copypaste »

Kunagi oli sõbra auto, tol ajal oli heas korras masin.

Küsi vin koodi, minu teada kergelt avariiline oli vahepeal ja vahetas omanikke mitu korda.
Kasutaja avatar
Martin_U
Huviline
Postitusi: 639
Liitunud: 26.03.2011 20:29 49
Peamine sõiduk: Bmw 535d '06
Asukoht: Tartumaa

Re: BMW 530d Tartus

Postitus Postitas Martin_U »

Vin sai välja otsitud ja ühe avarii on teinud aga mitte midagi hullu vist.
Kasutaja avatar
Martin_U
Huviline
Postitusi: 639
Liitunud: 26.03.2011 20:29 49
Peamine sõiduk: Bmw 535d '06
Asukoht: Tartumaa

Re: BMW 530d Tartus

Postitus Postitas Martin_U »

Annan siis arvamuse kogu asjast. Ühtlasi väga kahtlane müüa, hämab mingit jama kokku. Pidi mulle tööjuurde tulema, et saaks auto ülesse tõsta ja vaadata, mis seisus on. Tuli nädal aega ja lõpuks ikka kohale ei jõudnud, leidis mingeid lolle vabandusi koguaeg ja vahest ei suvatsenud telefonigi vastu võtta. Nädala möödudes oli lõpuks tema sõnutsi auto katki ja ei pidanud enam käivituma. Eile helistades alguses ei teadnud üldse, mis autost ma räägin, kuna helistasin teiselt numbrilt ja lõpuks siis meenus, et ahjaa see roheline bmw, et pidi remondis olema, saadi käima aga klaasipesu vedeliku pump oli ära surnud. Tundub, et järjekordne venelasest Tartu autoärikas, kes enese väidedavalt ei tea autodest mitte midagi aga lõpuks tuleb välja, et on sada viga küljes. Ühesõnga ei soovita tegemist teha.
Vasta