Varuosade ost romulas

Nõuanded sõiduki soetamisel
oja87
Huviline
Postitusi: 2818
Liitunud: 18.12.2004 00:08 15
Asukoht: Kuressaare

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas oja87 »

Raitz330 kirjutas:Inimesi ikka igasuguseid. Nii kui jama majas kohe teemat kirjutama ja kiruma. Endal küll positiivsed kogemused carway-ga ning kõik asjad korras ja õiged olnud. Kui midagi valesti oleks läheks tagasi ja saadakse kokkuleppele.
Arvan et, kui hääletus teha siis postitiivseid kogemusi rohkem.
Sõidad Saaremaalt või sina Võrust sinna asju lahendama?Saadad postiga aga kas Carway maksab kinni selle?Lubavad ise näiteks mitte töötava starteri oma kuludega vahetada aga enda kuludega peab Saaremaalt Tallinna sõitma? :D
loomulikult tegu kasutatud asjadega ja alati ei pruugi nii minna nagu tahaks.Eks kui midad vaja pöördun ikka Carway või Remoreksi poole,eksimine on inimlik!Oleneb kumb parema hinna teeb sealt ostab mida vaja.
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas siim »

Tänan positiivsete ja ka negatiivsete kommentaaride eest. Eks loomulikult on kohti mida parandada. Arvestame sellega kindlasti oma töös- anname endast parima!

Meie ehk OÜ CarWay moto on viimaste aastate jooksul olnud, et kui ostad meie käest varuosa siis garanteerime selle, et see on töökorras! Kui peaks juhtuma, et varuosa osutub mitte töökorras olevaks (harva juhtub aga siiski juhtub - on see inimlik faktor? Kõike seda ei ole võimalik kindlaks teha) siis vahetame oma kuludega varuosa Teie auto peal välja-

ma ei tea ühtegi teist autolammutust mis sellist garantiid pakub!!!

Tavaliselt on nii, et kui ostate autolammutusest varuosa ja see osutub mitte töökorras olevaks siis saate selle tagasi viia aga kulutused peate ise kandma!
Kõigil autolammutuste lehtedel leiate lause, et kulutusi mis hõlmavad varuosa monteerimist, demonteerimist ja transpordi kulutusi garantii ei kata.


Meil see nii ei ole!

Tegelikult ei garanteerita Teile midagi! Garanteeritakse see, et varuosa võetakse tagasi kui see ei peaks olema töökorras või mitte sobima!


Loomulikult võime tuua mängu fakte ala " ostsin 3aastat tagasi varuosa ja see ei sobinud või 2 aastat tagasi sain vale varuosa"

Kas 3 või 2 aastat tagasi on tänapäev 16.12.2016?


Loomulikult oleme me kõik erinevad ja lootused/ootused on erinevad, kuid leiame kindlasti lahenduse mis kõiki osapooli rahuldab ning ei pea sõitma saaremaalt kohale! Leiame lahenduse!

Ma ei otsi vabandusi-tegijal juhtub ning kindlasti igast probleemist mis tekib me ka õpime ning püüame lahenduse leida. Soovijaid on palju ning meie igapäevane töö maht väga suur ning igale soovijale lahenduse leidmine võib viibida just aja tõttu mida meil kõigil on 24h ööpäevas.


Siin on olnud juttu sellest, et sõitsin järgi ja varuosa oli müüdud. Jah nii vahest juhtub kuid kujutage ette, et telefon heliseb pidevalt, leti taga on järgmine klient ja nii päevast päeva- kas või kuidas me suudaksime eristada inimesi, teha broneeringuid, panna silte broneeritud varuosadele ning peale selle neid vahetada, sest klient kes just soovis varuosale järgi tulla tuleb sellele järgi nt kahe päeva pärast või üldse nädala pärast??? Kuidas see on võimalik. Loomulikult ei ole see Teie süü kuid ettenägematuid olukordi juhtub ja need ei ole meeldivad.

Ootan meeleldi ettepanekuid, et Oü CarWay tööd muuta paremaks!

Loomulikult on ka kliente kes tõesti teevad nii nagu ütlevad! Andke andeks!

Tänu üleüldisele lubadustest mitte kinni pidamisele kannatavad kahjuks kõik ning uskuge, meil ei ole sellest hea meel!

Siinkohal vabandan kõigi klientide ees kes on läbi elanud selle, et tulen järgi ja varuosa on maha müüdud!


Teema algataja ei ole kahjuks enam sõna võtnud ning lükanud ümber minu väidet, et tegemist ei ole Oü CarWayst ostetud varuosaga! Jääb mulje,et antud teema on püstitatud pahatahtlikul eesmärgil! Miks, teab vaid teema algataja.
5213002
Kasutaja avatar
-vr6-
Huviline
Postitusi: 408
Liitunud: 22.10.2008 18:33 14
Peamine sõiduk: F11 535i E63 630i , e46 325ti ,E30 cabrio
Asukoht: Tallinn Nõmme
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas -vr6- »

Kiidan kohta, pole ühtegi probleemi olnud. Alla teevad ka kui küsida oskad.
E30 pole lihtsalt auto, E30 on stoori omaette!!!
lauri5536
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 26.10.2009 20:09 01

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas lauri5536 »

Tere!

Helistasin eelnevalt ning küsisin Teilt, kas korralik intercooler on romulas olemas.
Vastasite, et on olemas ning hinnaks on 35 EUR. Ütlesin, et tulen kohe kaubale järgi.
Kui jõudsin Carway romulasse, siis toodi kaup letti kilesse pakituna. Eelnevat öeldi, et varuosa on korralik, siis mina ei hakanud seda kile seest lahti tegema. Kui kodus oli autol eemaldatud esipamper ning intercooler, avasin kile sees oleva intercooleri. Üllatuseks vahtis minule vastu intercooler millel olid kõik kinnitused katki.
Kuna olen koolis autondust õppinud 3,5 aastat, siis otsustasin kahest intercoolerist teha ühe korraliku.
Võttes plastkausid oma vanalt intercoolerilt ning romulast ostetud intercooler restaureerida.
Selleks ajaks kui oli esipamper ning intercooler eemaldatud oli juba romula kinni. Selleks, et seda varuosa vahetada oleks pidanud kõik taas kokku panema ning sõitma tagasi umbes 65km. Juuresolevatel piltidel on näha Carwayst ostetud intercooleri plastikust kausid,mida ei saanud kasutada. Pildil on tõesti minu radiaator, kuid probleem oli kinnitustes ning pildil on Carway katkised kausid.
Miks siia teemat teha? Mina raiskasin pool päeva intercooleri korda tegemiseks. Las hr Siim kulutab aega vastamiseks.
Kujutagem ette, kui auto oleks lahti võetud töökojas, selle lahti võtmise ja kokku panemise eest oleks pidanud maksma, selle maksab ikka autoomanik.

A. Veenduge, kas varuosa on ikka terve. (Aga kui selleks oleks olnud piduriketas).
B. Kui kaubal esinevad puudused, siis tuleb seda mainida kliendile, siis klient saab otsustada, kas ta tahab seda osa.
C. Kui te ei suuda broneerimist hallata, siis seda võimalust üldse mitte pakkuda.
D. Kui detailil on visuaalsel vaatlusel nähtavad defektid, siis see käib prügikasti, mitte müügiletti.

Ilusaid ning ohutuid jõule.Loodan,et kellegi autole ei ole defektseid romulast pärit varuosi,mis mõjutavad oluliselt auto ohutust või turvalisust.

Lugupidamisega Lauri
pasteet
Huviline
Postitusi: 813
Liitunud: 06.02.2009 17:34 08
Peamine sõiduk: Accord
Asukoht: märjamaa

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas pasteet »

kui eksite kauba saatmisega,miks pean mina kulud tasuma,toon viimase näite,tellisin siimult varuosa,hea üllatus,et tööline oli nõus varuosa tallinna remonditöökotta õhtul ära tooma,nüüd ebameeldiv osa.sõitsin märjamaalt autotöökotta 80km,auto kisti lahti-siis toodi vale varuosa,auto kokku tagasi,tagasi märjamaale 80km,järgmine päev tõi remondimees õige varuosa ise,märjamaalt tagasi tallinna 80km,auto uuesti lahti ja kokku,arva ära siim,palju see teie apsakas mulle maksma läks?peale selle maha sõidetud üleliigsed 160km ja minu ajakulu-EKSIMINE ON NII INIMLIK ONJU
Kasutaja avatar
darkie
Huviline
Postitusi: 4284
Liitunud: 28.10.2006 14:48 26
Peamine sõiduk: 750iL
Asukoht: Kesk-Eesti

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas darkie »

Ise ka kasutanud Carway teenuseid ja ostnud sealt enda autole 16:9 ekraani ning klaasist katuseluugi. Mõlemad asjad toimivad siiani kenasti.
Sunbunny
Huviline
Postitusi: 27
Liitunud: 25.07.2011 14:13 29
Peamine sõiduk: Auto
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas Sunbunny »

Carwayga negatiivset sidet pole olnud.Mõningaid asju on sealt võetud ja kõik on OK.Minuarust on hea,et on üldse olemas spetsialiseerunud romula ühele automargile ja siiani kõik kiirelt kättesaadav olnud.
pancho villa
Huviline
Postitusi: 657
Liitunud: 04.04.2009 11:02 59

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas pancho villa »

Ostsin Carwayst E38 diisli kütusepaagi, pidi olema korralik. Ei olnud, sitast puhtaks pestes lekkis hullemini, kui allolev, seega sõber keevitas vana paagi hõbedaga kinni, värvisin üle ja läks alla tagasi. Carway paak läks Kuusakoski, ei viitsinud mina minna nendega vaidlema minna, võtsin kui õppetundi ja edaspidi romulatest juppe ei osta.
anty28
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 14.04.2015 00:16 00
Peamine sõiduk: 325i manual
Telefon: 5087292

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas anty28 »

kahjuks olnud ainult probleeme selle Siimuga just...see suur kutt seal letis on suht mõistlik ja teab mida räägib! Esimene juhus oli kui vajasin e60 jaoks M54B25 mootorit...sain siis Siimult pakkumise,tasusin arve ja lasin mootori ära saata, millega koos sai ka üks taga tuli võetud,mis väidetavalt postis kaotsi läks või unustati saata aga see ikka saadeti uus...pidi tulema siis väikse läbisõiduga korralik mootor, kohale jõudis aga küpsend ront millel oli karteri tuulutus toru põlend õli täis ja mootor leemetas ka igalt poolt...muidugi kiire tarne asemel jobutas poolteist nädalat...suure häda peale otsis kuller siis selle mootori ära ja saadeti uus väidetavalt jälle korralik...seekord koos agrekaatidega kuna polnud neil aega neid küljest kruvida! Jõudis siis mootor kohale ja seekord oli siis puhtaks suurest luust lastud aga karteri tuulutus oli valget möga täis ja no mõningad ohu märgid veel...soovisin siis teada mootori LS kuna selle teise puhul mulle seda ei öeldud...helistades vastab see letis olev pikk kutt siis pahaaimamatult küsimusele,et mis masinalt mootor tuli,et 328 e46 pealt just võetud...kuidas saab küll 328 e46 pealt M54B25 mootori oli minu järgmine küsimus,mille peale sain vastuse,et kas Siim siis ei leppinud minuga seda kokku! Siim muudkui raius et pangu ma mootor peale ja hakkab käima küll...no nahhui ma panen oma autole mingi vale vana 1999 aasta juustu peale kui sai ka ostetud uus sidur ja hooratas jne...viisin siis ise tagasi ja sain allkirjaga paberi,et kõik ok ja raha kunagi hiljem...valgas Welg autolammutuses tõid poisid ikka reaalselt väikse LS kuiva mootori ja seest ilusti kuldne, mis sai ka peale ja käib nagu kell! Läks siis 1,5 aastat mööda ja vajasin bemmile uut sisu tekstiili asemele, Siim jälle pakkus...Et täis el sport nahk beež, küsisin spetsiaalselt üle,et mul pool el,et kuidas paigaldus ja ega probleeme ei tule, jutu järgi pidi olema,et pista muudkui sisse ja töötab. Küürisin selle heleda naha siis ilusti puhtaks,kreemitasin ära , vahetasin uksepolstri tekstiili naha vastu ja pistsin ka ülejäänud sisu sisse,pistikud sobisid aga miski ei toiminud, hiljem selgus,et juhtmestikud ja asjad ei sobi ja mingi bagide teema ka...suhtlesin siis nendega,st mis saab jne, et saadan auto esindusse või on neil mingi koostöö partner lõuna Eestis kes ära teeb,et nende black ja nende klaarida, siim muidugi otsis miljon vabandust,kuna tartu UM-is on tuttav meister siis sain hea hinna tunnile ja 191 euri hiljem asjad toimisid ja bagi tuled kadunud ja Siim hiilis sujuvalt vastutusest kõrvale igast jama ajades ja lõpuks üldse mitte vastates... Seega mootri tralli tõttu seisis auto töökojas kuukese kuna Siim mulle raipeid saatis ja venitas ja sisu trall läks ka 2 nädalat lõpuks,kuna venitas vastamisega ja siis olid UMis ka ajad täis ja tehti teiste tööde vahelt kui aega oli! Mina ütleks,et sellist ( kes ennast hullu spetsialistina reklaamib carway kodukal olevas videos ja minule saadetud kirjas tunnistab vabandusi otsides,et ta ikka seda pole) annab ikka otsida!!! :evil:
strohher
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 19.11.2012 15:43 18
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas strohher »

Krt endal oleks ka paari asja sealt vaja aga no lugedes seda siin ei kipu küll sealt ostma :D
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas siim »

anty28 kirjutas:kahjuks olnud ainult probleeme selle Siimuga just...see suur kutt seal letis on suht mõistlik ja teab mida räägib! Esimene juhus oli kui vajasin e60 jaoks M54B25 mootorit...sain siis Siimult pakkumise,tasusin arve ja lasin mootori ära saata, millega koos sai ka üks taga tuli võetud,mis väidetavalt postis kaotsi läks või unustati saata aga see ikka saadeti uus...pidi tulema siis väikse läbisõiduga korralik mootor, kohale jõudis aga küpsend ront millel oli karteri tuulutus toru põlend õli täis ja mootor leemetas ka igalt poolt...muidugi kiire tarne asemel jobutas poolteist nädalat...suure häda peale otsis kuller siis selle mootori ära ja saadeti uus väidetavalt jälle korralik...seekord koos agrekaatidega kuna polnud neil aega neid küljest kruvida! Jõudis siis mootor kohale ja seekord oli siis puhtaks suurest luust lastud aga karteri tuulutus oli valget möga täis ja no mõningad ohu märgid veel...soovisin siis teada mootori LS kuna selle teise puhul mulle seda ei öeldud...helistades vastab see letis olev pikk kutt siis pahaaimamatult küsimusele,et mis masinalt mootor tuli,et 328 e46 pealt just võetud...kuidas saab küll 328 e46 pealt M54B25 mootori oli minu järgmine küsimus,mille peale sain vastuse,et kas Siim siis ei leppinud minuga seda kokku! Siim muudkui raius et pangu ma mootor peale ja hakkab käima küll...no nahhui ma panen oma autole mingi vale vana 1999 aasta juustu peale kui sai ka ostetud uus sidur ja hooratas jne...viisin siis ise tagasi ja sain allkirjaga paberi,et kõik ok ja raha kunagi hiljem...valgas Welg autolammutuses tõid poisid ikka reaalselt väikse LS kuiva mootori ja seest ilusti kuldne, mis sai ka peale ja käib nagu kell! Läks siis 1,5 aastat mööda ja vajasin bemmile uut sisu tekstiili asemele, Siim jälle pakkus...Et täis el sport nahk beež, küsisin spetsiaalselt üle,et mul pool el,et kuidas paigaldus ja ega probleeme ei tule, jutu järgi pidi olema,et pista muudkui sisse ja töötab. Küürisin selle heleda naha siis ilusti puhtaks,kreemitasin ära , vahetasin uksepolstri tekstiili naha vastu ja pistsin ka ülejäänud sisu sisse,pistikud sobisid aga miski ei toiminud, hiljem selgus,et juhtmestikud ja asjad ei sobi ja mingi bagide teema ka...suhtlesin siis nendega,st mis saab jne, et saadan auto esindusse või on neil mingi koostöö partner lõuna Eestis kes ära teeb,et nende black ja nende klaarida, siim muidugi otsis miljon vabandust,kuna tartu UM-is on tuttav meister siis sain hea hinna tunnile ja 191 euri hiljem asjad toimisid ja bagi tuled kadunud ja Siim hiilis sujuvalt vastutusest kõrvale igast jama ajades ja lõpuks üldse mitte vastates... Seega mootri tralli tõttu seisis auto töökojas kuukese kuna Siim mulle raipeid saatis ja venitas ja sisu trall läks ka 2 nädalat lõpuks,kuna venitas vastamisega ja siis olid UMis ka ajad täis ja tehti teiste tööde vahelt kui aega oli! Mina ütleks,et sellist ( kes ennast hullu spetsialistina reklaamib carway kodukal olevas videos ja minule saadetud kirjas tunnistab vabandusi otsides,et ta ikka seda pole) annab ikka otsida!!! :evil:

Tänan tagasiside eest mis oli küll vahepeal natuke arusaamatu aga ikkagi. Mootori saadeti teile oma 3 aastat tagasi ning kuna ettevõttes töötab rohkem kui kaks või kolm inimest siis vahest juhtub ka vigu kuid sellest kahjuks inimesed aru saada ei taha. Ma kahjuks ei ole näinud ühtegi ilmeksimatut inimest. Teine mootor mis Teile saadeti sobis varuosakoodi järgi Teie autole kuid kuna tuli mängu emotsionaalne aspekt mootori vanuse osas siis kahjuks kellegi emotsioonide vastu ma ei saa.

Mis puutub nahksisusse siis mitte keegi kuskil ei ole väitnud, et pane pistikusse ja kõik töötab. Tegemist ei ole enam E36 või E34 bmwga kus sai kõike ühendada ainult pistikusse ühendamisega. Aeg on edasi läinud. Jutt oli sellest kas sisu sobib ja kas pistikud sobivad.
'


Me ei saa vastutada iga inimese auto ümber ehituse eest ning ehitust eest tasuda. Loodan, et mõistate.

Keegi ei ole kuskil kõrvale hiilinud. Meilis sai Teile vastatud, et me ei saa ümberehituse eest vastutada aga Teid see ei rahuldanud ning andke andkeks kuid mida ma pean vastama kirjadele kus öeldakse, et me oleme ikkagi süüdi, et sisu Teie autos tööle ei hakanud ja selle paigalduse kinni maksma kuigi olen nii telefonis kui ka mitu korda meilitsi sama asja rääkinud?

Oleksite Te tellinud meilt paigalduse ja me poleks sellega hakkama saanud siis saaksime me rääkida sellest, et me vastutame ja ma sel juhul oleksin Teiega päril, et meie vastutame! Hetkel Te meilt paigaldust ei tellinud ning siinkohal pean ma jääma Teiega eri arvamusele.

Mis puutub varuosade defektsusesse siis juhtub aga harva kuna diagnostik käib kõik autod üle kuid kuna demonteerime oma 20autot kuus siis kahjuks kõiki pisiasju alati ei suuda jälgida.

Selleks ongi meil garantii, et kui saate meie käest defektse varuosa siis vahetame selle oma kuludega Teie auto peal välja.

Mitte ükski lammutus ei kata neid kulusid

Iga indiviidi soovide järgi kahjuks me käia ei suuda. Anname endast parima kuid ikka on inimesi kes sooviksid rohkem.


Kes on rahul meie poolt pakutavate garantii tingimustega - see on rahul, kes soovib kiusu ajada ajab seda niikuinii olenemata sellest mis on reaalsus!



PS! TEGEMIST ON KASUTATUD VARUOSADEGA!!! saage sellest palun üks kord aru!


ja veel....

Avasime paar kuud tagasi töökoja kus saab meie poolt müüdud varuosadele tellida ka paigalduse:)


Rohkem ma siin teemas ei kirjuta, jäägu igale ühele oma arusaam. Tegemist on kasutatud varuosadega ning anname endast parima ja kui juhtub vigu mida ikka juhtub siis oleme need kompenseerinud ka oma klientidel.
Viimati muutis siim, 05.01.2017 18:29 42, muudetud 3 korda kokku.
5213002
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas siim »

Õnneks on inimesi kes mõistavad meie püüdlusi ning ka näitavad meile üles oma rahulolu:) Nt see mida näete meie facebooki lehel.
https://www.facebook.com/carway.bmwlamm ... =3&theater
5213002
anty28
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 14.04.2015 00:16 00
Peamine sõiduk: 325i manual
Telefon: 5087292

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas anty28 »

Kuule siim ma ikka tean kuna või mida ma ostan ja mis seis sellega on...selle asemel et igale omale keeratud käkile vabandust otsid ja klienti lolliks tegema hakkad, õpi parem oma viga tunnistama ja nende eest vastutama... Eksimine on inimlik aga õige mees seedib oma kokku keeratud jamad ära! Ma ka oma kliente niimoodi kohtleks, siis ilmselt oleks mind juba sohu uputatud,sest vene piiri ääres nalja ei mõisteta sellise jamaga! Mehe sõna peab midagi maksma ka! Häbi võiks sul olla, kui mul on vaja M54B25 mootorit,siis M52B28 pole mitte sobiv varuosa ja pool el sisu asemele täis el sisu sisse panek ei ole mitte,et pista sisse ja töötab, kui selleks on vaja auto juhtmestikku muuta! :evil:
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5350
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas ooDDoo »

Kustutasin postituse kuna oli ebasobiv
Viimati muutis ooDDoo, 07.01.2017 09:57 23, muudetud 1 kord kokku.
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
mikuuu
Huviline
Postitusi: 924
Liitunud: 18.03.2007 21:16 12
Peamine sõiduk: BMW 530d '03
Asukoht: Tartumaa

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas mikuuu »

ooDDoo kirjutas:Iga loll oskab e39 istmeid ühendada. Ja bagi tuld kustutada.
Ei tea kas seal vahet on aga eelmises postis mainiti, et E60 on autoks.
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off!
anty28
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 14.04.2015 00:16 00
Peamine sõiduk: 325i manual
Telefon: 5087292

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas anty28 »

mikuuu kirjutas:
ooDDoo kirjutas:Iga loll oskab e39 istmeid ühendada. Ja bagi tuld kustutada.
Ei tea kas seal vahet on aga eelmises postis mainiti, et E60 on autoks.
No mõni ei tee lihtsalt 39-al ja 60-el vahet :evil: ja mida sa ilma vajalike skeemideta ühendad, võtad 6-7 kilo maksva ajusid täis auto ja hakkad katsetama ve...edu siis sellega! Oleksin ka ise skeemide järgi hakkama saanud aga küsimus polegi selles,et kas oskad või mitte aga jutt oli ostes selline et pista sisse ja töötab, mitte et ehita auto juhtmestik ringi!
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12043
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas toivoku »

Hetkel mulle muljejäänud,et sulle öeldi,et pistikud sobivad, aga,et pole plug and play, samas sina said aru,et kogu kompott on plug and play?
524td, 750il , e12 520(m52b28), e21 315(m10turbo), E30 325i coupe, e39 530d, audi allroadc5 , e36 2,5 cabrio :) Kui midagi vaja siis 58344541
Kasutaja avatar
Günther
Huviline
Postitusi: 3483
Liitunud: 01.04.2007 13:27 25
Peamine sõiduk: Bmw e39 M5
Asukoht: Haapsalu

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas Günther »

e60 on 3 eri sorti istmeid tegelikult, võibolla isegi 4 sorti. Põhiline on n.ö. veerand elektriline, siis on pool elektriline (teise nimetusega sport) ja kolmas comfort. Kui sul on plank ehk veerand elektriline, siis ei hakka sport ega comfort tööle, kuid, kui sul on juba pool elektriline (sport) ja paned comfort istmed, siis hakkab iste tööle! Seega siin võis ka teil omavahel tekkida segadus tööle hakkamisega!!!

Minul carwayga palju kogemusi ja 90% head ;)
* e39 M5 http://foorum.bmwclub.ee/viewtopic.php?f=4&t=282508
* f10 530d 2011 Xdrive 190kw
ooDDoo
Huviline
Postitusi: 5350
Liitunud: 01.11.2007 12:01 11

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas ooDDoo »

Näiteks kui ma lähen ostan e39 dsp võimu ja tuleb välja et mul on hi fi ja pistikud ei sobi siis on lammarimees süüdi?
Oskan suhelda e31-e92 mudelitega
anty28
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 14.04.2015 00:16 00
Peamine sõiduk: 325i manual
Telefon: 5087292

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas anty28 »

Günther kirjutas:e60 on 3 eri sorti istmeid tegelikult, võibolla isegi 4 sorti. Põhiline on n.ö. veerand elektriline, siis on pool elektriline (teise nimetusega sport) ja kolmas comfort. Kui sul on plank ehk veerand elektriline, siis ei hakka sport ega comfort tööle, kuid, kui sul on juba pool elektriline (sport) ja paned comfort istmed, siis hakkab iste tööle! Seega siin võis ka teil omavahel tekkida segadus tööle hakkamisega!!!

Minul carwayga palju kogemusi ja 90% head ;)
No kuidas ise midagi nimetab,mina seletasin,et mul plank tekstiil ja osad manuaalsed toimingud ja osad elektriga, kuidas sport pool elektriline teie arust on, kõik toimingud käivad ju elektriga! Pealegi küsisin spetsiaalselt,et ega mingit jama ei teki, pidi olema just plug and play, poleks muidu ostnud,tavalise nahk sisu oleks 200 soodsamalt saanud! Ja enne kui kindlalt midagi kinnitad ja võib olla oht,et ei sobi,siis oleks võinud vin koodi küsida ja kontrollida, pigem oli eesmärk lihtsalt mulle sisu müüa! Ei ole nagu eile sündinud ja pole ka nagu esimene auto millele asju ostan! 5 bemmu ja muid sõidukeid olen loobnud isegi loendamast,nii,et poiskestel pole mõtet oletada ja asju ette kujutada,et nii või naa!
siim
Huviline
Postitusi: 4330
Liitunud: 30.09.2002 23:33 19
Asukoht: Vetka talu, Saustinõmme küla, Saku vald
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas siim »

Lubasin küll siin teemas enam mitte kirjutada aga viimast postitust lugedes ei saanud ennast tagasi hoida:)

Huvitav kust kohast tekivad inimestel soovunelmad? Kindlasti on seda uuritud-kas on ka kuhugi jõutud vat seda ma ei tea!
Ma ei tea kelle käest küsiti kogu seda informatsiooni mis eelmises postituses nagu küsiti ja vastused ka nagu saadi aga meie ettevõttest seda kindlasti küsitud ei ole ning nagu ma oma eelmises postituses kirjutasin ei vastuta me selle eest kui keegi soovib oma tehase konditsioonis autot ümber ehitada ning mingil põhjusel ei saa sellega hakkama. Küsiti kas sisu sobib poolelektrilise asemele ning kuna sisu ju sobib poolelektrilise asemele siis vastasin jaatavalt! Ehk tegemist oli ühe lauseliste küsimustega. Mitte keegi ei ole huvi tundnud kas tegemist on ainult pistikutesse ühendamisega või tuleb siinkohal ka mingeid muid töid teistada ning kuna tööd on palju siis tõesti kahjuks ei tulnud ka ise selle peale, et seletada, sest tavapärane elu on näidanud, et inimesed kes selliseid asju ette võtavad teavad mida nad teevad ning kui rääkima hakata siis tuleb konkreetne vastus, et jah ma tean!

Muideks eelmisele postituse tegijale sai ka välja pakutud, et otsime Teile joonised kui soovite kuidas istmed ringi ühendada, otsime inimese kes Teid saaks nõustada telefoni teel nt ühendamisega jne jne kuid vastuseks saime vaid, et pole tema asi, tema viib auto esindusse ja maksku me aga see arve kähku kinni ja meie vastutame jne, jne

Ma muideks võin olla ..........mul pole selle vastu midagi, sest ei pea ennast maailma kõige targemaks inimeseks aga ega see fakte veel ei muuda!
5213002
anty28
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 14.04.2015 00:16 00
Peamine sõiduk: 325i manual
Telefon: 5087292

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas anty28 »

siim kirjutas:Lubasin küll siin teemas enam mitte kirjutada aga viimast postitust lugedes ei saanud ennast tagasi hoida:)

Huvitav kust kohast tekivad inimestel soovunelmad? Kindlasti on seda uuritud-kas on ka kuhugi jõutud vat seda ma ei tea!
Ma ei tea kelle käest küsiti kogu seda informatsiooni mis eelmises postituses nagu küsiti ja vastused ka nagu saadi aga meie ettevõttest seda kindlasti küsitud ei ole ning nagu ma oma eelmises postituses kirjutasin ei vastuta me selle eest kui keegi soovib oma tehase konditsioonis autot ümber ehitada ning mingil põhjusel ei saa sellega hakkama. Küsiti kas sisu sobib poolelektrilise asemele ning kuna sisu ju sobib poolelektrilise asemele siis vastasin jaatavalt! Ehk tegemist oli ühe lauseliste küsimustega. Mitte keegi ei ole huvi tundnud kas tegemist on ainult pistikutesse ühendamisega või tuleb siinkohal ka mingeid muid töid teistada ning kuna tööd on palju siis tõesti kahjuks ei tulnud ka ise selle peale, et seletada, sest tavapärane elu on näidanud, et inimesed kes selliseid asju ette võtavad teavad mida nad teevad ning kui rääkima hakata siis tuleb konkreetne vastus, et jah ma tean!

Muideks eelmisele postituse tegijale sai ka välja pakutud, et otsime Teile joonised kui soovite kuidas istmed ringi ühendada, otsime inimese kes Teid saaks nõustada telefoni teel nt ühendamisega jne jne kuid vastuseks saime vaid, et pole tema asi, tema viib auto esindusse ja maksku me aga see arve kähku kinni ja meie vastutame jne, jne

Ma muideks võin olla ........mul pole selle vastu midagi, sest ei pea ennast maailma kõige targemaks inimeseks aga ega see fakte veel ei muuda!
Üritad musta valgeks rääkida, mul on kogu kirjavahetus olemas, mis sa ajad siin iba...mina pakkusin variandi,et kui teil on siin lõuna pool mõni koostöö partner kes teeks,siis palun väga aga vastasel juhul läheb masin esindusse,sest nemad vastutavad vähemalt oma tööde ja tegemiste eest! Järjekordselt üritad kliendist idiooti teha ja vastutusest kõrvale hiilida...tavaline! Mul esivanem ca 30 aastat autosid teinud ja ma ise enam kui 12 aastat elektrik olnud, ei ole päris siidinäpp ja saamatau aga samas kui skeeme ja asju pole siis jalgratast leiutama ei hakka ja aega raiskama, kindlam ja soodsam on osta sisse teinekord garantiiga teenus kui ise leiutada,sest oma aeg maksab ka raha ja kui varem pole konkreetse asjaga kokku puutunud,siis võtab see kindlasti rohkem aega kui inimestel,kes iga päev sellega tegelevad! Huvitav on see,et mul pole varem ühegi varuosa tarnijaga selliseid probleeme olnud aga lugedes seda ülejäänut teemat ,siis teiega on paljudel ka peale minu probleeme! Selles on sul siim aga tõsine õigus,et kõige kirkam kriit sa karbis pole, nii et oleme tõe tunnistamisel juba poolel teel,et soovitan soojalt psühholoogi poole pöörduda ja oma probleemile lahendus leida,siis äkki on kliendid ka rahulolevamad kui ei üritata neid lolliks tembeldada vaid oma viga tunnistama õpid ja vastutama! :lol:
Kasutaja avatar
Mürk
Klubiliige
Postitusi: 1070
Liitunud: 16.03.2008 17:08 13
Peamine sõiduk: T25
Asukoht: Rapla-Tallinn

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas Mürk »

1.5. Foorumis on keelatud teiste kasutajate ründamine, mõnitamine, solvamine, halvustamine ja alandamine. Reegli rikkujaid karistatakse foorumist eemaldamisega määratud või määramata ajaks.

1.6. Foorum ei täida tarbijakaebuste komisjoni funktsiooni ehk kõik kaebused kauplejate vastu tuleb esitada Tarbijakaitseametile. Foorumis on lubatud esitada vaid tõendatud pretensioone ja isiklikke kogemusi. Kommentaari autor vastutab kommentaari eest.

Ennem kommentaari lisamist palun lugege uuesti läbi punkt 1.5 ja 1.6
Keegi ei keela teil oma kogemusi jagada teistega aga jäägem viisakuse piiridesse. Kui teil on tõsisem probleem Carway ja/või Siimuga, siis tema aadress on kõigile teada. Usun,et saate oma probleemile kiirema lahenduse, või siis pöörduge tarbijakaitse ametisse.
Kordan uuesti, et kogemusi võib jagada, solvamise ja muu halvustamise eest tuleb bänn

Teema osaliselt puhastatud!
porku
Huviline
Postitusi: 1099
Liitunud: 27.04.2010 23:17 32
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas porku »

Vabandan ette juba kõigi ees, et OT jms, aga ma ootasin seda hetke millal selle sisuline postitus siia tuleb!
Kasutaja avatar
zaddam
Huviline
Postitusi: 211
Liitunud: 03.05.2009 23:28 12
Peamine sõiduk: BMW X5 e53 3.0d
Asukoht: tallinn

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas zaddam »

Minul küll igati head kogemused Carway romulaga ja ei ole ühtegi halba sõna vaid ainult kiitused.
Autol jamasid elektriaknad ja kahtlustasin lülitiploki viga.
Koha peale minnes tuli välja, et neid lüliteid on erinevaid (pistikute erinevus) ja kuna ei olnud ka päris kindel, et kas viga on ikka lülitis, siis anti ilusti mõlemad variandid ja sai proovida, et kas sobib ning korda saigi see mure.

Teine asi, et oli vaja e90 facelift tagumisi rattarummusi ja kui ma ei eksi, siis oli kataloogi järgi erineva tootekoodiga facelifti ja prefacelifti rummud. Ja Carway romulast uurides öeldi mulle, et neil on üks facelifti auto pealt ja teine pre-fl autolt. Ja mõõdeti ja võrreldi seal neid detaile väga vastutulelikult, et kas ikka on samasugused ja et klient ikka saaks mõlema poole omad sobivad.
anty28
Huviline
Postitusi: 169
Liitunud: 14.04.2015 00:16 00
Peamine sõiduk: 325i manual
Telefon: 5087292

Re: Varuosade ost romulas

Postitus Postitas anty28 »

See koha peal olev pikk kutt ongi normaalne ja asjalik kes telefonile ka vastab aga kirjalikele päringutele vastaja on probleemne!
Vasta