E32 750il 88 Hiiu autoaias

Nõuanded sõiduki soetamisel
Suletud
ax1616
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 02.12.2006 18:27 08

E32 750il 88 Hiiu autoaias

Postitus Postitas ax1616 »

piltide pealt tundub täiesti korralik auto olevat ja autoaia müüjate enda jutu järgi ka ideaalne auto. Läksin siis lähemalt vaatama antud autot. Kere oli sellise aasta kohta päris normaalses seisus, mõni üksik mõlk ja ainult 2 väikest rooste kohta. Vead, mis kohe silma torkasidm olid.
1: tagaluuk ei sulgunud korralikult
2 tagaluugil olid vanad spoileri augud sees
3 tagaluugi vahed võrreldes tagatiibadega olid mõõda
4 pagaasniku polster rippus, tüüblid olid puru
5 pagaasnikus oli matt puudu
6 tagumised elektrilised istmed ei töödatnud
7 ühe poole tagumise istme juhtimise nupud olid puudu
8 mootori õlikork oli puruks
9 kaitsmekarbi kaas oli puudu
10 juhiukse alumine iluliist oli puruks ja selle all oli rooste
11 tagaluugi amordid olid läbi
12 pardatsok ei käinud lahti korralikult

aga muidu mootor töötas ideaalselt, sumbutaja oli korras, kuumaks ei läinud, survet sees polnud ja amordid tundusid ka enamvähem.
Tahtsin teha proovisõitu aga ei saanud sest auto polnud arvele võetud ja autoaia enda plats oli nii lumine ja suvekummid olid all.
Broneerisin euto ära ja mõtlesin et tulen autot uuesti vaatama.

Nädala pärast tulin tagasi autot ostma ja siis hakkasid tekkima SUURED PROBLEEMID.
Auto ostumüügi lepingus hiiu autoaia müüja pani auto hinnaks 12000 kuigi tegelikult oli 34000 ja mulle ei õelnud ühtiegi sõna sellest. Lepingut läbilugedes märkasin sellest ja küsisin mis värk on. Ta ütles et tema õiget hinda ei pane. Ei tahtnud tolli nigunii maksta, kuna auto oli Sveitsist toodud. Küsisin siis garantiid, seda ka ei antud. Küsisin siis selle arvelt hinnast alla, mida ka ei antud. Kui autoga oleks siis hiljem midagi juhtunud. Oleks nemad ilusti Õelnud aga palun võta oma 12000, me ostame auto tagasi. Siis tegin proovisõitu ja mida avastasin, mõlemas sillas loginad siis. Siis ütlesin et lähme teeme autole kontrolli mõnes teeninduses, nemad ütleid et täna on kõik Tallinnas kinni, kuigi oli laupäev ja kell oli 10. Siiis nad näitasid autoaia kõrval mingit garaazi et käime seal autot kontrollimas, see idee ajas küll naerma arvata oleks mis õeldakse seal et osta auto ära et umbehea see.
Küsimuse peale, et kaua see auto siin seisnud on ütles üks autoaia mees et 2 nädalat, teine oli mingi normaalne müüa too ütles et tema sügisest siin tööl ja auto ennem siin juba oli.
Nii jäigi väga halb mulje sellest autost ja eriti HIIU Autoaiast ja auto jäigi ostmata. Tuleb käia Saksamaal ja sealt korralik selline tuua.
ax1616
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 02.12.2006 18:27 08

Postitus Postitas ax1616 »

üks väga rõve viga oli veel.
Laepoltstri küljest kõik riie rippus
Kasutaja avatar
e34
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 10.05.2003 21:33 17
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas e34 »

Vähe imelik koht jah see Hiiu autod.
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Kas see oleks olnud su esimene auto?
Mulle tundub,et:
Sa oled meganaiivne,kes soovib 19aastat vanale autole garantiid;
Oled üks sellistest,kes tahavad kommiraha eest tehasekonditsioonis liikurit.
Saksast saad sa 2000Eur samasuguse või veel hullemas seisukorras 7-se. Heas korras E32 maksab ammu juba 65-70kilo ja väga palju odavamaks ei lähe...
Need puuduvad tüüblid ja nupud ning mitteavanevad pardakad on minu meelest nii mõttetud vead,et ei ole mainimist väärtki.Ma pakun,et rahaliselt alla paari tuhande krooni. Kui mootor käis ilusti ja sisu ning kere ok oli,siis ei tohiks midagi hullu olla.Veermiku hoolduse ja vajadusel renoveerimise pead sa niikuinii tegema arvestades auto vanust.
Lootus,et ostes 19aastat vana luksuslaineri,piirdud ainult bensiini ja õlivahetustega on masendavalt optimistlik. Muuseas ainult õli läheb sinna mootorisse juba 7,5liitrit ja mitte mingit odavat mineraali.
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
ax1616
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 02.12.2006 18:27 08

Postitus Postitas ax1616 »

ei see pole üldse esimene auto. autode seast oleks see olnud 3-as bmw. ja ise nad ütlesid küsides et auto väga korras
ax1616
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 02.12.2006 18:27 08

Postitus Postitas ax1616 »

ja see et auto vanus pole vabsee oluline. mina annaks enda 81a e28-le aasta garantiid, aga seda ma ei müüks ka elusees
zhade
Huviline
Postitusi: 34
Liitunud: 16.10.2006 10:19 35
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas zhade »

see hiiu autoaed pidi üldse kahtlane koht olema

kummalisel moel, on internetis palju räägitud, kuidas nii mõnelgi peale auto ostu hiiu autost on paar päeva hiljem auto ära varstatud
ax1616
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 02.12.2006 18:27 08

Postitus Postitas ax1616 »

ja isaak kui sa arvad et ma oleksin auto samasse olukorda jätnud, siis sa väga eksid. Kõik ei ole sellised inimesed kes ostavad auto ja siis selle lihtsalt ära lõhuvad. Kui arvad et ma olen selline siis võin enda praeguse bmw pildid.
ax1616
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 02.12.2006 18:27 08

Postitus Postitas ax1616 »

iisak st
kaspar
Huviline
Postitusi: 843
Liitunud: 19.01.2003 16:24 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kaspar »

See hiiuautoaed on üks äärmiselt ebameeldiv koht. Mina ei ole kusagil nii ebaviisakat teenindust kohanud, kui seal.
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

iisak kirjutas:Kas see oleks olnud su esimene auto?
Mulle tundub,et:
Sa oled meganaiivne,kes soovib 19aastat vanale autole garantiid;
Oled üks sellistest,kes tahavad kommiraha eest tehasekonditsioonis liikurit.
Saksast saad sa 2000Eur samasuguse või veel hullemas seisukorras 7-se. Heas korras E32 maksab ammu juba 65-70kilo ja väga palju odavamaks ei lähe...
Need puuduvad tüüblid ja nupud ning mitteavanevad pardakad on minu meelest nii mõttetud vead,et ei ole mainimist väärtki.Ma pakun,et rahaliselt alla paari tuhande krooni. Kui mootor käis ilusti ja sisu ning kere ok oli,siis ei tohiks midagi hullu olla.Veermiku hoolduse ja vajadusel renoveerimise pead sa niikuinii tegema arvestades auto vanust.
Lootus,et ostes 19aastat vana luksuslaineri,piirdud ainult bensiini ja õlivahetustega on masendavalt optimistlik. Muuseas ainult õli läheb sinna mootorisse juba 7,5liitrit ja mitte mingit odavat mineraali.

Täitsa õige jutt, korralik-rem. vajamata isend maksab korraliku raha ja mina näiteks oma autot alla 65000 ei müükski!
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Jälle leidus üks loll, kes ostis auto Hiiu autoaiast :lol: Raha palju ve?
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Aare kirjutas:Jälle leidus üks loll, kes ostis auto Hiiu autoaiast :lol: Raha palju ve?
ma sain aru, et autot ei ole veel ostetud :shock:
E32 750i 220kW :)
ax1616
Huviline
Postitusi: 20
Liitunud: 02.12.2006 18:27 08

Postitus Postitas ax1616 »

niii lo polnud jah aga kust ma peaks teadma midagi üldse selle autoaia halvast mainest
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

hehe, nuh nüüd see auto leidis omaniku, krt luksus on see masin :D tagaluugi tegin korda vist minutiga :) sulgub korarlikult, tagaistmed töötavad ideaalselt, õõtsad on kutud ja kondid kah sillas ilge kolladi kolladi sees. jah igatahes yks ilus auto hea peremehe leidnud omale :) maja ees oli täna ja eile suht lust vaadata 2 yhesugust ja yhte värvi masinat ,millel ometigi on suur vahe sees :P
Suletud