Origanaal stereo koodi sisestamine

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
saavaste
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 01.11.2004 09:01 29
Asukoht: Tartu/Valga

Origanaal stereo koodi sisestamine

Postitus Postitas saavaste »

Mul on 1991 a BWM millel originaal stereo. Nimelt oleks nüüd vaja kood sisetada et uuesti raadio käima saada. Kood olemas. Displei aga ei tööta. Ehk saab keegi aidata kuidas täpselt koodi sisestamine käib.
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Re: Origanaal stereo koodi sisestamine

Postitus Postitas Svenp »

Bavaria C II-l käis nii, et jaamamälude nuppudega 1, 2, 3, 4 sisestati kood, vajutasid vastava positsiooni nuppu nii mitu korda kui koodi nr oli. Koodi kinnitamiseks tuli jaama otsingu parempoolset noolklahvi vajutada.
saavaste
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 01.11.2004 09:01 29
Asukoht: Tartu/Valga

Postitus Postitas saavaste »

Aga kas seda ka tead mis 0-ga teha. Kas jätan vahel, vajutan 10 korda vms? Muidu umbes nii olen ise ka proovinud.
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Postitus Postitas Svenp »

Mul pole 0 olnud vaja sisestada :? Arvan, et 10 korda vajutada, sest algul on seal kriips ja 1x vajutus tekitab nr 1.
saavaste
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 01.11.2004 09:01 29
Asukoht: Tartu/Valga

Postitus Postitas saavaste »

Siit siis ka ilmselt põhjus mix seni pole hakkama saanud. Proovin. Igaljuhul tänud abi eest!
saavaste
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 01.11.2004 09:01 29
Asukoht: Tartu/Valga

Postitus Postitas saavaste »

Ei saanud siiski hakkama. Õrnalt on näha displeil et kriipsud ei muutu numbriteks. Ilmselt vist ainuke võimalus asi remonti viia?
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Kui on null, siis seda klahvi ära vajuta ja esimene nubmer mis sa sisestad, sisesta üks kord rohkem. Näiteks kood on 3330 siis vajuta 433
Mercedes EQS 450+ 2022
saavaste
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 01.11.2004 09:01 29
Asukoht: Tartu/Valga

Postitus Postitas saavaste »

Keegi ehk oskab rääkida ka sellest palju dekodeerimine maksma võib minna?
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Viljar_V kirjutas:Kui on null, siis seda klahvi ära vajuta ja esimene nubmer mis sa sisestad, sisesta üks kord rohkem. Näiteks kood on 3330 siis vajuta 433
Mul ühel tuttaval vaja just selline toiming teha kuid miks peab 3 asemel 4 panema?? :|
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Nii sõber on hädas sama probleemiga! Makiks on siis Bavaria RDS BUISNESS pilti hetkel pole kuid siit foorumist analoogset ei leidnud ka kuid tundub ,et üks viimaseid nuppe on palju ja kasset käib horisontaal asendis sisse.

Koodi sisestada selle õpetuse järgi ,et vajutada 1,2,3,4 <<< nuppe senikaua kui soovitud nr ees ei õnnestu kuna üks vajutus liigub juba järgmisele koodi nr'i kohale. Kood on teada kuid seda sisetada ei oska antud raadiole. On kellelgi ehk kogemusi kuidas sisestada?
Lancer EVOLUTION 9
kadakas
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 31.08.2004 20:28 20
Asukoht: kuressaare

Postitus Postitas kadakas »

BMW REVERSE RDS instruksiooni järgi kui lööd kolmandat korda vale koodi, siis blokeerib raadio 15 minutiks ja pärast 16 vale koodi sisestamist blokeerib raadio lõplikult. Siis tuleb ette kiri OFF. Minu autol on kood 7100. Seda sisestasin nii- seitse korda vajutasin klahvi 1 , üks kord klahvi 2 , klahve 3 ja 4 ei ole vaja vajutada sest kood lõppeb kahe nulliga.Koodi sisestamiseks on vaja vajutada > (parempoolset jaama otsingu klahvi) . Ja ongi kõik.
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Maki täpne mudel on BAVARIA C BUSINESS. Ja sedasi koodi panna nagu siin öeldud ei ole võimalik kuna 1x 1 nuppu vajutades liigub ta juba järgisele kriipsule , seega esimene nr oli 2 siis pärast 2x vajutamist oli ta juba 3'nda koodi kriipsu peal :(
Lancer EVOLUTION 9
kadakas
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 31.08.2004 20:28 20
Asukoht: kuressaare

Postitus Postitas kadakas »

http://www.davidsonelectronics.co.uk/code_entry.htm Võib olla sobib sellelt lehelt meetod 2
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

kadakas kirjutas:http://www.davidsonelectronics.co.uk/code_entry.htm Võib olla sobib sellelt lehelt meetod 2
Nii nüüd sain koodi panemise toimima selle 2 meetodi järgi kuid ikka ei õnnestu tööle saada:( Samas kood peaks õige olema.

2380 < Viimane nr on null seda ei pea muutma jätan nii nagu on? Siis vajutan uuesti nr 1 peale nagu seal skeemilgi ja peaks nagu kõik olema kuid tundub et ikka vale 2x saab veel sisestada ning siis on 30m lukus.
Lancer EVOLUTION 9
ziggy
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 28.12.2006 20:17 48
Asukoht: tallinn-tapa

Re:

Postitus Postitas ziggy »

kadakas kirjutas:http://www.davidsonelectronics.co.uk/code_entry.htm Võib olla sobib sellelt lehelt meetod 2
Tere
Mul makiks BAVARIA CIII
Samuti küsis koodi ja sai 1 kord valesti sisestatud. Siis läks lukku ja enam ei aita mitte midagi. Makil koodi sisestamine on nagu antud lingil 1 meetod. Kui lukustus, siis ma muidugi jäin nuppe toksima aga ei midagi. On seisnud tund aega nagu meetod 1 õpetuses, ikka ei midagi. Displeil on nüüd ees ainult kriipsud ja ei tee midagi. Ennem toimis ilusti, viskas teksti CODE vajutasind oma numbrid ära ja töötas. Kas kellelgi veel mõtteid ja ettepanekuid kuidas lukustus lahti saada, või tuleb makk minema visata?

Ettetänades
Janek
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Re:

Postitus Postitas yllar21 »

ziggy kirjutas:
kadakas kirjutas:http://www.davidsonelectronics.co.uk/code_entry.htm Võib olla sobib sellelt lehelt meetod 2
Tere
Mul makiks BAVARIA CIII
Samuti küsis koodi ja sai 1 kord valesti sisestatud. Siis läks lukku ja enam ei aita mitte midagi. Makil koodi sisestamine on nagu antud lingil 1 meetod. Kui lukustus, siis ma muidugi jäin nuppe toksima aga ei midagi. On seisnud tund aega nagu meetod 1 õpetuses, ikka ei midagi. Displeil on nüüd ees ainult kriipsud ja ei tee midagi. Ennem toimis ilusti, viskas teksti CODE vajutasind oma numbrid ära ja töötas. Kas kellelgi veel mõtteid ja ettepanekuid kuidas lukustus lahti saada, või tuleb makk minema visata?

Ettetänades
Janek
said korda?
Jäta raadio pikemaks ajaks tööle, küll ta varsti jälle koodi küsib.
See aeg lahtilukustumiseks pidi muutuma ka sellest, mitmendat korda lukku läheb. Seda, et enam koodi ei küsi, ei usu eriti.
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
ziggy
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 28.12.2006 20:17 48
Asukoht: tallinn-tapa

Re: Origanaal stereo koodi sisestamine

Postitus Postitas ziggy »

Kahjuks ei saanud korda. maha olen sellega sõitnud umbes pool baagitäit ja makka on kogu aeg töötanud, aga ei viska midagi muud ette, kui et lukustust tähendavad kriipsukesed.:( aga eks ootan siis veel. muidugi eelnevalt kui lugesin seda teemat sai neid nuppe piisavalt näppida.
Kasutaja avatar
valgehunt
Huviline
Postitusi: 971
Liitunud: 01.12.2005 21:56 54
Asukoht: kuressaare

Re: Origanaal stereo koodi sisestamine

Postitus Postitas valgehunt »

Mul ei hakka üldse makk tööle,toitejuhtmed on järel aga ei midagi :roll: Vilgub ainult punane tuluke esipaneelil ja kogulugu. Makil ikka on üks pluss ja miinus? Makk on BMW Bavaria C Reverse II, ja skeemi järgi on klemm 15 GND, klemm 9 BAT+, klemm 10 on DCTRL, klemm 5 A+, Ülejäänud peaks olema kõlarid. Millised sis järgi peab ühendama,et makk käima saada? :roll:
Makil on skeem nagu viimasel bmw plaanil on näidatud.

http://images.google.ee/imgres?imgurl=h ... s%3Disch:1
BMW E34 530i 138kw 1990 Silbersterling-Metallic
Kasutaja avatar
yllar21
Huviline
Postitusi: 538
Liitunud: 13.04.2009 11:03 18
Asukoht: Tallinn/Saaremaa

Re: Origanaal stereo koodi sisestamine

Postitus Postitas yllar21 »

Kui ignition signaal on võetud süütelukust, siis süüteluku võti on ikka esimeses astmes? :)

Juhul kui 5 ja 9 klemmi sildamisel tööle ei hakka, siis makil midagi viga.
BMW e34 525tds 105kW & Honda CBR1000f 98kW & CBR1000rr 126kW
Vasta