E46 heli probleem.

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Donkey_mike
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 22.07.2012 21:03 54

E46 heli probleem.

Postitus Postitas Donkey_mike »

Tere, nimelt on mul probleem maki ja heliga. Autos on originaal kassetikas, eelnevalt oli kõige väiksema ekraaniga navi, see asendus tavalise kassetikaga kuna ei võtnud pilti ette.Nüüd pilt olemas , leiab isegi vikerraadio üles aga mida pole on heli. Avastasin et mul on ka maki taga pistikuga midagi tehtud ja leidsin et vana naviboxi juhe karki lõigatud ja maki pistikut ka kunagi vahetatud. Auto on mul 2004 330cd harman kardoniga. Maki taha on joodetud veel vana pistik ja selle tõttu on seal üle jäänud 2 juhet auto poolt ja 1 juhe vanatüübi makipistiku poolt, auto poolt must ja valge , maki poolt hall/punane.
siit ka küsimused . Kas heli puudumine võib olla tingitud sellest et harman kardoni võim läbi ? (ei tea kuidas kontrollida korras olekut) Kas on mul heli puudumine tingitud maki poolt lahtine hall/punane juhe või autopoolt must ja valge juhe?

Aitäh
Donkey_mike
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 22.07.2012 21:03 54

Re: E46 heli probleem.

Postitus Postitas Donkey_mike »

Probleem sai lahendatud . Auto poolt tulevad juhtmed , üleni valge juhe oli siis võimu remote, ühendasin maki pin 16 ära et sealt signaali saaks käivitamiseks ja teine juhe üleni must oli maki valgustus, musta juhtme ühendasin maki poolt halli/punase kirju juhtmega ära ja töötas.
Vasta