E39 häälkäsklused.

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

E39 häälkäsklused.

Postitus Postitas Raino »

Kas kellelgi on E39 sal hääl käsklused mis töötavad inglis keeles..
Oleks huvitav seda asja pisut uurida..
Viimati muutis Raino, 27.10.2007 12:35 04, muudetud 1 kord kokku.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Mis seal uurida? Töötavad väga hästi, ei pea käsi üldse roolilt võtma.
V.o. kataloogi järgi on erineva koodiga erikeelsed plokid, seega on keele vahetus kas kodeerimise teema või siis tõesti tehasetellimus.
Ingliskeelsed käsud saad juba siin selgeks õppida:
http://www.e38.org/BMW-03_00-Voice-Control-en.pdf
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

priitv8 kirjutas:Mis seal uurida? Töötavad väga hästi, ei pea käsi üldse roolilt võtma.
V.o. kataloogi järgi on erineva koodiga erikeelsed plokid, seega on keele vahetus kas kodeerimise teema või siis tõesti tehasetellimus.
Ingliskeelsed käsud saad juba siin selgeks õppida:
http://www.e38.org/BMW-03_00-Voice-Control-en.pdf

Selge värk..

Selelks et seda kodeerida on tarvis ju leida mida sinna kodeerida.Vaja ju kuskilt plokist see info välja lugeda ning siis teise plokki sisse suruda.Või see asi pole reaalne...
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8274
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Raino kirjutas:Selelks et seda kodeerida on tarvis ju leida mida sinna kodeerida.Vaja ju kuskilt plokist see info välja lugeda ning siis teise plokki sisse suruda.Või see asi pole reaalne...
Kuna pole vaja olnud sellega tegeleda, siis ei oska Sulle vastata. Ma siiski arvaks, et diileri vahenditega peaks ta ka keeleliselt ümberkodeeritav olema.
Seda olen juba proovinud, et monitori pealt navi ja kellaploki keele vahetus talle ei mõju.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

priitv8 kirjutas:
Raino kirjutas:Selelks et seda kodeerida on tarvis ju leida mida sinna kodeerida.Vaja ju kuskilt plokist see info välja lugeda ning siis teise plokki sisse suruda.Või see asi pole reaalne...
Kuna pole vaja olnud sellega tegeleda, siis ei oska Sulle vastata. Ma siiski arvaks, et diileri vahenditega peaks ta ka keeleliselt ümberkodeeritav olema.
Seda olen juba proovinud, et monitori pealt navi ja kellaploki keele vahetus talle ei mõju.
Jah sed akella ploki asja olen kah proovinud...
Mul oleks vaja kuskil mõnelt masinalt millel on need hääkäsklused välja lugeda selel ploki eeprom
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Vasta