Soovin nõu E39 ostul.

Nõuanded sõiduki soetamisel
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Kessu30 kirjutas:Teema lukku.
Niipalju võiksid siiski rahva uudishimu nüüd leevendada, et ütled meile ka, kas ostsid siis E39 või Saabi?
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kessu30
Huviline
Postitusi: 5
Liitunud: 18.09.2007 21:16 25

Postitus Postitas Kessu30 »

Nagu öeldakse, et 9 korda mõõda ja 1 kord lõika. Esialgu vuran oma Volvoga edasi, kuid uus auto saab kindlasti olema tagaveoline, ehk siis BMW ja seda kindlasti juba lähiajal. Võtsin endale mõtlemisaega. Tänud vastajatele. Kuna autot vajan ikkagi ainult nädalavahetustel sõitmiseks, siis söön oma sõnu :oops: ja ei jäta V8 mootorit valikust välja. Kuna tööauto on niigi diisel, siis 530d ei imponeeri eriti, kuid- never say never :lol: :)
Köster
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 17.05.2007 07:39 40
Kontakt:

Postitus Postitas Köster »

Never say never suhtumine on kindlasti väga õige ja kui midagi metsikumat vaja on siis ikka V8. Siiski aga ütlen, et kui 530d proovinud ei ole siis soovitan soojalt vähemalt proovida.

Oma kogemus näitab, et neid keda sõidutatud on kes ennem bemmi diislit tunda ei ole saanud on kõik üllatuse osaliseks saanud. Ikka on ju enamikel see vana takso diisli või transiti asotsatsioon sees ja oh üllatust kui siis pedaali vastu põrandat surud. Lõpuviimistluseks ütled veel juurde kui vähe sellise dünaamika nautimiseks kütust tuleb kulutada ja ongi mõned BMW austajad jälle kotis. ;)
Omega 3,0 vagun, 330xd vagun
Hugoboss11
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 18.07.2007 08:22 10

Postitus Postitas Hugoboss11 »

e39-st rääkides kütusekulu ja edasimineku suhtes on mõttetud mootorid 2.0 ja 2.3, sest 2.8 võtab kütust sama palju kui eelmised aga vajadusel ka tunduvalt erksam. Hoolduse poolest v8 ikka päris palju kallim nagu eelpool mainitud ja kütusekulu 540 alla 17 linnas ikka suht keeruline saada, räägin kogemustest, mida olen saanud tuttavate autodega kokku puutudes.
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Holari »

Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
Karol
Huviline
Postitusi: 806
Liitunud: 14.04.2006 07:58 01
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Postitus Postitas Karol »

No omaltpoolt lisan siia teemasse, et minu eelduseks oli V8. Sain küll lõpuks lahjema motoga aga selle eest oli natuke autot kah ümber. Mulle lihtsalt meeldib selle moto mõnus mahlane kudin ja minek. Kui oleks leidnud kena 4,4 motoga, siis oleks selle kindlasti ostnud. Saabimehed võivad aga liikuritega mida iganes teha, ma ei vaataks ka selliste autode poole, isegi siis kui nad valguskiirust ületaksid VMS. Selline on minu isiklik seisukoht ja väita võidakse mida iganes.
Vasta