LUKKU

Nõuanded sõiduki soetamisel
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

LUKKU

Postitus Postitas car4u »

Tervitus kõigile foorumlastele :)

Tegelikult ma pole üldse kindel kas ma selle teema õige koha peale postitasin ja kas üldse sellist asja siin teha tohib, nii, et vabandan juba ette ära... aga küsimus järgmine:

Mis sellel autol viga on?
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... highlight=

Auto on ligi 4 kuud müügis olnud, intensiivselt olen müügiga tegelenud umbes 1 kuu. Aga siiamaani haud vaikus...mitte ühtegi kõnet, ega e-maili..vaid mõned üksikud vahetusvariandi pakkumised :?
Tundub siis hind liiga kõrge, või vale värv või käigukast? Enda arvates ostsin hea auto :oops: .....võimalikult paljude lisade ja korraliku. Mõtlesin, et seda tulevikus ka lihtsam müüa aga tundub, et eksisin :|

Palun avaldage oma arvamust-on siis hind tõesti nii ''kirves''?
Viimati muutis car4u, 14.05.2008 19:18 51, muudetud 1 kord kokku.
---
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MartenL »

1.Seda autot müüdi juba üle aasta tagasi. Tänase päeva seisuga on tekkinud kiri, et müüdud. Kupeed nähtavasti ei müü eriti.
2. Paljudele ei meeldi tumeroheline/sinine värv ning see loeb isegi rohekm ,kui auto tehniline pool. Mulle ka eriti mitte :lol:
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

MartenL kirjutas:1.Seda autot müüdi juba üle aasta tagasi. Tänase päeva seisuga on tekkinud kiri, et müüdud. Kupeed nähtavasti ei müü eriti.
2. Paljudele ei meeldi tumeroheline/sinine värv ning see loeb isegi rohekm ,kui auto tehniline pool. Mulle ka eriti mitte :lol:

Tundub jah, et kupee ostjat otsid nagu abikaasat....tuleb ükskord see üks ja õige...ainult ei tea millal :lol:
---
foxy007
Huviline
Postitusi: 1321
Liitunud: 31.01.2005 22:28 34
Asukoht: Tallinn, Kose

Postitus Postitas foxy007 »

Ütlen ka siis oma ausa arvamuse : värv ei meeldi ja kupee ei sobi mulle.Varustuse poole pealt on hea ja hind on vist paigas! Sõber otsis mul e46 kupeed ning ta vaatas ka sinu autot, kuid ka talle ei meeldinud just värvus! Ahjaa..puitimitatsioon on kole..( aga see on minu enda kiiks juba )
Mercedes- Benz V250 - 2016
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

foxy007 kirjutas: Sõber otsis mul e46 kupeed ning ta vaatas ka sinu autot, kuid ka talle ei meeldinud just värvus!
Ega jah see roheline mullegi eriti südamelähedane ei ole :? Seepärast saigi müüki pandud, et Itaalias hall 330ci ootamas :lol:

Aga enda kaitseks ütlen siiski, et see roheline jätab ''päris elus'' tunduvalt parema mulje, kui piltidelt paistab :oops:
---
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8454
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

MartenL kirjutas:1.Seda autot müüdi juba üle aasta tagasi. Tänase päeva seisuga on tekkinud kiri, et müüdud. Kupeed nähtavasti ei müü eriti.
2. Paljudele ei meeldi tumeroheline/sinine värv ning see loeb isegi rohekm ,kui auto tehniline pool. Mulle ka eriti mitte :lol:
Seda sinist käisin isegi kunagi vaatamas.
Värv väga kena minu meelest, aga seal oli muid vigu , mille pärast oleks selle ostmata jätnud.
Ja loomulikult mootor natuke lahja.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Re: Mure automüügiga

Postitus Postitas Silwer »

car4u kirjutas:Mis sellel autol viga on?
Noh kes mida veaks loeb. Mõni arvab et mootor liiga väike, teine jälle et liiga suur. Kes peab lugu sportistmetest ja M paketist, paljudel jääb lihtsalt raha puudu ja meie praeguses majanduse olukorras on kahtlane ka endale täiendavaid kohustusi liisingute näol kaela võtta.

AGA see kõik on teisejärguline, kuna põhiliseks probleemiks on väga viletsa kvaliteediga fotod kuulutuses! Need lihtsalt ei kutsu ostma. Otsi inimene kellel on "päris fotoaparaat" ja kes seda ka kasutada oskab ning lase teha uued pildid.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
diesel
Huviline
Postitusi: 175
Liitunud: 09.11.2005 14:11 27
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas diesel »

mis siin ikka- värv on nagu natsa jama ja mootor võiks tõesti vähe võimsam olla.
Samas, miks sa siis kohe omale 330-i ei vaadanud?
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

diesel kirjutas: Samas, miks sa siis kohe omale 330-i ei vaadanud?
Eks see liigse kiirustamise ja iseenese lolluse nahka läks :roll: Autot oli kähku vaja...

Ja nagu Silwer ütles, et pildid s***a kvaliteediga...selle vea parandan lähiajal ära, eks siis paistab...AGA senikaua kel huvi tulge vaatama nagu öeldud see roheline värv tundub ''päris elus'' ilusam, talutavam, kui piltidel :|
---
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Serx teeb näiteks häid pilte: http://sergeizjuganov.com/
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

Silwer kirjutas:Serx teeb näiteks häid pilte: http://sergeizjuganov.com/
Tänud, vaatan üle :)
---
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Re: Mure automüügiga

Postitus Postitas car4u »

Silwer kirjutas:
car4u kirjutas:Mis sellel autol viga on?
Otsi inimene kellel on "päris fotoaparaat" ja kes seda ka kasutada oskab ning lase teha uued pildid.
Võtsin Silweri soovitust kuulda ja lasin autost profil pilte teha....tulemus on 5+
:)
---
Kasutaja avatar
siim .j
Huviline
Postitusi: 1849
Liitunud: 06.09.2006 16:44 26
Peamine sõiduk: F10 535i M Performance
Asukoht: Pärnu/Tallinn

Postitus Postitas siim .j »

no oxfordgrünist ilusamat värvi ma ei tea ;) mõni sinine ja must vb aga t.rohline ikka väga soliidne ;)
Die Freude am Fahren liefert nur der "i" - N55
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

siim .j kirjutas:no oxfordgrünist ilusamat värvi ma ei tea ;) mõni sinine ja must vb aga t.rohline ikka väga soliidne ;)
Arvaks ostjad ka nii... :(
---
Kasutaja avatar
ermicas
Huviline
Postitusi: 704
Liitunud: 06.09.2006 16:18 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas ermicas »

niipalju kui kuulnud olen siis rohelist värvi autot pidi kõige raskem müüa olema...endale ka roheline kohe üldse ei meeldi :?
aga muidu mootor on hea ja varustus korralik !
Kasutaja avatar
umptsik
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 19.03.2007 10:09 17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas umptsik »

Eks täna ole vist kõik kasutatud autod ebapraktilised, irw- eriti kaheukselised BMW'd.

Venna Peugeot 406 kupee 3.0V6 on juba poolteist aastat müügis. Täislisadega superheas korras auto.. :/ Põhjendused? Liiga suur bensuõgard.

Kupeede minek vastu suve peaks küll hea olema, aga võta näpust- mitte kohe pole..

Inimesed ekslikult arvavad, et BMW on kallim pidada, kui teised autod. Tegelikult on kõik vanad autod kulu ja sellega peaks arvestama.

Et kallid uue auto otsijad- võtke nüüd end kokku, et end ja oma naist rõõmsaks teha soetades uue kasutatud ilusa kuppe buumeri :cool:
Kasutaja avatar
umptsik
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 19.03.2007 10:09 17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas umptsik »

Heh, üks tuttav kunagi ütles: "Kui ostad erilise auto, siis pane ostupäeval müügikuulutus üles.."
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

Tegelikult otsisin seda masinat ka päris tükk aega, sest soov oli automaat, MF, navi, nahk. Kui lõpuks selle leidsin siis tegin värvi osas nn ''kompromissi''
mõtlesin, et tulevikus müüa kerge tänu lisadele aga....jah :( Eile lasin uued pildid teha ja juba tuli esimene telefonikõne :lol: tundub, et oli kasu :cool:
---
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1989
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Pole nagu midagi imestada, et aega võtab. Kui sa tahad kiirelt (alla 4 kuu) lahti saada pead ajama oma hinna umbes samale tasemele nagu kõige odavamad pakkumised sama aasta vahemikus ehk siis julgelt 25-35 kilo maha. Siis tekib ka huvi. Kui sul just mingi lisa tõttu ei ole selgelt eriline auto, ei ole hinnalisa ka põhjendatud ja keskmine inimene ei viitsi isegi kallimate masinate kuulutusi lugeda, kontakti võtmisest rääkimata. Kui sa arvad, et hind on põhjendatud siis jätka aga ootamist.

Pildid on ka sellised nagu on. Üritatud on, aga välja on tulnud nagu Edelaraudtee ja Pulsi reklaam ;) Fookuses peab olema auto, mis ei tohi tausta sisse ära kaduda, palju on mõttetuid kordusi (eestvaates 4 korda!, salongi üldvaated 2korda). Selle asemel võta keegi oskaja, keskendu ka detailidele (nt kui on kobe velg ja korralik piduriketas võib seda näidata, mitte miskit roostes käkki nagu paljud on teinud). Suur navi, kliima ja MF rool tulevad märksa paremini esile kui nendest lähemalt võte teha jne.

Taust peaks olema ühtlane, et tähelepanu endale ei tõmbaks, praegu on selline sigrimigri, et auto kaob sinna sisse ära. Otsevõtted eest-tagant on suht mõttetud, midagi ilusat seal tavaliselt ei ole. Silmade kõrguselt pilti tehes võib ka väga ilus auto paras plönn paista. Universaalselt parimad on eest-tagant diagonaalis, aga see vajab mängimist, et masin ilus ja tasakaalus välja paistaks, ilma et nina või tagumik liialt domineerima hakkaks (kui just ninas või tagumikus midagi nii sheffi ei ole, et ta peaks domineerima). Ühesõnaga teoretiseerida ma oskan, aga ilusa pildi tegemine nõuab ikkagi spetsialisti :P
chulo
Huviline
Postitusi: 584
Liitunud: 04.12.2005 02:54 25
Asukoht: Rapla-Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas chulo »

Mnjaa... Ei usu, et need istmesoojendused just see punkti panev asi on. Ma näiteks ei saa neid üldse kasutada, selg hakkab valutama. Pigem on hind ja mootor see, mis teisi samasuguseid vaatama paneb. Nüüd on suvekuuud tulekul, ehk läheb siis paremini.
BMW - Big Mexican Woman
2002 E46 320d touring - igapäeva liikur - müüdud
1990 E30 316i kupee (M50b25 3l stroker) - pühapäevane projektikas
allik72
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 19.05.2006 08:19 55

Postitus Postitas allik72 »

Rootsis enam vähem samad autod ca 125000-145000 eeki
Kasutaja avatar
umptsik
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 19.03.2007 10:09 17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas umptsik »

Eestlased küsivadki oma autode eest liiga palju raha.. ostetakse ju minimaalse sissemaksega ja liisingusse ning ajal, mil müüma hakatakse, on auto hind nii palju langenud, et odavalt müües läheb mõni kahjumisse, irw.. nagu autoga saaks kasumisse jääda :D
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Eks kõige lihtsam ongi ilmselt viia masin mõnele platsile. Seal käib ka reaalseid inimesi kes mõne hetkeemotsiooni tulemusel võivad su auto omale "korvi" panna.
Netis müümine on üsna vaevaline tegevus. Eriti just kallimate autode puhul.

Imo nt auto24 toimib väga hästi kuni 100t.EEK maksvate autode korral. Sellest kallimate puhul aga enamik inimesi võtab masina liisingusse mis omakorda eeldab kõikvõimaliku dokumentatsiooni tegemist/vormistamist jne. Paljudele on täiesti tume maa ning oluliselt lihtsam on asutada sisse mõnda salongi, valida sobiv masin välja, teha kohe sellega proovisõit (katsuda vaadata masinat seest/väljast) ning sobivusel see omale ära vormistada. St sina avaldada ainult ostusoovi ning kogu paberimajandus aetakse sinu eest korda ja pole muud muret kui lepingule alla kirjutada, autovõtmed võtta ja ära sõita.
Pealegi tekitavad "müügiplatsid" ostjas üldjuhul suurema turvatunde, et kui midagi peaks juhtuma... jne.

Selline on minu arvamus.
530d
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

Siinkohal tahakski ära mainida, et sõiduk seisab E-R(enamus aega päevast) Pärnus Mai Autoturul(ja kui autot parasjagu pole siis küsige platsist...sõidan kohale). Kel huvi astuge ligi aitan liisingu, ja muu dokumentatsiooni ajamisel/vormistamisel. Koos platsi abiga saame liisingu taotlusele kiire vastuse ja vajadusel ka kiire vormistamise!
---
Kasutaja avatar
TõnuS
Huviline
Postitusi: 351
Liitunud: 28.07.2005 09:59 01
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas TõnuS »

Autol pole muidu vigagi ning see roheline on päriselus väga ilus. Ainukesteks miinusteks see, et katus "lainetab", juhipoolne esitiib ja kapott on eritooni, kõrvalistuja uks on uksetihendi ribadeks lõhkunud ning tagastange on pragudega. Sai seal turul uudistatud natuke... Edu myymisel.
Kasutaja avatar
car4u
Huviline
Postitusi: 78
Liitunud: 24.01.2008 12:56 10
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas car4u »

Kui tahad 100% veatut pead POEST ostma...nii lihtne see ongi :lol:
---
Kasutaja avatar
umptsik
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 19.03.2007 10:09 17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas umptsik »

Mul tekkis hämming, kui avastasin, et päris paljudel E46 kupeedel katus lainetab.

Millest see tekkida võib :?:
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MartenL »

umptsik kirjutas:Mul tekkis hämming, kui avastasin, et päris paljudel E46 kupeedel katus lainetab.

Millest see tekkida võib :?:
Kuidas lainetab? Luugiga-luugita isenditel? Või nägid minuoma kuskil parklas :lol: (mul varsti korras)
Kasutaja avatar
umptsik
Huviline
Postitusi: 258
Liitunud: 19.03.2007 10:09 17
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas umptsik »

Luugita.. väike nagu.. laine oleks sees.. väga vähe märgata. Aga tekiks tunne, nagu auto alusraam painduks liiga palju, kui august läbi sõita.

Maitea, kas minu autol on, aga paljudel E46tel olen näinud.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1989
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

umptsik kirjutas:Luugita.. väike nagu.. laine oleks sees.. väga vähe märgata. Aga tekiks tunne, nagu auto alusraam painduks liiga palju, kui august läbi sõita.

Maitea, kas minu autol on, aga paljudel E46tel olen näinud.
Misasja?! E46 kere on originaalkorras väga tihe, mul küll ei ole sellist tunned et kere aukudes "pehme" oleks. Kui peale suuremat matsu on sirgeks venitatud, siis võib-olla küll.
Suletud