Tähelepanu, vaadake mida te ostate!

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

tanelp kirjutas:Mina mõtlesin teile täna rääkida sellest autost:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... cf4c240c3e

Ok, esimene mõte on kindlasti see, et lillat värvi ja universaal :shock:
Aga lisade nimekiri on muljetavaldav, eks? Kere oli väga heas korras, maitse järgi jääb otsustada need kaks maalingut, üks kapoti ja teine bensuluugi juures. Roostet ei suutnudki ma leida. Mulle ei meeldinud ainult see, et ette oli pandud väiksem vedru kui taha. Veljed oli väga kenad. Seest nägi auto nagu uus välja, kõik paberid olid alles. Hooldusraamatu viimane sissekanne oli 02.02 ja see näitas 110 000 km. Seega on praegune 142 000 km läbisõitu täitsa usutav. Vend, kes auto Saksamaalt tõi, ise näitas mulle autot. Stuttgartis jutu järgi ja sealsest BMW keskusest vahetusautona. Mootor tiksus väga hästi, vaikselt ja kindlalt. Mootoriruum nägi ka hea välja (ma ei pea lakkumist silmas, aga kõik oli paigal ja võõrkehi nagu mingid koonusfiltrid ja muu p**k polnud).

Seega, kui kelleski tekitas see auto huvi, ootab ta teid Kadake tee Armigeri autoaias. Jõudu! ;)
Käisin täna korra seda elukat veel vaatamas, kontrollisin seal plokki (nii palju, kui korgi alt nägi). Käima siis ei tahtnud minna millegipärast. Küll mehed üritasid ja jamasid, mina rahulikult istusin sees ja uurisin autopabereid. Bensuhaisu oli autosse ka tunda juba, ammu teada, et küünlajuhtmed, aga nemad seda veel ära ei jaganud ilmselt. Igastahes, paberid paistsid korras olevat, aga viimane teeninduse ülevaatus oli 1.2006, aga ilma templita :D Kontrollisin dekooderiga VIN-koodi järgi ka autot, aasta on natuke liiga hea pandud, 93a masin tegelikult. Käigukangi kott ja nahk olid tõesti kulunud, aga istmed on kindlasti originaalid, selliseid ei liigu palju ringi, need ju "Special Edition" vms. Ühesõnaga, hakkasid mehed autot välja sikutama, et tee peal käima tõmmata, suvekummid all :D
Väljatõmbamises nad kuigi osavad ei olnud, äärepealt oleks kõrvalolevale autole räigelt sisse keevitanud, hea oli, et ma õigel ajal kässari peale sain. Tagumikusoendus töötas vähemalt, hea soe oli seal kõrval istuda. Sõitsimegi siis linnas nati ringi, suvekad all ja numbrimärke ees polnud. Korraks läks käima, aga suri välja ka. Lubas siis õhtul UMi viia, aga enne taipasid ilmselt juhtmed ära vahetada ja helistas, et korras. Aga sõitmisel paistis veermik vähemalt end heast küljest näitavat. Kui keegi meid linnas seal nööri otsas džiibi taga nägi, siis teate, kes kõrval istus :D
Vot sellised lood on selle autoga, vahetada lubavad ka, minu auto eest lubas tervelt 7000 anda. ;)
Rinx
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 02.02.2005 16:54 12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Rinx »

Ega keegi pole uurimas käinud?Päris tükk aega vist platsil seisnud ja hind aina kukub ja kukub.Rool ja käigunkang on küll päris mehiselt kulunud, vaatamata läbisõittu :lol: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Viimati muutis Rinx, 07.03.2006 16:40 03, muudetud 1 kord kokku.
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Paistab, et sama lugu, mis eelnevalt arutatud autoga selle käigukangi koha pealt. :roll:
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html

Igaks juhuks panen kirja, et keegi ei raiskaks oma aega seda vaatama minnes.

Igaljuhul auto on kuidagi moodi üle värvitud, ainukesed kohad mis läikisid olid kapott ja katus.
Mootor töötas kuidagi moodi, puterdas ja jättis vahele.
Benapaagi luugi juurest oli keegi juba millegiga augu läbi torganud , enda näppu väga ei julgenud toppida, oleks vast päris ära kukkunud see tükk sealt.

Igatahes minul oleks häbi sellist masinat sellise raha eest müüa.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Tere Tarmo!

Ära nüüd üldse mõtle, et ma sind solvata tahan, aga panen enda mõtted kirja. Esiteks, minu meelest pole 20 000 1990a 5se eest, mis näeb normaalne välja, üldse palju küsitud. Ma ei ole autot ise näinud, aga piltide järgi paistab kena. Ma usun, et sina kohalkäijana ja mootori häält kuulnuna tead paremini. Aga võtame nüüd näiteks su enda auto. Sul on kena auto, aga igal autol on mõni viga, vahest Silwer välja arvata oma 6sega :D
Ja kui keegi tuleks teeks su auto täiesti maha ilma ühtki head sõna ütlemata, et vaadata üldse ei kõlbagi. Julm, eks?

Rohkem ma midagi öelda ei tahtnudki. ;)
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

tanelp kirjutas: igal autol on mõni viga, vahest Silwer välja arvata oma 6sega :D
Ka minu auto pole veel vigade vaba.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
cossu
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 07.12.2005 15:15 07
Kontakt:

Postitus Postitas cossu »

seda on keegi kaemas käinud. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... /id=198535

on see nö shadow-line! mina ei tee sellel shadow - line'il ja tavalisel vahet.
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

shadow line on see, kui akende ümber kroomliisru ei ole.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

tanelp kirjutas:Ja kui keegi tuleks teeks su auto täiesti maha ilma ühtki head sõna ütlemata, et vaadata üldse ei kõlbagi. Julm, eks?
Ei ole julm. Kogu jama saab sellest alguse kui reklaamitakse üht, aga vastu vaatab midagi muud. Kui on kirjas "heas korras auto", siis mina vähemalt eeldan, et auto läbib UM-i testi väheoluliste vigadega, mitte ei värista mootorit ja ei näita läbivat roostet nagu kirjeldati.
Kasutaja avatar
Ilves
Huviline
Postitusi: 1975
Liitunud: 23.02.2005 11:07 45
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ilves »

Kristjan_K kirjutas:shadow line on see, kui akende ümber kroomliisru ei ole.
Shadow-Line puhul pole kuskil kroomi. Ei akende ümber, ei kaitseraudade kummidel ega ka ukse kaitseliistudel. Vt nt mu avatari :)
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Ilves kirjutas:
tanelp kirjutas:Ja kui keegi tuleks teeks su auto täiesti maha ilma ühtki head sõna ütlemata, et vaadata üldse ei kõlbagi. Julm, eks?
Ei ole julm. Kogu jama saab sellest alguse kui reklaamitakse üht, aga vastu vaatab midagi muud. Kui on kirjas "heas korras auto", siis mina vähemalt eeldan, et auto läbib UM-i testi väheoluliste vigadega, mitte ei värista mootorit ja ei näita läbivat roostet nagu kirjeldati.
Ma tänan.

Ja ei ole ma solvunud ka.
Selle kuulutuse juures enim häiris tõesti see et heas korras.
Ja piltidelt võib ju kena ja läikiv see kapott paista, aga nagu ma kirjutasin , siis kapott ja katus olid ainukesed mis läikisd.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
cossu
Huviline
Postitusi: 12
Liitunud: 07.12.2005 15:15 07
Kontakt:

Postitus Postitas cossu »

ok tänud see on siis selge arvasin ise ka sinna kanti a kas varustusega (riikalikum, vaesem) ei ole shadow-line'il mingit pistmist või on. a ja kas keegi on vaatamas ka käind seda masinat :D .

muidu Ilves olen ka sinu auto pääle mõeld a nati kalliks jääb mu jaoks, see 96 a isend muidu tundub küll vähemalt pildilt täitsa ponks. a tundub et üks udukas eest läind ja tagaistme seljatugi nüüd küll allaklapitav ei ole :D
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

tanelp kirjutas:Tere Tarmo!

Ära nüüd üldse mõtle, et ma sind solvata tahan, aga panen enda mõtted kirja. Esiteks, minu meelest pole 20 000 1990a 5se eest, mis näeb normaalne välja, üldse palju küsitud. Ma ei ole autot ise näinud, aga piltide järgi paistab kena. Ma usun, et sina kohalkäijana ja mootori häält kuulnuna tead paremini. Aga võtame nüüd näiteks su enda auto. Sul on kena auto, aga igal autol on mõni viga, vahest Silwer välja arvata oma 6sega :D
Ja kui keegi tuleks teeks su auto täiesti maha ilma ühtki head sõna ütlemata, et vaadata üldse ei kõlbagi. Julm, eks?

Rohkem ma midagi öelda ei tahtnudki. ;)
Üks hea sõna ka siis selle auto kohta. Olid 2x el aknad. Aga seda ei proovinud kas ka töötavad, kuna välimus peletas mind esimese hetkega kaugemale.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Ilves kirjutas:
Kristjan_K kirjutas:shadow line on see, kui akende ümber kroomliisru ei ole.
Shadow-Line puhul pole kuskil kroomi. Ei akende ümber, ei kaitseraudade kummidel ega ka ukse kaitseliistudel. Vt nt mu avatari :)
Mulle piisab enda auto vaatamisest ;)

Varustust ei tohiks shadow line kuidagi mõjutada.
Kas see mitte nn. 0.- lisa ei ole?
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8450
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

cossu kirjutas:ok tänud see on siis selge arvasin ise ka sinna kanti a kas varustusega (riikalikum, vaesem) ei ole shadow-line'il mingit pistmist või on. a ja kas keegi on vaatamas ka käind seda masinat :D .

muidu Ilves olen ka sinu auto pääle mõeld a nati kalliks jääb mu jaoks, see 96 a isend muidu tundub küll vähemalt pildilt täitsa ponks. a tundub et üks udukas eest läind ja tagaistme seljatugi nüüd küll allaklapitav ei ole :D
Kirjas et komfort istmed aga minuarust on need täitsa tavalised :oops:
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Xim
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 31.03.2003 20:12 18

Postitus Postitas Xim »

tanelp kirjutas:
tanelp kirjutas:Mina mõtlesin teile täna rääkida sellest autost:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... cf4c240c3e

Ok, esimene mõte on kindlasti see, et lillat värvi ja universaal :shock:
Aga lisade nimekiri on muljetavaldav, eks? Kere oli väga heas korras, maitse järgi jääb otsustada need kaks maalingut, üks kapoti ja teine bensuluugi juures. Roostet ei suutnudki ma leida. Mulle ei meeldinud ainult see, et ette oli pandud väiksem vedru kui taha. Veljed oli väga kenad. Seest nägi auto nagu uus välja, kõik paberid olid alles. Hooldusraamatu viimane sissekanne oli 02.02 ja see näitas 110 000 km. Seega on praegune 142 000 km läbisõitu täitsa usutav. Vend, kes auto Saksamaalt tõi, ise näitas mulle autot. Stuttgartis jutu järgi ja sealsest BMW keskusest vahetusautona. Mootor tiksus väga hästi, vaikselt ja kindlalt. Mootoriruum nägi ka hea välja (ma ei pea lakkumist silmas, aga kõik oli paigal ja võõrkehi nagu mingid koonusfiltrid ja muu p**k polnud).

Seega, kui kelleski tekitas see auto huvi, ootab ta teid Kadake tee Armigeri autoaias. Jõudu! ;)
Käisin täna korra seda elukat veel vaatamas, kontrollisin seal plokki (nii palju, kui korgi alt nägi). Käima siis ei tahtnud minna millegipärast. Küll mehed üritasid ja jamasid, mina rahulikult istusin sees ja uurisin autopabereid. Bensuhaisu oli autosse ka tunda juba, ammu teada, et küünlajuhtmed, aga nemad seda veel ära ei jaganud ilmselt. Igastahes, paberid paistsid korras olevat, aga viimane teeninduse ülevaatus oli 1.2006, aga ilma templita :D Kontrollisin dekooderiga VIN-koodi järgi ka autot, aasta on natuke liiga hea pandud, 93a masin tegelikult. Käigukangi kott ja nahk olid tõesti kulunud, aga istmed on kindlasti originaalid, selliseid ei liigu palju ringi, need ju "Special Edition" vms. Ühesõnaga, hakkasid mehed autot välja sikutama, et tee peal käima tõmmata, suvekummid all :D
Väljatõmbamises nad kuigi osavad ei olnud, äärepealt oleks kõrvalolevale autole räigelt sisse keevitanud, hea oli, et ma õigel ajal kässari peale sain. Tagumikusoendus töötas vähemalt, hea soe oli seal kõrval istuda. Sõitsimegi siis linnas nati ringi, suvekad all ja numbrimärke ees polnud. Korraks läks käima, aga suri välja ka. Lubas siis õhtul UMi viia, aga enne taipasid ilmselt juhtmed ära vahetada ja helistas, et korras. Aga sõitmisel paistis veermik vähemalt end heast küljest näitavat. Kui keegi meid linnas seal nööri otsas džiibi taga nägi, siis teate, kes kõrval istus :D
Vot sellised lood on selle autoga, vahetada lubavad ka, minu auto eest lubas tervelt 7000 anda. ;)
hooldusraamat ja spidokanäit on asjad mille järgi ei saa küll autot osta. roostet ei olnud või ei leidnud? ma ei ole müügil näinud veel ühtegi touringut millel tagaluugi alumine serv ei roostetaks ja esiklaasi alune on veel tüüpiline koht kus on rooste ja siis veel muidugi need tõstuki kohad eesimeste koobaste juures põhjaall.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Kristjan_K kirjutas:
Varustust ei tohiks shadow line kuidagi mõjutada.
Kas see mitte nn. 0.- lisa ei ole?
Ei. Sõltuvalt mudelist kusagil 10000.-
e36forever
Huviline
Postitusi: 582
Liitunud: 09.04.2005 16:54 19
Asukoht: Berlin/Tartu

Postitus Postitas e36forever »

hooldusraamat ja spidokanäit on asjad mille järgi ei saa küll autot osta. roostet ei olnud või ei leidnud? ma ei ole müügil näinud veel ühtegi touringut millel tagaluugi alumine serv ei roostetaks ja esiklaasi alune on veel tüüpiline koht kus on rooste ja siis veel muidugi need tõstuki kohad eesimeste koobaste juures põhjaall.
Omanud sellist touringut , millel tagaluugi alumine serv ega esiklaasi alune ei roostetanud. Auto oli 4 aastat vanem, kui müügil olev...
Tanel_P
Huviline
Postitusi: 1759
Liitunud: 07.08.2004 21:07 40
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tanel_P »

Xim kirjutas:
tanelp kirjutas:
tanelp kirjutas:Mina mõtlesin teile täna rääkida sellest autost:
http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php ... cf4c240c3e

Ok, esimene mõte on kindlasti see, et lillat värvi ja universaal :shock:
Aga lisade nimekiri on muljetavaldav, eks? Kere oli väga heas korras, maitse järgi jääb otsustada need kaks maalingut, üks kapoti ja teine bensuluugi juures. Roostet ei suutnudki ma leida. Mulle ei meeldinud ainult see, et ette oli pandud väiksem vedru kui taha. Veljed oli väga kenad. Seest nägi auto nagu uus välja, kõik paberid olid alles. Hooldusraamatu viimane sissekanne oli 02.02 ja see näitas 110 000 km. Seega on praegune 142 000 km läbisõitu täitsa usutav. Vend, kes auto Saksamaalt tõi, ise näitas mulle autot. Stuttgartis jutu järgi ja sealsest BMW keskusest vahetusautona. Mootor tiksus väga hästi, vaikselt ja kindlalt. Mootoriruum nägi ka hea välja (ma ei pea lakkumist silmas, aga kõik oli paigal ja võõrkehi nagu mingid koonusfiltrid ja muu p**k polnud).

Seega, kui kelleski tekitas see auto huvi, ootab ta teid Kadake tee Armigeri autoaias. Jõudu! ;)
Käisin täna korra seda elukat veel vaatamas, kontrollisin seal plokki (nii palju, kui korgi alt nägi). Käima siis ei tahtnud minna millegipärast. Küll mehed üritasid ja jamasid, mina rahulikult istusin sees ja uurisin autopabereid. Bensuhaisu oli autosse ka tunda juba, ammu teada, et küünlajuhtmed, aga nemad seda veel ära ei jaganud ilmselt. Igastahes, paberid paistsid korras olevat, aga viimane teeninduse ülevaatus oli 1.2006, aga ilma templita :D Kontrollisin dekooderiga VIN-koodi järgi ka autot, aasta on natuke liiga hea pandud, 93a masin tegelikult. Käigukangi kott ja nahk olid tõesti kulunud, aga istmed on kindlasti originaalid, selliseid ei liigu palju ringi, need ju "Special Edition" vms. Ühesõnaga, hakkasid mehed autot välja sikutama, et tee peal käima tõmmata, suvekummid all :D
Väljatõmbamises nad kuigi osavad ei olnud, äärepealt oleks kõrvalolevale autole räigelt sisse keevitanud, hea oli, et ma õigel ajal kässari peale sain. Tagumikusoendus töötas vähemalt, hea soe oli seal kõrval istuda. Sõitsimegi siis linnas nati ringi, suvekad all ja numbrimärke ees polnud. Korraks läks käima, aga suri välja ka. Lubas siis õhtul UMi viia, aga enne taipasid ilmselt juhtmed ära vahetada ja helistas, et korras. Aga sõitmisel paistis veermik vähemalt end heast küljest näitavat. Kui keegi meid linnas seal nööri otsas džiibi taga nägi, siis teate, kes kõrval istus :D
Vot sellised lood on selle autoga, vahetada lubavad ka, minu auto eest lubas tervelt 7000 anda. ;)
hooldusraamat ja spidokanäit on asjad mille järgi ei saa küll autot osta. roostet ei olnud või ei leidnud? ma ei ole müügil näinud veel ühtegi touringut millel tagaluugi alumine serv ei roostetaks ja esiklaasi alune on veel tüüpiline koht kus on rooste ja siis veel muidugi need tõstuki kohad eesimeste koobaste juures põhjaall.
Kraapisin auto lumest täitsa puhtaks, ei suutnud ühestki kohast roostet leida! Luugi vaatasin eriti kriitilise pilguga üle, sest ma tean, et see neil valulaps. Ja kes midagi auto ostmisest rääkis? Mina rääkisin oma ajaviitest, mitte ostmisest. Ma pole neilegi midagi öelnud, et ma osta tahan. :roll:
Xim
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 31.03.2003 20:12 18

Postitus Postitas Xim »

ega ma ka ei väitnud, et sa just midagi ostma pead. tahtsin öelda et spidole pannakse ette see mis on sobilik ja hooldusraamatusse olen isegi templeid sisse löönud. ainuke asi kuidas sellest aru saab on see, et jälgida kas ka sissekanded on tehtud erineva pastaga. tavaliselt on millegipärast pastaka värv sama ja käekirigi ühesugune.

kui roostet polnud siis on see asi oma hinda väärt. üritasin öelda et niipalju kui ma 6kuu jooksul touringuid vaatamas käisin siis enamusel olid tüüpilised roostekolded just nimetatud kohtades.
Kasutaja avatar
Ingmar
Huviline
Postitusi: 589
Liitunud: 10.02.2005 12:46 17
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Ingmar »

Täna käisin ühte autot vaatamas, mille omanik ei saanud kapotti lahtigi.
Tükk aega pusis seal. :D
Samuti ei olnud tal õrna aimugi, mis keegi remondimees auto juures parandanud oli (kui üldse oli) ega teadnud ta ka, mis õli õlivahetuse ajal sisse pandi.
Kui ette keegi juhuslikult oleks Fordi märgi pannud, arvaks ta vist siiamaani, et sõidab Fordiga.
Kasutaja avatar
ryan
Huviline
Postitusi: 1021
Liitunud: 05.04.2004 00:33 45

Postitus Postitas ryan »

einar57 kirjutas:njah,just vaatasin kuulutust, väljast tundub igati kobe. Kust need teie andmed pärinevad et esiosa laksuga??? Kas tunnete selle auto toojat?
väga lihtne ju.2001 lihtsalt polnud sellist esiosa!
Best-Machine-World
BMW 530i 2003 Individual-M-packet
Rinx
Huviline
Postitusi: 19
Liitunud: 02.02.2005 16:54 12
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Rinx »

Rinx kirjutas:Ega keegi pole uurimas käinud?Päris tükk aega vist platsil seisnud ja hind aina kukub ja kukub.Rool ja käigunkang on küll päris mehiselt kulunud, vaatamata läbisõittu :lol: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
Endiselt huvitab ikka see auto?Keegi pole lähemalt uurinud kunagi?
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

gixxef
Huviline
Postitusi: 307
Liitunud: 04.02.2006 19:27 47
Asukoht: Rakvere

Postitus Postitas gixxef »

Samas piltidelt tundub nahksisu küll väga korralik,kindel laks ,et mingi majakavalvuri auto :)
A8
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

kait kirjutas:päris kobe läbisõita...

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html
:D :D
Veel hakkas silma kaheraudne summuti, kahesel originaalis sellist ei ole...
Andrus_V
Huviline
Postitusi: 1271
Liitunud: 13.08.2003 17:13 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Andrus_V »

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html E34 sedaani ja veel kitsa nina kohta ikka väga värske aasta arv.
Kasutaja avatar
kait
Huviline
Postitusi: 864
Liitunud: 08.02.2006 10:56 23

Postitus Postitas kait »

eriti advanced puitdekoor on sel pilli.
Aimar
Huviline
Postitusi: 1110
Liitunud: 04.08.2003 15:20 01
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Aimar »

kusjuures sedaani 525TD tehti kuni 95-nda lõpuni ainult :D
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

puitdekoor piirdub ka ainult maki ümbrusega.
525 TDS´a EXECUTIVE
Vasta