E36 318 M-pakett?

Nõuanded sõiduki soetamisel
Suletud
Kasutaja avatar
amd power
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 23.04.2007 21:00 42
Asukoht: Ida-Blokk

E36 318 M-pakett?

Postitus Postitas amd power »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html


on keegi siit foorumist kokku puutunud selle masinaga? ise tean nii palju et müüb seda vene keelt kõnelev isik. ja pean tõdema et minu vene keele oskus on väga nulli lähedane. aga aru sain ma siis nii palju et lisade poole pealt tegemist palngu isendiga... :roll:

veel tekitab huvi et miks puuduvad esi tiibadel suuna tuled.. :?:
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

Kõigis riikides ei ole suunatuled kohustuslikud vist.

See masin on müügis juba päris pikka aega. Siin ennegi ostuabis minu mäletamist mööda küsitud selle kohta. Äkki leiad otsinguga abi.
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
amd power
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 23.04.2007 21:00 42
Asukoht: Ida-Blokk

Postitus Postitas amd power »

meelis k kirjutas:Kõigis riikides ei ole suunatuled kohustuslikud vist.

See masin on müügis juba päris pikka aega. Siin ennegi ostuabis minu mäletamist mööda küsitud selle kohta. Äkki leiad otsinguga abi.
otsisin aga ei jäänud nagu silma... samas sinu IS tundus kah kena aga see et pidi hakkama seal midagi värvima ja mässama see nagu ei kutsunud ostma.. tahaks midagi sellist normaalset saada... :?
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

amd power kirjutas:
meelis k kirjutas:Kõigis riikides ei ole suunatuled kohustuslikud vist.

See masin on müügis juba päris pikka aega. Siin ennegi ostuabis minu mäletamist mööda küsitud selle kohta. Äkki leiad otsinguga abi.
otsisin aga ei jäänud nagu silma... samas sinu IS tundus kah kena aga see et pidi hakkama seal midagi värvima ja mässama see nagu ei kutsunud ostma.. tahaks midagi sellist normaalset saada... :?
Kusjuures küljeliistud ei olegi tal vist M-pakett.

Nojah. Minu oma on odavam ka, saad sama raha eest ta kollaseks värvida :) Muidu mul plaani võetud enne talve tagakoobas ära teha lasta.
Eks ma oleks saanud sulle pakkuda ka roostet mainimata, võib-olla poleks aru saanudki :D
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
amd power
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 23.04.2007 21:00 42
Asukoht: Ida-Blokk

Postitus Postitas amd power »

meelis k kirjutas:
amd power kirjutas:
meelis k kirjutas:Kõigis riikides ei ole suunatuled kohustuslikud vist.

See masin on müügis juba päris pikka aega. Siin ennegi ostuabis minu mäletamist mööda küsitud selle kohta. Äkki leiad otsinguga abi.
otsisin aga ei jäänud nagu silma... samas sinu IS tundus kah kena aga see et pidi hakkama seal midagi värvima ja mässama see nagu ei kutsunud ostma.. tahaks midagi sellist normaalset saada... :?
Kusjuures küljeliistud ei olegi tal vist M-pakett.

Nojah. Minu oma on odavam ka, saad sama raha eest ta kollaseks värvida :) Muidu mul plaani võetud enne talve tagakoobas ära teha lasta.
Eks ma oleks saanud sulle pakkuda ka roostet mainimata, võib-olla poleks aru saanudki :D

heh :D aga jah tegelikult asi on nii et mina võiks selle kollasega kah sõita aga eit KATEGOORILISELT kollase vastu :mad: samas sul ei anna M satnget taha sebida?
Kasutaja avatar
Meelis
Huviline
Postitusi: 2698
Liitunud: 05.08.2004 00:27 18
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Meelis »

amd power kirjutas:
meelis k kirjutas:
amd power kirjutas: otsisin aga ei jäänud nagu silma... samas sinu IS tundus kah kena aga see et pidi hakkama seal midagi värvima ja mässama see nagu ei kutsunud ostma.. tahaks midagi sellist normaalset saada... :?
Kusjuures küljeliistud ei olegi tal vist M-pakett.

Nojah. Minu oma on odavam ka, saad sama raha eest ta kollaseks värvida :) Muidu mul plaani võetud enne talve tagakoobas ära teha lasta.
Eks ma oleks saanud sulle pakkuda ka roostet mainimata, võib-olla poleks aru saanudki :D

heh :D aga jah tegelikult asi on nii et mina võiks selle kollasega kah sõita aga eit KATEGOORILISELT kollase vastu :mad: samas sul ei anna M satnget taha sebida?
Annab ikka, kui väga tahad (UM või siis ootad, kuni müüki tekib kellelgi. Veel defitsiitsem asi kui esistange :) )

Odavam võimalus osta M-stiilis liist alla Lätist (Vist oli 700 krooni)
528iA E28 1984
Uued autod on saadanast ...
Kasutaja avatar
iisak
Huviline
Postitusi: 1702
Liitunud: 31.08.2006 19:04 49
Asukoht: Kadaka tee 187c, Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas iisak »

Aga selline sulle ei sobi?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Teeme hinna parajamaks ja saad TÕELISELT HEAS KORRAS ning norm. mootoriga auto... ;)
......................Ja mulda kukkus suust, kui 1000-aastane tüdruk naeris.....................
Kasutaja avatar
amd power
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 23.04.2007 21:00 42
Asukoht: Ida-Blokk

Postitus Postitas amd power »

iisak kirjutas:Aga selline sulle ei sobi?
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Teeme hinna parajamaks ja saad TÕELISELT HEAS KORRAS ning norm. mootoriga auto... ;)
Hetkel on üks teine silmapiiril :cool:
Aleksei_K
Klubiliige
Postitusi: 839
Liitunud: 10.02.2007 14:11 50
Peamine sõiduk: F20'LCI M140i xDrive
Asukoht: Turku

Postitus Postitas Aleksei_K »

M-stanged ei ole veel M-pakett. Peeglid ka ei ole M-paketi omad.
Kasutaja avatar
amd power
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 23.04.2007 21:00 42
Asukoht: Ida-Blokk

Postitus Postitas amd power »

lukku auto olemas
woozh
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 27.05.2007 23:47 17

Postitus Postitas woozh »

Heh, seda kollast on juba mingi märtsi kuust saadik müüdud... enamus aeg oli hind 75k.. siis pani vahepeal uusi pilte ja lasi 5k alla .. siis jälle pani uue pildi ja tõstis 5k ja nüüd on vapsee 10k alla lasknud :)

Arvan, et kui ta nii edasi müüb.. siis müüb järgmise aasta märtsini küll kindlasti :D

PS: Kõik pildid on rämedalt tuuningut kah saand.. vahepeal oli üks tavaline pilt üleval ja siis oli näha, milline kollane see tegelt on.. liiga tibu oli ikka :|

IMO
Kasutaja avatar
villi
Huviline
Postitusi: 167
Liitunud: 18.06.2004 12:20 09
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas villi »

woozh kirjutas:
PS: Kõik pildid on rämedalt tuuningut kah saand.. vahepeal oli üks tavaline pilt üleval ja siis oli näha, milline kollane see tegelt on.. liiga tibu oli ikka :|

IMO
elusast peast näinud. värviks tundus olevat õige dakar gelb, ning tundus suht korralik. peeglid on aftermarketi suundadega mtechid. ylejäänud stangede kohta ei oska öelda kas originaalid või läti omad. silma hakkab hästi!
rain123
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 18.10.2006 20:54 15
Asukoht: tln

Postitus Postitas rain123 »

reedel näen seda autot siis oma silmaga ja pilti pealt on näha juba et ilu vigu on :?
aga krti edav pill on muidu:D
bmw :P
rain123
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 18.10.2006 20:54 15
Asukoht: tln

Postitus Postitas rain123 »

kas tõesi ei ole selle el.aken vä :?
bmw :P
Kasutaja avatar
amd power
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 23.04.2007 21:00 42
Asukoht: Ida-Blokk

Postitus Postitas amd power »

kui ma kunagi uurisin selle auto kohta siis pole seal midagi ei kliimat, konti, el. aknaid jne.. ainult nahk sisu valge :roll:
rain123
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 18.10.2006 20:54 15
Asukoht: tln

Postitus Postitas rain123 »

krt väljast on küll ilus,eks ta selle pärast müüb kah seda niii kaua kuna lisasi pole ju :)
bmw :P
woozh
Huviline
Postitusi: 129
Liitunud: 27.05.2007 23:47 17

Postitus Postitas woozh »

Tal on juba nende müügikuulutuste peale päris palju raha läind :)
Siililegi selge, et hind ikka kirves veel.. (vahepeal veel lootis saada 75k, haha)
Kasutaja avatar
Rainer_U
Huviline
Postitusi: 299
Liitunud: 21.06.2004 12:39 07
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rainer_U »

mis ta nüüd nii kallis on, võta nüüd need veljed, m stanged, angelid, xenonid nahksisud jne asjad ikka maksavad ka ju midagi, ja aasta on ka 1995 ikka. loomulikult ei saa keegi seda raha kunagi tagasi, mis ta auto alla on tagunud, aga...
e30i 316Touring => e36 318i => e34 525 TdsA => e39 528i => e46 328iA => e46 328 Ci => e46 320d => e36 318 Tds Touring
rain123
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 18.10.2006 20:54 15
Asukoht: tln

Postitus Postitas rain123 »

eks lisasi saab ise alati juurde lisada!
Äkki keegi teab palju see sport cihp kw annab?
Viimati muutis rain123, 03.12.2007 18:45 49, muudetud 1 kord kokku.
bmw :P
rain123
Huviline
Postitusi: 77
Liitunud: 18.10.2006 20:54 15
Asukoht: tln

Postitus Postitas rain123 »

mul oli selle auto vastu päris suur huvi vahepeal aga siis hakkasin mõtlema et kui kaua tema seda juba müünud on ja kaua mina peaks siis veel seda müüma pärast,kuna plaan on osta auto pooleks aastaks ja siis midagi korraliku liisinguse võtta. :D
bmw :P
Kasutaja avatar
amd power
Huviline
Postitusi: 58
Liitunud: 23.04.2007 21:00 42
Asukoht: Ida-Blokk

Postitus Postitas amd power »

rain123 kirjutas:eks lisasi saab ise alati juurde lisada!
Äkki keegi teab palju see sport cihp kw annab?
~10 kw
Suletud