BMW E60 CCC FM ja AM hallid ja võtmevahetus lahendab

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
tmw
Huviline
Postitusi: 358
Liitunud: 03.01.2005 20:31 29
Peamine sõiduk: MB W212 E500
Asukoht: Pärnu

BMW E60 CCC FM ja AM hallid ja võtmevahetus lahendab

Postitus Postitas tmw »

Tere!

Kas keegi on sellise anomaaliaga kokku puutunud?

Nimelt tekkis külmaga selline olukord, et tulin autosse ja raadio asemel oli aktiivne ainult CD ja lisaks töötas ka AUX-in. FM ja AM olid hallid ja ümber IDrive lülitada ei lase. Tegin ka Rebooti (see on see CD+Navi eject nupp koos raadio nupuga all hoida, kuni süsteem taaskäivitab) - ei midagi. Ainuke asi mis koheselt lahenduse tõi, oli auto käivitamine teise originaalvõtmega (iste ja rool ja raadiosettingud muutusid vastavalt võtmemälule). Proovisin peale seda kohe uuesti esimest võtit ja kõik töötab jälle. Kas CCC tahaks uuesti kodeerimist erinevate võtmetega või on mingi pistik kuskil trikitamas?

Ette tänades ja sõidurõõmu kõigile

Tõnu
Kasutaja avatar
juht
Huviline
Postitusi: 239
Liitunud: 15.04.2010 14:50 53
Peamine sõiduk: 525d/E61
Telefon: 5257414
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: BMW E60 CCC FM ja AM hallid ja võtmevahetus lahendab

Postitus Postitas juht »

See võibolla tundub absurd, aga minujaoks Pärnu probleem :D
Nimelt, ma olen remontinud enam kui 100 CCC moodulit ja 3-4 seadet, mis Pärnusse tehtud, on helistanud, et kirjeldatud anomaalia esineb. Olen vahetanud ka FM mooduli paaril seadmel, ja kliendid on öelnud, et ise hakkas tööle ja rahu majas.
Müstika. Ei ole kusagil mujal kuulnud seda häda.
Aga CCC puhul FM/AM on eraldi moodulina(metallist karbike CCC küljepeal, 1 kruviga) ja vahetatav väga kergesti.
Digitally Emitted...
kaupo.k
Huviline
Postitusi: 449
Liitunud: 08.12.2007 17:40 41

Re: BMW E60 CCC FM ja AM hallid ja võtmevahetus lahendab

Postitus Postitas kaupo.k »

Imelik jah,sest mu autol oli sama probleem just pärnusse jõudes ja rohkem pole seda viga esinenud. :D
Vasta