e46 330d mpaket, 811BJM

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
KertR
Huviline
Postitusi: 722
Liitunud: 25.08.2014 12:39 10
Peamine sõiduk: E61 535d
Kontakt:

e46 330d mpaket, 811BJM

Postitus Postitas KertR »

http://www.auto24.ee/used/1907860" onclick="window.open(this.href);return false; - keegi antud isendikohta oskab midagi rääkida? Maanteamet näitab viimasel ajal tihedat omaniku vahetust ja mingit liiklusõnnetust. Sõber plaanid osta, on äkki foorumist läbi käinud?
Kert
SilverSt
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 20.02.2013 20:54 43

Re: e46 330d mpaket, 811BJM

Postitus Postitas SilverSt »

Oli mõnda aega minu kasutuses, vigadeks olid tol ajal roostetavad ukse alaservad, juhipoolne esitiib, tagaluuk. Sildade kohapealt sai enamvähem, vahetasin tagumised amordid, esimesed kondid ja stabika puksid, külge said ja uued pidurikettad esimesed. Veoülekandes esines kolks, mis minumeelest tuli tagadiffrist ja autot välja suretades kolin põhjaalt (eeldasin mina hooratta viga, kuna tundub nendel masinatel tüüpiline olema). Salong ja istmed olid korralikud, mõni kriips kraaps seal, nagu vanale autole ikka kohane, kaks velge oleks tahtnud sirutamist. Vahepeal jamas paakidevaheline pump kah.

Olen autode suhtes suht pedant, võibolla ka selleks niipalju vigu leidsin, kundlasti oli midagi veel, mis kohe meelde ei tule :D

Aga sellisena ta minukäest minema läks, mootor käis nagu kell, minek oli hea, öko oli kah, kõik lisad mis peal olid ka töötasid.

Tervitades.
Silver
auto84
Huviline
Postitusi: 26
Liitunud: 07.12.2014 15:02 59

Re: e46 330d mpaket, 811BJM

Postitus Postitas auto84 »

Omaniku sõnul on autole paigaldatud 5-käiguline Leedust toodud kast 6-käigulise asemel. Mis sellisest vahetusest arvata? Mis on miinused?
Vasta