BMW e46 xtrons multimeedia

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
kossur
Huviline
Postitusi: 216
Liitunud: 11.01.2013 20:35 50
Peamine sõiduk: Bmw e61 530xd

BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas kossur »

Tere!

Hetkel on autos originaal ilma ekraanita variant. Soov paigaldada aftermarket multimeedia. Mis arvate nendest variantidest?
Üks on siis 7 tolli ja teine 9.

http://www.autodigi.ee/epood/BMW-E46-An ... Core-32GB/" onclick="window.open(this.href);return false;

http://www.autodigi.ee/epood/BMW-E46-An ... ma-DVD-ta/" onclick="window.open(this.href);return false;
BumBum
Huviline
Postitusi: 2075
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas BumBum »

Paigalda ära, küll siis arvamust avaldame.
kossur
Huviline
Postitusi: 216
Liitunud: 11.01.2013 20:35 50
Peamine sõiduk: Bmw e61 530xd

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas kossur »

BumBum kirjutas:Paigalda ära, küll siis arvamust avaldame.
ahnii. Tänud siis sulle targa postituse eest. Pigem huvitaks inimeste arvamus, kes on võibolla näinud, näppinud või ise mõnda sellist paigaldanud.
Avaldaks arvamust konkreetsete multimeedia keskuste kohta või soovitaks hoopis midagi muud.
aronz12
Huviline
Postitusi: 1064
Liitunud: 06.12.2008 11:15 06
Asukoht: Pärnu

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas aronz12 »

Vaatasin täna alles aliexpressist (küll E39 jaoks) sarnaseid lahendusi ja seal sarnane tükk nagu see 7" maksis 260 €.
Lihtsalt mainin, et mõistlikum kuskilt sealt otsida kui osta eestist. Tanapaeval pole enam tarne ka mingi ulme aeg. Kaks kolm nädalat enamasti. Samas pea poole odavam.


Aga infi nende toimimise kohta (just heli kvaliteet) ootaks isegi. Selge et Hiina + android + odav hind ei saagi olla super lahendus. Aga kas sellise hinna eest on asi kuulatav ja kasutatav.
TEL 57703395
Chris.S
Huviline
Postitusi: 931
Liitunud: 15.11.2011 20:47 14

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas Chris.S »

Zautoz.ee hind küll krõbedam kui alis, aga vähemalt garantii.
E39ksal võtsin, siis heli ikka muutus väga palju võrreldes originaal makiga. Mul polnud küll android, aga polnud mingit hangumist , 2 aasta jooksul jooksis paar korda kokku ainult. Ise olin väga rahul asjaga. Tegeleb paigaldusega ka
aronz12
Huviline
Postitusi: 1064
Liitunud: 06.12.2008 11:15 06
Asukoht: Pärnu

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas aronz12 »

Oskad täpsema mudeli välja öelda? Heli muutus paremaks või halvemaks?
TEL 57703395
Chris.S
Huviline
Postitusi: 931
Liitunud: 15.11.2011 20:47 14

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas Chris.S »

BMW E39/E53 Puutetundlik DVD Navi Raadio
Picture
​7" Puutetundlik ekraan, DVD / CD
GPS USB Pesa, Bluetooth
Mälukaardi pesa, MP3, MP4 tugi
BMW E39 / BMW E53
Tellitav (4 ~ 7 tööpäeva)
Hind - 299,00€

See uuema menüüga, heli läks paremaks ja väga palju saab reguleerida.
Tooaeg oli hind muidugi teine, mina olin rahul ja sobis salongi väga hästi.
BumBum
Huviline
Postitusi: 2075
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas BumBum »

kossur kirjutas:
BumBum kirjutas:Paigalda ära, küll siis arvamust avaldame.
ahnii. Tänud siis sulle targa postituse eest. Pigem huvitaks inimeste arvamus, kes on võibolla näinud, näppinud või ise mõnda sellist paigaldanud.
Avaldaks arvamust konkreetsete multimeedia keskuste kohta või soovitaks hoopis midagi muud.
Täpselt seda mõtlengi. Ei ole sellistega paljudel kogemusi või kui on, siis ei tule nad siia kirjutama oma kogemusest, kas läks paremaks või mitte. Neid mis DVD-ga seal valikus on, neid on siin foorumis mõned vist paigaldanud küll.
Pildil meeldib see ilma nuppudeta, suure ekraaniga. Praktikas on seda aga suhteliselt ebamugav sõiduajal kasutada. Tahaks ikka nuppu näpu alla, mida ei pea väga täpselt sihtima.
Helikvaliteedis on ikka öeldud, et läheb paremaks. Probleeme vist on olnud antennivõimendiga ja aga see on väike probleem.
Aliexpress- seal võib 99% kindel olla, et tollimaks tuleb juurde, mis teeb Eesti kaupluse pakkumise soodsamaks.
avinusa.com- hiinakad võiks olla siis nende koopiad- erinevus on selles, et üks arendab ja annab uuendusi.

youtuuubi ka: https://youtu.be/iIoHLVzcnZQ" onclick="window.open(this.href);return false;
aronz12
Huviline
Postitusi: 1064
Liitunud: 06.12.2008 11:15 06
Asukoht: Pärnu

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas aronz12 »

Ma igatahes riskisin ja tellisin omale alist ära. E39 jaoks siis. http://s.aliexpress.com/BNZbi6ZJ" onclick="window.open(this.href);return false;
Valisin 2g RAM ja 32 g ROM.
Külge saan siis kindlasti lisan ka siia, et kuidas toimib.
TEL 57703395
BumBum
Huviline
Postitusi: 2075
Liitunud: 20.08.2014 20:05 22
Asukoht: Norra

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas BumBum »

Tundub huvitav arendus android raadiole: https://www.youtube.com/watch?v=5xo_YEjqWq4" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
Revlis1mlis
Huviline
Postitusi: 25
Liitunud: 01.06.2014 13:08 10
Peamine sõiduk: BMW E46 316i 2003
Asukoht: Tallinn

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas Revlis1mlis »

Ise kasutanud E39-s android raadioid juba paaar aastat ja olen väga rahul. Momendil ongi kasutusel 9" versioon. Kannatab osta selline millel on 2gb rami. Ja originaal tarkvara asemele leidub alternatiive XDA foorumist. Tellinud olen need inglise ebayst, kuna ali hinnale tulevad tollid ja maksud otsa.

Pilt
Vähem möla, pikem samm :D
aronz12
Huviline
Postitusi: 1064
Liitunud: 06.12.2008 11:15 06
Asukoht: Pärnu

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas aronz12 »

Sain siis enda maki ka lõpuks kätte ja paika. Transport jäi vähe venima kuna nii mul kui müüjal jäi DHL remote area vms märkamata. Tellisin siis selle:
https://www.aliexpress.com/item/Android ... 0.0.LjSGJZ" onclick="window.open(this.href);return false;
Valisin selle kangema ehk 2g ram ja 32g rom ja maksin 221€ maki eest ja miski 56€ toll lisaks.

Makki kasutanud paar päeva ja siiani väga rahul ostuga. Heli on palju parem kui orig makiga.
Eks vajab harjumist, et seal kõiki asju normaalselt kasutama hakata. Siiani olena proovinud: USB, Bluetooth, gps (waze), wifi, CD, Youtube kaudu muusikat, Rooli nupud toimivad ilusti (nt kui youtubest mingi video ja rooli pealt nn edasi nuppu vajutada siis panem järgmise video/loo).
TEL 57703395
StenV70
Huviline
Postitusi: 1440
Liitunud: 12.04.2009 13:34 56
Peamine sõiduk: Mercury Grand Marquis
Asukoht: Tallinn

Re: BMW e46 xtrons multimeedia

Postitus Postitas StenV70 »

Olen ka mõned nädalad kasutanud juba...Kõik muidu timm aga raadiolevi tundub gramm kehvem kui originaalmakiga(see võib ka antennijuhtme pikendusest olla) ja roolinuppusid ei saa programmeerida...Töötavad aga tahaks,et vahetaks mälus olevaid kanaleid edasi-tagasi nupuga mitte otsiks kanalit..
Paigaldus oli PITA...mk4 asemele pannes vaja pikendust mille peab pagassist ette vedama..Makil taga selline pundar,et annab mudida seda sinna...Aga saab.
Vasta