Usaldusväärsed automüügiplatsid..

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Gunnar
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 17.07.2006 00:14 34

Usaldusväärsed automüügiplatsid..

Postitus Postitas Gunnar »

Kuna autovahetus päevakorral, siis paluks teie abi ..
millised automüügiplatsid on enamvähem usaldusväärsed, teie kogemused, arvamused jne.

Tänan!
Veljo_V
Huviline
Postitusi: 2638
Liitunud: 27.04.2006 21:57 54

Postitus Postitas Veljo_V »

Minul on isiklikult väga positiivsed kogemused A2-autoweldiga, peale ostu, ilmnesid mõningad pisivead. Ei midagi helistasin sinna ja öeldi vii esindusse, lase korda teha ja arve meile!
Arve maksti ilusti ära ja ei mingit vasturääkimist ega midagi, igati positiivne!!
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

A2 ja BRC kohta võib öelda, et kallima otsa masinat võib sealt osta, aga kui vaadata valikus odavama otsa masinaid, siis sinuga eriti tegeleda ei taheta. Ma ei tea, kas see on erand või reegel, aga BRC-s olen paar korda näinud, kuidas käitutakse müügis olevate ja ka broneeritud autodega. Märksõnaks peenestamine, driftimine kruusal jne. Üks konkreetne näide oli mingi väikse prantslasega, (Pesukott 206 vist), mida klient käis vaatamas, käidi pikal proovisõidul, löödi käed, et auto komplekteeritakse ära (Apteegid, tulekustutid, talverehvid jms pudi-padi) ja hommikul minnakse arki. Võibolla käisid kiiruskatsed ja külglibisemiskatsed ka sinna paketti, võibolla olid lihtsalt boonuseks... ;)

Aga samas tegu on siiski minu tagasihoidlike tähelepanekutega, võibolla oli see erakordne juhus, mingit antireklaami ei tee.

A2 Autowelt on selles suhtes teisest puust, autod tundusid korralikumad olema, ajalugu teada jne. Töötajatel pole seal selliseid võimalusi autode retsimiseks, kogu töökultuur tundus põgusal vaatlusel suhteliselt tasemel olema. Hinnad on seal muidugi teine teema, hea asi maksab (kohati liiga) head raha.
730iA e32 138kW 12/1992
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Tartus Tehaseauto. Töökaaslane ostis Audi A8 , aastaga pole probleeme esinenud. autod kallimad ja õldjuhul uuemad.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
KristjanS
Huviline
Postitusi: 946
Liitunud: 27.09.2005 19:42 02
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas KristjanS »

V2ike_Suur kirjutas:A2 ja BRC kohta võib öelda, et kallima otsa masinat võib sealt osta, aga kui vaadata valikus odavama otsa masinaid, siis sinuga eriti tegeleda ei taheta.
Kus lõpeb odavam ots ja algab kallim ?
Indrek523
Huviline
Postitusi: 456
Liitunud: 28.02.2006 22:09 31

Postitus Postitas Indrek523 »

Tehaseauto raudselt usaldusväärne.Ilmselt ka intertrade ja kaldun arvama et mida kallimate autodega aed/pood tegeleb seda kindlam ost.aga millest kindlasi mööda minna on Ropka autopood ja autoaed(Itaalia peldikud põhiliselt)
Kasutaja avatar
sass16
Huviline
Postitusi: 190
Liitunud: 10.10.2004 15:26 52
Asukoht: Pärnu/Paldiski

Postitus Postitas sass16 »

Pärnus soovitaks Taunexautot http://www.taunexauto.ee/ Silmoxautot ei soovita http://www.silmoxauto.ee/index.php aga sellest PS-is kui vaja.
Muidumees aega surnuks löömas
Kasutaja avatar
Tarmo_K
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 02.08.2006 11:57 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo_K »

Indrek523 kirjutas:Tehaseauto raudselt usaldusväärne.Ilmselt ka intertrade ja kaldun arvama et mida kallimate autodega aed/pood tegeleb seda kindlam ost.aga millest kindlasi mööda minna on Ropka autopood ja autoaed(Itaalia peldikud põhiliselt)
100% nõus. Ostsin ise Ropkast oma silmarõõmu, mingit eeltööd ei teinud ja tulemus käes. Kuigi masin käis kahes ülevaatuspunktis, kus asja uuriti nii palju, kui vähegi saadi, ei läinud ost õnneks. Siiani hädas ja peris kena summa juba auto alla matnud...aga ma ei jäta jonni enne, kui masin korras on ja siis sõidan elu lõpuni sellega, sest müües häviksin rahaliselt kolossaalselt :D
Endine BMW omanik
Kasutaja avatar
--overdose--
Huviline
Postitusi: 462
Liitunud: 25.06.2006 15:44 48
Asukoht: võru

Postitus Postitas --overdose-- »

Tarmo_K kirjutas:
Indrek523 kirjutas:Tehaseauto raudselt usaldusväärne.Ilmselt ka intertrade ja kaldun arvama et mida kallimate autodega aed/pood tegeleb seda kindlam ost.aga millest kindlasi mööda minna on Ropka autopood ja autoaed(Itaalia peldikud põhiliselt)
100% nõus. Ostsin ise Ropkast oma silmarõõmu, mingit eeltööd ei teinud ja tulemus käes. Kuigi masin käis kahes ülevaatuspunktis, kus asja uuriti nii palju, kui vähegi saadi, ei läinud ost õnneks. Siiani hädas ja peris kena summa juba auto alla matnud...aga ma ei jäta jonni enne, kui masin korras on ja siis sõidan elu lõpuni sellega, sest müües häviksin rahaliselt kolossaalselt :D
nüüd tean et ropkasse ei roni...:D kuu aja jooksul tartusse 325 te otsima... :cool:
V2ike_Suur
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 25.07.2006 15:08 37
Kontakt:

Postitus Postitas V2ike_Suur »

KristjanS kirjutas:
V2ike_Suur kirjutas:A2 ja BRC kohta võib öelda, et kallima otsa masinat võib sealt osta, aga kui vaadata valikus odavama otsa masinaid, siis sinuga eriti tegeleda ei taheta.
Kus lõpeb odavam ots ja algab kallim ?
Autoweldis ca 125-150k juures, BRC's vast tsipa madalamal.
730iA e32 138kW 12/1992
Kasutaja avatar
ats87
Huviline
Postitusi: 1020
Liitunud: 11.07.2005 23:15 40
Peamine sõiduk: Subaru Forester '15
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ats87 »

No ma ostsin oma masina sellisest kohast nagu Raimond Auto.
Ainukesed mis läbi olid (siiamaani avastatud) esiamordid. Küünalde-, õli- ja bensufiltrite vahetus on loomulikud tegevused mu meelest.
Muidugi ostsin alles nädal 2 nädalat tagasi, vigu võib vabalt veel ilmneda.
prelude20
Huviline
Postitusi: 3724
Liitunud: 19.02.2007 20:38 33
Peamine sõiduk: Metroo
Asukoht: Pärnu / Stockholm-Fittja

Postitus Postitas prelude20 »

mina ostsin oma eelmise auto Mobilstari auto aiast tartus. proovisõidul selgus et läbi oli paagi etteandepump. kutid tulid kohale ja aitasid auto uuesti elustada. selle apsaka peale tehti väike ale ka kuna ostsin ikka auto ära. dokumendid vormistati nendepoolt ja hilisemad sekeldused möödusid ka libedalt. mina jäin igatpidi rahule
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Marko S »

Mina käisin ostsin auto Sepa autopoest ja ei ütle ühtegi paha sõna.ikkagi kui soetad vana auto,siis paraku ei saa müüa sulle garanteerida,et see kestab igavesti ja sa ei pea peale kütte midagi muud ostma.
Vasta