Bmw 335d e91

Nõuanded sõiduki soetamisel
Kasutaja avatar
RazzKalbass
Huviline
Postitusi: 3080
Liitunud: 18.12.2009 18:02 56
Peamine sõiduk: E39 525TDS

Re: Bmw 335d e91

Postitus Postitas RazzKalbass »

jargo kirjutas:Just!
Olen ka ise Leedust mõned autod toonud,mis olid paberite põhjal otse saksast! :D Keredefektid tulid ca aasta pärast välja! Auto oli Treila peal Kaunase müügilplatsil.Leeduka jutt oli umbes selline,et just Saksast toodud. Paberid jms klappisid ka,kuid hiljem oli ikka aru saada,et,eks need kuskil vahepeatusena üles klopsitud on! Sakslase müügipäev oli ca 14 päeva varem.Ehk ju siis 14 päeva jooksul kergemad tööd tehtud saidki!

Samas on minu enda auto ka Leedust toodud,kuid mitte läbiva riigina,vaid Leedu bmw esindusest uuena ostetud!
Probleeme minul selle masinaga küll pole olnud! Leedukate kätetööd pole kuskilt märganud! Pigem üle keskmise korras.

Seega kõik oleneb,kuidas autot üle vaadata jne. Värske värv viitabki pigem sellele,et masinaga miskit toimunud!


Ka eesti automüügiplatsidel on paljud NN Otse Saksast pärit masinad tegelikult Pärit Leedust! Olen ise nendega suhelnud!
Ehk petta võib igal pool saada! Ka Otse saksast võib Türklaste poolt üles klopsitud masinaid leida! Olen ka sellega kokku puutunud! Vahe oli ainult selles,et Türklane näitas ka pilte,milline auto enne oli! :)
Tõsi, kuid kõige lihtsam on eesti ärika käest küsida transpordi paberit koos arvega - kes tõi või kui on oma sõiduga toodud siis transiidi passi. Enamus situb selle peale ennast täis. Nii mitmedki nii vahele võetud :D vastused on olnud kohati naljakad ala ei mäleta mis transpordifirma tõi jne kuigi auto üleeile registeeritud. Leedus on autod odavamad kui Saksas(tänu sellele ka Eestis sama seis), enamustel küll KM maha huiatud kuid siiski iga normaalne inimene peaks aru saama mis konks on :lol: Omaette klass on veel need vennad, kes ütlevad et äsja ise Prantsusmaalt toodud
Olnud :BMW 316i, e65 BMW 730D, e65 745d, 2xBMW 730LD, 7x E70, X6M Vorsteiner, F15 SD, F01 730d; 5x F10+F11 fl, 3x E61, 2x E53, E60 M5, E63 M6
Kasutaja avatar
Tauri_J
Huviline
Postitusi: 3533
Liitunud: 30.10.2011 08:45 55
Asukoht: Tartu

Re: Bmw 335d e91

Postitus Postitas Tauri_J »

Leedus on enamus Saksa turu kõige odavamad pillid, mis hiljem siis üles "tuunitud"
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6099
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: Bmw 335d e91

Postitus Postitas jargo »

RazzKalbass kirjutas:
jargo kirjutas: Omaette klass on veel need vennad, kes ütlevad et äsja ise Prantsusmaalt toodud
Ma lendangi Neljapäeval prantsusmaale!Nantesesse! Ja just autot tooma!
Saan muljetada,kuidas seal asjad käivad! :)
Ehk alati ei pea ka see müüt paika,et kes sealt ikka ise toob! Pea 3000 km on tagasi!
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
siiskyll
Huviline
Postitusi: 9
Liitunud: 14.11.2017 09:36 00

Re: Bmw 335d e91

Postitus Postitas siiskyll »

Veidi uudiseid sinise unistuse kohta.
Sain kontakti kunagise Auto Lego töötaja Janisega, kes tundis auto ära ja oskas öelda, et see langes omaniku vihase naise käe läbi vandalismi ohvriks ning otsustati remondi käigus majanduslikel põhjustel katuseluugi auk kinni keevitada ning auto ilusamat värvi värvida. Küsisin ka pilte kuid neid ei ole enam alles. Tolleaegse omaniku kontakti ei tahetud jagada.
2014 on auto Leedus saanud chipi Insane Chiptuningus ja düno peal mõõdetud 699Nm ja 262kW.
2015 sai auto custom väljalaskesüsteemi Bros For Pros poolt. Nii Insane kui ka Bros For Pros tundsid auto ära kuid ajaloo kohta ei teadnud midagi. Kahjuks ei saanud ka Leedu omaniku kontakte.

Pilt
Pilt
Pilt
Pootsman
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 02.06.2015 10:55 54

Re: Bmw 335d e91

Postitus Postitas Pootsman »

Kas seda 335d on mõni kodanik vaatamas käinud ja oskab midagi rääkida?
https://www.auto24.ee/used/2997993" onclick="window.open(this.href);return false;
Vasta