Küsimus E39 528 kohta.

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Küsimus E39 528 kohta.

Postitus Postitas milo »

Tere

Kuna pikemat aega naisega lahing, et kes autoga sõidab siis on vajadus tekkinud teise auto järgi. Kuna esimest sai nö "põrsas kotis" ostetud siis nüüd tahaks rohkem uurida ja kiiret ostmisega ei ole. Algul sai vaadatud ühte 530-t 2000 aasta oma aga selle jaoks jäi endal võimu väheks ja hetkel on ta müüdud siis võtan veel rahulikumalt. Ühesõnaga silma on jäänud selline isend.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=463884

Kuna ise elan Tartumaal ja Tallinna tihti ei satu ja iga kuulutuse peale joosta ei taha siis uurin siitpoolt, et kas keegi teab selle isendi kohta miskit või viitsib vaatamas käia, et miks selline soodushind. Näen ise, et prantsusmaalt toodud ja üritatud teha odavat shadowline'i sellest. Lisaks ilutseb paremal esiküljetiival mõlk. Aga see pildi pealt, et keegi võiks öelda mida reaalselt endast kujutab.
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

Mina isiklikult üldse ei poolda autot osta platsi pealt :roll: Tavaliselt on autod kallimad ning kui odav hind sildil ilutseb, siis on üsna tõenäoline, et masinal mingi varjatud viga, müügimeeste/-naiste jutust hoolimata. Pole ka mingi ime, kui nt sellel samal bemmil odomeetril näitab ennast viiekohaline number :lol: Ise olen näinud, kus ühes autoplatsis, kuskil Kadaka turu kandis, mingi tüüp lammutab klientide juures auto spidomeetrid, ise oma nägu hoolikalt varjates :lol:
Väga hea näite oskan veel tuua: Enne BMW-d omasin 91. aasta Opel Calibrat, mille ostsin natuke üle 20 000krooni eest. Nüüd rohkem kui aasta pärast näen auto24-st, et oh imet, minu endine cali müügis, hinnasildil 25 000.-, kusjuures välimus pole enam see, mis minu käes ehk hoolitsemata.
Kui nüüd mõelda, et see BMW 528 nii odavalt antakse ja raudkindel, et siiiski kasu sellega saadakse, siis missugune oli hind, mille "euro-auto-park" ostis - veelgi soodsam.
Ma ei tea kuidas teistega, kuid igasugune usaldus nende autoplatside suhtes minul puudub :mad:

See nüüd oli OT, aga mõtle selle üle...
Ja edu autootsingul, olgu selleks BMW või mitte!
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Postitus Postitas milo »

lauri91 kirjutas:
See nüüd oli OT, aga mõtle selle üle...
Ja edu autootsingul, olgu selleks BMW või mitte!
Kindlasti mõtlen selle üle aga eks saan aru, et mingisugune viga seal olema peab kuid kindlasti ei ole selleks ainult see mõlk, mind just huvitab, et mis veel. Kuna üks auto on olemas siis võiks ju ühe kõrvale võtta mida putitada pühapäeviti. Samas kui mobile.de-st vaadata siis saab isegi soodsamalt mõne l*tsilapse hälli mida tasuks ära tuua ja enda jaoks korda teha.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Postitus Postitas TiitR »

Pane ca. 40000.- juurde ja saad minu käest iluvigadega kuid tehniliselt korras facelift 2001 a. 520 2,2i Siin sellest natuke arutatud: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=57213
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Postitus Postitas milo »

TiitR kirjutas:Pane ca. 40000.- juurde ja saad minu käest iluvigadega kuid tehniliselt korras facelift 2001 a. 520 2,2i Siin sellest natuke arutatud: http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?t=57213
See teeb kokku sellise summa mida ei taha korraga välja käia ja liisingut enam ei taha samuti. Muidu tundub hea pakkumine :)
cedar
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 18.08.2005 21:46 11
Asukoht: tallinn

Re: Küsimus E39 528 kohta.

Postitus Postitas cedar »

milo kirjutas:Tere

Kuna pikemat aega naisega lahing, et kes autoga sõidab siis on vajadus tekkinud teise auto järgi. Kuna esimest sai nö "põrsas kotis" ostetud siis nüüd tahaks rohkem uurida ja kiiret ostmisega ei ole. Algul sai vaadatud ühte 530-t 2000 aasta oma aga selle jaoks jäi endal võimu väheks ja hetkel on ta müüdud siis võtan veel rahulikumalt. Ühesõnaga silma on jäänud selline isend.

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=463884

Kuna ise elan Tartumaal ja Tallinna tihti ei satu ja iga kuulutuse peale joosta ei taha siis uurin siitpoolt, et kas keegi teab selle isendi kohta miskit või viitsib vaatamas käia, et miks selline soodushind. Näen ise, et prantsusmaalt toodud ja üritatud teha odavat shadowline'i sellest. Lisaks ilutseb paremal esiküljetiival mõlk. Aga see pildi pealt, et keegi võiks öelda mida reaalselt endast kujutab.

Sai siis seda autot vaatamas käitud,ja vead mis ma tuvastasin olid järgmised:1: mõlk kõrvalistujapoolsel esitiival ja uksel
2:auto tahab saada kindlasti amortide vahetust ,hüppab nagu vedruvasikas
3.Puudu oli peeglikatted ,mis piltidel on olemas
4:kui mina seda vaatamas käisin siis käima teda panna ei saanud ,sest mingid vennad nokitesid seal mootori kallal
milo
Huviline
Postitusi: 684
Liitunud: 05.07.2007 01:06 17
Asukoht: Viimsi/Tartu

Postitus Postitas milo »

Tänud :)
Kasutaja avatar
Reimers
Huviline
Postitusi: 6160
Liitunud: 16.01.2007 23:16 36
Peamine sõiduk: CUPRA ST400
Asukoht: Rae

Postitus Postitas Reimers »

Mul tuleb hirm peale neid asju siin lugedes :? Et mida piixu ikka müüakse
tafkinmeez
Huviline
Postitusi: 120
Liitunud: 16.07.2006 22:07 10
Asukoht: Tallinn/Rapla

Postitus Postitas tafkinmeez »

Olen ka ise seda autot seal hoovis näinud. Seisab juba mõnda aega ja tundub ikka suht rape, eemal näha jube palju värvikahjustusi, stange katki, mõlgid, suht plank, jne. Sellise hinnaklassi e39 on nagu üks suur rahaauk, sest väsinud e39 remont on ikka päris kallis.
528>323ci>accord
Vasta