Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
b2m5w
Huviline
Postitusi: 183
Liitunud: 14.02.2008 09:53 48

Postitus Postitas b2m5w »

VeikoA kirjutas:
Metakas kirjutas:tema ei oskand pihustipesa kohta midagi öelda pidid kõik ilusti kuivad olema.
Ega omanikud ei teagi tavaliselt mis autol viga. Neil on alati kõik korras ja jutt magus.
Võõrad teavad see-eest aga peaaegu kõiki vigu.

On ka erandeid muidugi.
et nagu võõrad leiutavad vms?(sorry kui valesti aru saan)
Transpordi võimalus Eestis kui Euroopas Ford Transit Jumboga(täispikk-täiskõrge) 14m3
Info Ps või 50 44 952
Kasutaja avatar
VeikoA
Huviline
Postitusi: 1163
Liitunud: 16.04.2007 17:20 37
Asukoht: Prn - Tln - Rkv

Postitus Postitas VeikoA »

Ei, lihtsalt mõni käib vaatamas ja näeb kuidas asi on, võibolla ka omanik räägib midagi. Siis tuleb teine, kes eriti midagi ei tea ega näe. Ja siis omanik ei maini midagi.. Ja siis see tuleb kusagilt mujalt välja.

Mis ma tahan öelda, on see, et omanik võiks ise ausalt kõik välja rääkida.
Kardetakse, et siis ei osteta ära. Ostetakse küll, kui suudad asjad ära põhjendada ilusti.

Oma eelmiste autode müügi puhul rääkisin kõik ausalt ära. Et amordid tahaks vahetust, et üks xenon rõngas ei põle, et iste katki, veermik tahaks korrastamist jne jne.

Läksid nagu soojad saiad. Esimene läks mahakandmisele
wunderbaum
Huviline
Postitusi: 493
Liitunud: 20.06.2007 21:59 27

Postitus Postitas wunderbaum »

VeikoA kirjutas: Mis ma tahan öelda, on see, et omanik võiks ise ausalt kõik välja rääkida.
Kardetakse, et siis ei osteta ära. Ostetakse küll, kui suudad asjad ära põhjendada ilusti.
Ostetakse küll vb. aga vigade väljarääkimisega kangutakse hinda jälle allapoole ja kes siis ikka oma autot odavamalt müüa tahab..
ise olen ka muidugi selle poolt,et ausalt kõik vead ära rääkida ja ise olen ka selline,et ei suuda nii autot müüa,et räägin et kõik tip-top korras ja kui pärast autoga ära sõidetakse siis laguneb poole tee peal laiali-see on ka nagu jama ju.
Oma esimese autoga sain nii petta,omanik rääkis et kõik OK,aga autot lähemalt vaatama hakata ja katsuma siis tulid 100 viga välja ja siis oli et oh ei tööta jah see,no ma ei tea,ennem töötas jne..pärast auto ostu tuli ka veel suuri vigu :?
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas MartenL »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Päris kallis auto ja päris suuretähenduslikud tuled armatuuris põlemas...
Kasutaja avatar
tr22nsmees
Huviline
Postitusi: 328
Liitunud: 02.07.2003 15:59 10
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas tr22nsmees »

MartenL kirjutas:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Päris kallis auto ja päris suuretähenduslikud tuled armatuuris põlemas...
Kusjuures võib viga olla vabalt lambda anduris ning bagi anduris ehk ca 2000.- investeeringut :roll:
W12
Indrek J
Huviline
Postitusi: 1124
Liitunud: 21.05.2007 09:23 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek J »

PS.

"Meilt auto tellimine riskivaba - kontrollime VIN koodi järgi sõiduki ajaloo, kui läbisõit klapib ning avariisid ei ole, siis transpordime sõiduki Eestisse. Võite ka omaltpoolt auto viia tehnilisse kontrolli vastava margi esindusse ning kui esineb tehnilisi rikkeid, siis oleme nõus need hüvitama."
Kasutaja avatar
ozzu
Huviline
Postitusi: 988
Liitunud: 19.07.2007 18:52 03
Peamine sõiduk: 328 individual
Asukoht: Perth

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas ozzu »

MÜSTIKA :o
Nägin seda laup. ja pani järigi vaatama küll :cool:
Et päris hea asi on kokku löödud.
Huviline
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas H_Margus »

Silmad - silmadeks, küsi müügimehelt auto tehasetähis ja peaksid RealOEM abiga ühteist targemaks saama ..
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mart_L »

Kas see ei olegi siis enam avariiline auto, mille avariijärgne remont on jäänud lõpetamata :shock:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
mytology
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 05.12.2004 13:20 06

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas mytology »

dubious kirjutas:vaadake seda autot, mulle tundub, et midagi on siin valesti. neerud liiga laiad, tuled laiad, stange kahtlane (+ alumine võre - või on see mingi upgrade; postfacelift on ikka keskelt minevate joontega - see on nagu opelilt varastatud) + kapott tundub vana viiese sarnane (vb valgus petab)....
kahtlus tekkis, kui vaatasin kuulutuse pilti nr 3 - seda kapotiavamisnupu kõrval olevat jalatuge küll tavalise kingaga ära ei lõhu. isegi mäesuusasaapaga mitte...
ise arvaks, et on avariiline, aga kedagi mustata ei soovi ning pigem juhiks lihtsalt tähelepanu.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Minu silmade jaoks on see kõige tavalisem facelift e46 kupee. Nii umbusklik pole ka mõtet olla!
F11
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas TiitR »

dubious kirjutas:vaadake seda autot, mulle tundub, et midagi on siin valesti. neerud liiga laiad, tuled laiad, stange kahtlane (+ alumine võre - või on see mingi upgrade; postfacelift on ikka keskelt minevate joontega - see on nagu opelilt varastatud) + kapott tundub vana viiese sarnane (vb valgus petab)....
kahtlus tekkis, kui vaatasin kuulutuse pilti nr 3 - seda kapotiavamisnupu kõrval olevat jalatuge küll tavalise kingaga ära ei lõhu. isegi mäesuusasaapaga mitte...
ise arvaks, et on avariiline, aga kedagi mustata ei soovi ning pigem juhiks lihtsalt tähelepanu.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
:mrgreen: Siin on tegu tõepoolest siiski viimase otsa e46 coupe`ga. Valmistati neid sellise tule/ninaga/stangega minu teada 2003...2005a. Tuttava 2004 a. 330d on täpselt samasuguse näoga :D ...Hirmul on suured silmad :roll:
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
aise
Huviline
Postitusi: 2296
Liitunud: 28.02.2006 11:15 25
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas aise »

Tarmo kirjutas:Kui keegi tahab veel ühte katkist jalatuge näha , siis minu autos on ka :mrgreen:
valet jalga pressid ju :mrgreen:
Kasutaja avatar
Pavel_V
Huviline
Postitusi: 3538
Liitunud: 09.12.2006 20:05 46
Peamine sõiduk: BMW E46 330 ///M-Pakett
Asukoht: Helsinki Finland. Jõgeva, Estland!
Kontakt:

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Pavel_V »

Jah auto saab küll korralikult taastada, ma ka ei näe probleemi.Aga kui masin sai väga korraliku laksu, saad ka kuigi palju taastada.Aga kere ikka deformeerunud ja kui kere kõver, peaks ukse vahed paigast olema jne!
Now:BMW E46 330 Facelift ///M-Pakett.
BMW The Ultimate Driving Machine
Mardu9
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 01.10.2009 21:25 20

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mardu9 »

Tere
http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
EIle oleks peaaegu sellise auto ära ostnud ,õnneks tuli väga tõsine viga välja enne tehingut:


Väntvõlli ots kõver , pöördeid ei lase üle 5000
Püsikiiruse hoidja ei tööta
Parkimisandurid ei tööta
Tagumine parem el. aken ei tööta
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mart_L »

Vaevalt sellel väntvõll kõver oli, pigem ikka rihmaratas, kus andur andmed saab :idea:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Mardu9
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 01.10.2009 21:25 20

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mardu9 »

kahjuks ise mootoritest nii palju ei tea ,et siin vaidlema hakata ,kuid nii öeldi mulle Patriku juures
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mart_L »

No kui Patrik nii väitis ja masinat lähemalt uuris, siis on jutt usutav!
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas skyline »

Veidi offtopic, aga ei saa mitte mainimata jätta.
Kui te lähete vaatama autot, mis on oluliselt alla analoogsete sama vanade masinate turuhinna, kas te siis tõesti loodate, et kõik ongi nii nagu müüja väidab?
Räägin omast kogemusest, et müüsin mais oma E36 1996a universaali (keretüüp mida keegi ei taha) maha 33k eest. Nüüd kui keegi läheb vaatama sama aasta KUPEED(eksklusiivne ja ihaldatud keretüüp) 26k eest, siis on palju loota, et selle raha eest saab korralikku autot.
Sama lugu on nende igatsugu 90ndate esimese poole 5 ja 7-seeriatega, kui auto ikka maksab 15-20k, siis ei saa sealt midagi väga head loota, selles hinnaklassis peab olema õnnelik kui autol on kehtiv ülevaatus ja on enam-vähem liiklemiskõlbulik. Viige see auto UM kontrolli ja olen kindel, et teile tehakse kalkulatsioon mis ületab auto ostuhinda.
15a vana auto hinnaga 15 tuhat ei saagi olla ideaalses korras. Need autod, mis on sama vanad ja ideaalses korras maksavad poole rohkem.
Peale oma auto müüki sai ka tehtud Tallinnasse otsi liisingplatsidele vaatama neid turuhinnast odavamaid tagasi võetud autosid, peale teist külaskäiku sain aru, et see on täiesti mõttetu, pärleid sealt ei leia.
Lõpuks kulus mul 4 kuud, kahjuks soovitud E46 Bmw-d ei leidnud, kuid sain 55 tuh eest 2001a Mazda 626 Eestist ostetud kontrollitud hooldusajalooga ja läbisõiduga 127 tuh km. Eelnevalt sai muidugi vaadatud mitmeid turuhinnast odavaimaid BMW, Lexus, Honda, Volvo, Mazda, Subaru jne mudeleid kuid võin täie kindlusega öelda, et turuhinnast oluliselt odavam auto ei ole reeglina ostmist väärt. Ja kui kuskile kaugemale vaatama sõita, siis vaadake välja ja leppige kokku vähemalt kolme auto vaatamine, muidu võib sõit osutuda üsna mõttetuks.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Kasutaja avatar
b2m5w
Huviline
Postitusi: 183
Liitunud: 14.02.2008 09:53 48

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas b2m5w »

skyline kirjutas:Veidi offtopic, aga ei saa mitte mainimata jätta.
Kui te lähete vaatama autot, mis on oluliselt alla analoogsete sama vanade masinate turuhinna, kas te siis tõesti loodate, et kõik ongi nii nagu müüja väidab?
Räägin omast kogemusest, et müüsin mais oma E36 1996a universaali (keretüüp mida keegi ei taha) maha 33k eest. Nüüd kui keegi läheb vaatama sama aasta KUPEED(eksklusiivne ja ihaldatud keretüüp) 26k eest, siis on palju loota, et selle raha eest saab korralikku autot.
Sama lugu on nende igatsugu 90ndate esimese poole 5 ja 7-seeriatega, kui auto ikka maksab 15-20k, siis ei saa sealt midagi väga head loota, selles hinnaklassis peab olema õnnelik kui autol on kehtiv ülevaatus ja on enam-vähem liiklemiskõlbulik. Viige see auto UM kontrolli ja olen kindel, et teile tehakse kalkulatsioon mis ületab auto ostuhinda.
15a vana auto hinnaga 15 tuhat ei saagi olla ideaalses korras. Need autod, mis on sama vanad ja ideaalses korras maksavad poole rohkem.
Peale oma auto müüki sai ka tehtud Tallinnasse otsi liisingplatsidele vaatama neid turuhinnast odavamaid tagasi võetud autosid, peale teist külaskäiku sain aru, et see on täiesti mõttetu, pärleid sealt ei leia.
Lõpuks kulus mul 4 kuud, kahjuks soovitud E46 Bmw-d ei leidnud, kuid sain 55 tuh eest 2001a Mazda 626 Eestist ostetud kontrollitud hooldusajalooga ja läbisõiduga 127 tuh km. Eelnevalt sai muidugi vaadatud mitmeid turuhinnast odavaimaid BMW, Lexus, Honda, Volvo, Mazda, Subaru jne mudeleid kuid võin täie kindlusega öelda, et turuhinnast oluliselt odavam auto ei ole reeglina ostmist väärt. Ja kui kuskile kaugemale vaatama sõita, siis vaadake välja ja leppige kokku vähemalt kolme auto vaatamine, muidu võib sõit osutuda üsna mõttetuks.
mida sa seletad. olen ostnud korraliku 325 e36 13k kui samalajal oli keskmine hind 35 k ja ei midagi viga-häda. see on loll jutt et ei leia pärleid turuhinnast odavamalt, sa lihtsalt ei oska otsida. siin räägitakse kui otse näkku valetatakse või jäetakse mainimata tõsised vead, nagu vänt kõver vms.
Transpordi võimalus Eestis kui Euroopas Ford Transit Jumboga(täispikk-täiskõrge) 14m3
Info Ps või 50 44 952
Kasutaja avatar
meelisk
Huviline
Postitusi: 178
Liitunud: 27.02.2009 18:59 40
Asukoht: Tallinn

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas meelisk »

jah nõustun eelkõnelejaga...
tean, et minu auto ostja on jumala rahul autoga... sai pea 2x odavamalt kui turuhind... nõudis nipetnäpet nokitsemist ilu kallal aga auto pole senini ühtegi remonti vajanud ja sõitis stokis ringrajal ainult 2 seki alegasema aja kui omaniku eelmine rinka auto... mis on ülihea näitaja.. müügi hinna tingis elu muutus ja polnud kahju auto ära anda sellisele omanikule... kuigi auto välimus muutub tõenäoliselt rinka jaoks... tänaval oli ilus must sünge pill :) nägin juhtumisi eile oma endist ja oli ikka **** ilus... vägisi tahtis silma märjaks tõmmata... minu arust ilusaim e36 üldse oli minul :)
Kasutaja avatar
Mart_L
Huviline
Postitusi: 1743
Liitunud: 06.06.2006 19:39 39
Asukoht: Keila/Riisipere

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Mart_L »

Püsime teemas :!:
Made for fun E34 540 93a. (Avusblau) F15 15a. (Space Grau)
Aron_L
Huviline
Postitusi: 534
Liitunud: 22.12.2008 11:01 01
Peamine sõiduk: BMW M140i xDrive

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Aron_L »

Entz123 kirjutas:http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Bmw 525 141kw 1994 a.
Oli sõbra oma aga ta müüs maha. Oskan siis sellest autost rääkida, et kerel roostet pole, tehnika oli väga hea. Kõik el lisad töötasid hästi. Kunagi oli comfort nahk sisu ( tehasest juba peale pandud aga nagu näha enam ei ole, oli veel El liigutatavad). Sillad olid vaiksed ja muidu heas korras.
Talvel tegi auto väikse kõksu ja esi stange peaks juhi poolt katki olema, traadiga kokku pandud kuidagi. Tiib on uus ja üle värvitud. Kapott on vana ja peaks olema mõlkis juhipoolt.
Kes vaatama plaanib minna saab väikse ülevaate autost.
Seda autot müün hetkel mina. Sai ostetud mõned nädalad tagasi, alguses oli plaan stange ja kapott ära vahetada ja ise sõitma hakata, kuid plaanid muutusid. Ostsin selle ühe vanema härrasmehe käest, kes väitis kindla sõnaliselt, et auto pole talvel sõitnud, tal pidavat olema ka teine auto. Kere järgi vaadates ei saanud aru ka, et Eesti soolaseid teid oleks näinud, mitte ühtegi roostetäppi mitte kuskil. Mõlkis kapott ja mõraline stange tekkis tema sõnul suurest garaažiuksest, mis tuulega vastu auto esiosa käis, seda ma muidugi ei uskunud :D.Mõned kriipsud-kraapsud ikka on, kapott on mõlkis ja stange tuleks välja vahetada, sellest elektrilisest nahksisust ei tea ma samuti mitte midagi, ostes oli selline sisu sees juba. Sidur oli läbi ja libises kõvasti, see sai vahetatud. Lambda anduri kohta ei oska midagi öelda, mootor käib nagu kellavärk ja suurt kütusekulu ei ole täheldanud. Auto on iseenesest korralik ja arvatavasti umbes 12h pärast tullakse sellele ka järgi. Iseenesest kahju natuke sellist isendit ära anda aga seisma ei ole mõtet jätta :P
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas MuiduMees »

sai siis hiljuti vaatamas käidud seda 143 kw 325 hartget
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=654482
auto üldiseks hindeks paneks siis tubli 4.
kere oli üsnagi heas korras, põhja all mina küll ühtegi roostetäpp ei silmanud, hiljuti oli vist tervele põhjale ja karpidele roostetõrjet, pigitatud jms tehtud( et tundus üsna värske). ukse ääred, pagasnik oli ka täitsa korras.pagasnikuluuk ja esistange tahavad kindlasti tegemist( taga oli natuke roostet ning stange katki vähekene). sisu katki kuskilt ei olnud, kulumist oli üsna minimaalselt. vigadest hakkas silma, et aknad ei käinud eriti hästi, pidi käega kaasa aitama, et üles jookseks või et vahet sisse ei jääks üles.
kõvakatuses oli väike auk sees (parandatud oli see mingi lapiga- aga samas see ei pidanud vihma sisse laskma müüja jutu järgi). pehmekatus oli ka vist katki, aga seda ei tea mis määral ja kustkohast.
tähelepanu peaks aga eelkõige pöörama mootorile, kuna tundus, et kuskilt ajas õli välja. müüja väitis küll et kollektoritihendi vahelt, kuid endale tundus siiski, et plokikaanetihendi vahelt terve külje ulatuses kõrvalistujapoolt( see plokikaane tihendi asi ei pruugi 100% tõele vastata, kuid esialgu tundus nii. eks mõni oskajam vaatab ise üle ). samas masin kuumaks ei läinud, õli oli korralik, tosool puhas, sooja puhus samuti.
aah jaa esimese asjana peaks piduriklotsid ja ülivahetuse ka ära tegema.
kui ei oleks olnud seda õliteemat, oleks see auto juba minu õue peal, kuna muud probleemid kõigest pisiasjad :)
2000 a. 320d, e46
Kasutaja avatar
bemm730
Huviline
Postitusi: 774
Liitunud: 30.10.2007 21:15 16
Peamine sõiduk: MB w221 s63 amg
Asukoht: Tallinn,Õismäe

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas bemm730 »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html Sai siis käidud seda masinat vaatamas, EI SOOVITA OSTA!!! kuigi hind võib olla ahvatlev.
Nii siis vigadest( "väike" :lol: ) list :
1.Karp sees.
2.Tagatuli puruks ja all servas sügav mõlk.
3.Üle kere oli veel rohkelt igast täkkeid ja mõlke mida pildil ei paista.
4.Udu tuled on eest puudu ja tagumised ei tööta.
5.Laepolster ripub.
6.Juhi uksepolster on puruks ja lahti ukse küljest, puudus ka kinni tõmbamis sang, mille leidsin pagassist :mrgreen: Salongi tuledesse olid ka topitud sinised "ledid",tegu oli tegelt tavalise pirniga mis värvitud üle vist markeriga :lol: :lol: :lol:
7.Puudus juhi koha juurest põrandaliist.
8.Sillad täitsa läbi, amordid õõtsusid hullemini kui usakal.
9.Suuna tuled ei tööta.
10.Ohutuled ei tööta.
11. Kojamehed ei tööta.
12.Kapoti alla vaadates olid esitulede pirni vahetus kapslid lahti ja seal oli midagi ühendatud ja juhtmed jooksid kuhugi taha, ilmselt olid tuled ühendatud aku pealt :shock:
13.Temperatuuri näidik ei töötanud (-37 Kraadi)
14.Konditsioneer ei tööta.
15.Summuti läriseb ja eriti hullult väljalaske juurest.
16. Mootoril klõbin sees ja ajas õli kärsakat tagant.
17. Armatuuris põlesid piduri ja abs-i,airbagi jne ohutuled + juhi iste on teine pandud.
Muidugi ei puudunud autolt bmwhouse kleeps, selle leidsin see kord mootori pealt.
Kindlasti oli vigasi veel ,aga ei julgenud sellega sõitu teha :lol: Kes arvab ,et mu jutt ulme võib minna ise kaema :D
MB w221 s63 AMG
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas Fred »

No hind ka vastav ju.. paras varuosadeks siis.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
MuiduMees
Huviline
Postitusi: 1444
Liitunud: 13.01.2006 19:11 29
Asukoht: tartu-jõgeva

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas MuiduMees »

tujula kirjutas:Miks te kõik tahate ideaalseid autosid? see 14 tonni käkk ju õige hind asja eest. natuke tingi ja ehita nii kuis jaksad. Vaata aastat ja varustust. Ja see Hartge teema... no jumal, selle raha eest korralik e30 ju, seda enam et haruldane versioon takka otsa.
kas ma virisesin hinna kohta ve ? ole nüüd marurahulik eks
hind normaalne, kuid kui peakski mingi mootoriteema olema,siis ise kahjuks ei oska seal midagi teha ning teha lastes oleks asi minu hinnaskaalast, millega autot vaatasin, natuke välja langenud.
seetõttu lugesingi siin head ja vead üles mis esialgu silma hakkasid- teadmiseks siis teistele ostjatele :)
2000 a. 320d, e46
Kasutaja avatar
bemm730
Huviline
Postitusi: 774
Liitunud: 30.10.2007 21:15 16
Peamine sõiduk: MB w221 s63 amg
Asukoht: Tallinn,Õismäe

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas bemm730 »

tujula kirjutas:Miks te kõik tahate ideaalseid autosid? see 14 tonni käkk ju õige hind asja eest. natuke tingi ja ehita nii kuis jaksad. Vaata aastat ja varustust. Ja see Hartge teema... no jumal, selle raha eest korralik e30 ju, seda enam et haruldane versioon takka otsa.
Olen ma ka öelnud et tahan ideaalset autot selle raha eest? :evil:
Käisin huvi pärast seda vaatamas ,kuna sõber tahab osta endale e36 kupeed, ja kirjutasin siia teemasse selleks ,et foorumlased teaksid selle masina kohta, mis seisus see on.Ja 14 tonni pole sellise eest õige hind, selle eest annaks max 5000.- krooni.
MB w221 s63 AMG
Kasutaja avatar
erx
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 08.02.2003 18:36 26
Peamine sõiduk: polo
Asukoht: keila

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas erx »

X5, 2002
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=654612

oskab keegi midagi öelda, vaadanud, enne näinud?
homme vist vaatama, aga äkki keegi oskab enne midagi öelda?
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas TiitR »

erx kirjutas:X5, 2002
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=654612

oskab keegi midagi öelda, vaadanud, enne näinud?
homme vist vaatama, aga äkki keegi oskab enne midagi öelda?
Isiklikult arvan, et kui juba UM-ist osta ja üks konkreetne rida juures, siis vea ilmnemisel saad alati margiesindusse tagasi pöörduda ja see on suur pluss, kui näiteks võrrelda kuskilt autoaiast soetatud Saksa "mingisuguse" ajalooga autot ostes:
Pidasin silmas siis seda lauset :cool: :
muu varustus
katusereelingud, välistemperatuuri näidik, esiklaasi soojendus, tagaklaasi soojendus, veokonks (teisaldatav), DVD mängija, tehniliselt kontrollitud
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
erx
Huviline
Postitusi: 237
Liitunud: 08.02.2003 18:36 26
Peamine sõiduk: polo
Asukoht: keila

Re: Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Postitus Postitas erx »

jep, 1 auto juba põhimõtteliselt nii ostnud, ja arvestades et neil seal lausa tingimused on autode komisjonimüüki võttes, peaks parim koht ostmiseks olema ju. aga jah pigem oli mõte et keegi juba vaatamas käinud...
Vasta