autostereo remont Tartus?

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
kenwo22
Huviline
Postitusi: 1153
Liitunud: 04.08.2009 16:32 22
Peamine sõiduk: E61 530d

autostereo remont Tartus?

Postitus Postitas kenwo22 »

Tere
oskab keegi soovitada remondikohta Tartus, kes oleks pädev korda tegema Vdo Daytoni 1din multimeedia mängija(väljakäiva ekraaniga).
Viga seisneb selles et ei loe nii plaati kui ei võta ka usb pulka ega mälukaarti omaks.
Raadiot mängib hästi ja muus osas on suurepärases korras.
Kasutaja avatar
k3nny
Huviline
Postitusi: 2988
Liitunud: 31.10.2010 20:50 49
Peamine sõiduk: 318is
Asukoht: Tartu

Re: autostereo remont Tartus?

Postitus Postitas k3nny »

Igastahes väldi audiodesigni. Minu kogemus seal siis järgnev :
Viisin oma H&B sinna parandusse. Tegemist suht tavalise makiga, usb, raadio... cd funktsiooni pole.
Ütlesin siis, et makk lihtsalt ei võtnud ühel hetkel pilti ette. Klemmid olid veidi vigased, kuid nendes polnud probleem kuna makk ennem samade klemmidega töötas. Audiodesigni mehed ütlesid, et kõrvaldavad ennem "võimalikud" vead ja siis asuvad asja kallale. Ehk siis tekitavad mulle ebavajalikku lisakulu, sest ise ma teadsin, et klemmides asi ei ole mitte mingil juhul. Siis jätsin neile oma telefoni nri, et helistaksid, kui on miskit uuendust. möödus nädal, läksin uurima. Ei olnud asi kaugemale jõudnud kui maki laiali kakkumiseni. Ei leita sobivaid klemme. Selgitasin veel korra, et klemmid korras, mis siis et veidi kõverad. EI, ikka vaja korda teha klemmid, ning siis edasi. Heaküll, läksin ära. ennem veel tuletasin meelde, et kindlasti võtaks ühendust kui uudist. Läks teine nädal mööda. Kibelesin kohale minna, aga siiski ootasin kõnet. Lõpuks viskas üle, läksin sinna. Makk seisis riiulil, kokkupanduna. Ja mulle ei helistatudki. Küsimusele, et kas sai korda, vastati, et selle makiga pole lootust, et seal olevat nii palju asju katki.(remondimees murdis makil ühe klemmi ära. Ütles "see oli niikuinii juba mineku peal") Siiski ei tahtnud alla anda, ja käisin sellises kohas nagu Arwest OÜ. Seletasin neile oma jutu ära. Anti tähtajaks nädal. Nädala pärast olin siis platsis. Makiga oldi tegeletud, nagu lubatud. Makk töötas (muusikat mängis jms, valgustus oli olemas) Ekraanil aga pilti polnud - see siis tingitud ära murtud klemmist. PLUSS! Raadiot ei mänginud. Remondimees ütles, et raadio moodul vms on täiesti puudu üldse. EHK siis, Audiodesigni mehed kas tahtlikult või kogemata ei pannudki seda tagasi maki sisse. Arwest OÜ mehed tegid mu maki võimalikult normaalsesse korda, selle eest sentigi küsimata, öeldes, et makk ei saanud ju täiesti korda. Aumehed vähemalt, pole ahned. Ehk siis Audiodesigni mehed rikkusid maki maksimaalselt ära. Oleksin kohe Arwesti viinud, oleks makk ideaalses korras ilmselt...
318is
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4695
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: autostereo remont Tartus?

Postitus Postitas Fred »

Mnjah, mul täpselt vastupidi. Olen viinud Audiodesigni 2 (originaal)makki, mõlemal oli füüsiline viga CD-kättesaamisega seoses ja põmst järgmine päev olid korras mõlemad. Ja veel kiidaksin põmst sealsamas Audiodesigni kõrval olevat www.dialab.ee -d, kes mul Professional makil vigase kivi tuvastasid ja selle asendasid (ennem seda vähemalt 2 töökoda Tallinnas seda ei suutnud).

Eks kuskilt otsast pead alustama nende töökodadega. :)
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
k3nny
Huviline
Postitusi: 2988
Liitunud: 31.10.2010 20:50 49
Peamine sõiduk: 318is
Asukoht: Tartu

Re: autostereo remont Tartus?

Postitus Postitas k3nny »

Ilmselt audiodesigni parandamine = juppide vahetamisega. H&B vähemlevinud makk ja juppe saada pole, siis ongi vsjoo. Oma kätega ilmselt siis miskit nemad ei tee. Audiodesigniga teine kogemus ka veel. Võimendi lasin tuttaval sinna parandada viia, samuti ütlesin talle, et annaks neile mu nri, ja paluks helistada ja teatada, mis maksma läheb. Kuid seda ei tehtud ja võimendi sain kätte 20 euri vastu. Siinkohal aga näpuga ei näita ja ei süüdista. Tuttav võis ise mainimata jätta, et soovin telefonitsi hinnapakkumist. Võimendi sai igastahes laitmatult korda + seletati ära mis põhjustas rikke.
318is
kenwo22
Huviline
Postitusi: 1153
Liitunud: 04.08.2009 16:32 22
Peamine sõiduk: E61 530d

Re: autostereo remont Tartus?

Postitus Postitas kenwo22 »

Huvitavad huvitavad lood teil.

Enda makiga Arwestis juba käidud, seal ei osatud seda remontida. Aga pluss oli et raha ka ei küsitud!
Vasta