e34 auto24-s

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
crazygag
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 27.09.2007 12:02 32

e34 auto24-s

Postitus Postitas crazygag »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Kas keegi teab antud isendist mingit lisainfot?'

Kuidagi odav diisli kohta?
Kasutaja avatar
Mihkel
Huviline
Postitusi: 1382
Liitunud: 30.10.2005 05:02 12
Asukoht: Tallinn/Rapla

Postitus Postitas Mihkel »

ei ole ta nii odav diisli kohta midagi, vaata aastat ja vaata ka teiste selle aasta diislite hindasid :)
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

Ma nagu ei saa aru sellisest asjast: kindlustus tehtud pooleks aastaks??!!
Kui ma ostan temalt auto ja kirjutan oma nimele siis pean ju ka kindlustuse uuesti tegema (minu koefitsient, elukoht sugu vanus jne.) Tema saab ju enda kindlustuse raha tagasi.

Saaks aru kui ta räägib ülevaatusest (see kestab jah, nii kaua kui kestab) aga kindlustus??!!

Parandage mind kui eksin, äkki on vahepeal uued seadused vastu võetud.
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

arnie kirjutas:Ma nagu ei saa aru sellisest asjast: kindlustus tehtud pooleks aastaks??!!
Kui ma ostan temalt auto ja kirjutan oma nimele siis pean ju ka kindlustuse uuesti tegema (minu koefitsient, elukoht sugu vanus jne.) Tema saab ju enda kindlustuse raha tagasi.

Saaks aru kui ta räägib ülevaatusest (see kestab jah, nii kaua kui kestab) aga kindlustus??!!

Parandage mind kui eksin, äkki on vahepeal uued seadused vastu võetud.
Kas valida ei saa, et kas tema saab kindlustuse raha tagasi, või see raha kantakse uuele omanikule (Arvestatakse aeg ümber sõltuvalt uue omaniku riskikoefitsendist).

Parandage ka mind, kui ma eksin. Pole ammu autot ostnud :)
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
rynno300
Huviline
Postitusi: 910
Liitunud: 14.02.2006 13:01 50
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas rynno300 »

hmm..kui müüsin oma tuttavale auto ja mul kehtis veel kindlustus 2 kuud veel, siis ei teinud kumbki midagi. Peeti kinni ning kontrolliti ka dokumente, aga kõik oli korras. Avarii puhul ma küll ei tea kuidas asi sel juhul käiks, aga sõita võib küll edasi teise omaniku nimele tehtud kindlustusega (kas see ka seaduses nii, ei tea).
Esivedu on lastele Nelikvedu on naistele Tagavedu on meestele
puruvana
Huviline
Postitusi: 68
Liitunud: 23.03.2007 14:23 26

Postitus Postitas puruvana »

kui enda nimele võtad ,siis saab ka nii ,et eelmise omaniku makstud raha arvestatakse sinu maksvale rahale juurde .
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

puruvana kirjutas:kui enda nimele võtad ,siis saab ka nii ,et eelmise omaniku makstud raha arvestatakse sinu maksvale rahale juurde .
Minuarust oli ka nii.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
arnie
Huviline
Postitusi: 437
Liitunud: 20.01.2005 20:35 07
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas arnie »

meelis k kirjutas:
puruvana kirjutas:kui enda nimele võtad ,siis saab ka nii ,et eelmise omaniku makstud raha arvestatakse sinu maksvale rahale juurde .
Minuarust oli ka nii.
No siis on see tõeline lisaväärtus tema auto ostmisel :lol:

Ok, tänud, jälle targem mõnevõrra, tean järgmine kord nõuda lisa soodustust :lol:
E32 750i 220kW :)
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8275
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Normaalne müüja lõpetab enda lepingu ikka ära ja saab ettemakstud raha tagasi. Mina küll sain. ARK-is saab uus omanik kohe uue kindlustuse sõlmida, küll hakkab see kehtima alles keskööst. Nii et müügipäeval kehtib veel müüja leping.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

priitv8 kirjutas:Normaalne müüja lõpetab enda lepingu ikka ära ja saab ettemakstud raha tagasi.
Just. Kuna kui müüja tahab osta endale uut autot ja vana auto leping on lõpetamata, siis koefitsient tõuseb mõnuga. Kuna vana koefitsient on veel seotud eelmise autoga, siis võetakse kasutusele uus - mingi keskmistatud koefitsient (mis on kahjuks alati suurem).
Ise olen kunagi selle reha otsa astunud (kaks korda) ning nüüd ongi minu nimel kolm erinevat kindlustuskoefitsenti :)
Indrek
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Indrek_M kirjutas:
priitv8 kirjutas:Normaalne müüja lõpetab enda lepingu ikka ära ja saab ettemakstud raha tagasi.
Just. Kuna kui müüja tahab osta endale uut autot ja vana auto leping on lõpetamata, siis koefitsient tõuseb mõnuga. Kuna vana koefitsient on veel seotud eelmise autoga, siis võetakse kasutusele uus - mingi keskmistatud koefitsient (mis on kahjuks alati suurem).
Ise olen kunagi selle reha otsa astunud (kaks korda) ning nüüd ongi minu nimel kolm erinevat kindlustuskoefitsenti :)
ja täname selle vinge idee eest kodanikke LKF-st :evil: :evil: :evil:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
crazygag
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 27.09.2007 12:02 32

Postitus Postitas crazygag »

Nii, kuna lähen seda autot homme vaatama ja suure tõenäolisusega ostan ära ka, oleks taas foorumlaste abi vaja mida kindlasti kontrollida diisli, automaat kasti ja sellise aastaarvuga autopuhul. Kuna ise diislitest ei tea absoluutselt mitte midagi.



Siit veel üks küsimus, kas 1988 aastal üldse tehti turbodiislid või tavalised?
bash
Huviline
Postitusi: 2
Liitunud: 12.10.2007 19:05 20

Postitus Postitas bash »

Nii, ma selle auto endine omanik alates tänasest õhtust.

Pajataks natukene. Müügi põhjus oli plokikaan nagu ikka neil enamusel vanadel ridakuutel. Veesärgis surve sees. Mahlad segamini ei olnud.

Jah tehti turbokat. Turbo tundus hääle järgi isegi väga heas korras olema. Kere oli pealtnäha päris korralik selle aasta kohta. Kuid harrastaja pleksepp siin tuvastas siin-seal ikka nii mõnegi matsu jälje. Ehk siis pahtlit ikka oli. Automaatkast töötas hästi. Differ võis ka läbi olla, sest vahel oli kolksu kuulda, Eelsüüte küünaldest mõni oli läbi. Juhiiste kulunud.

Veermik oli heas korras, ainuke asi oli parempoolne rooliots (aeglase hooga läbi aukude oli kuulda).

Ja kindlustuse koha pealt: saab uuele omanikule anda, arvutatakse sinu koefitsendile ümber. Ise olen nii tsikli kui auto nii ostnud. Kauplen alati kindlustuse kaasa.

Auto maandus kadaka autoturul.
Vasta