E-530/2003 DVD mängija lisamine (e-39)

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Auto
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 15.04.2003 19:11 43

E-530/2003 DVD mängija lisamine (e-39)

Postitus Postitas Auto »

Otsisin erinevatest teemadest aga ei saanud õiget vastust. Soov oleks siis olemasolevale 16:9 ekraanist DVD pilti vaadata. Antud autol on olemas navi aga tv või videomoodul puudub. Ehk ei ole täpsel aru saanud ka peaks olema ainult videomoodul või tv moodul ning mida mingil juhul vaja läheb? Samuti millises hinnast peaks rääkima, et asja saaks edukalt paigaldatud koos DVD mängija lisamisega.
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

Lahatud teema, otsi kas voi minu eelmise auto teema alt.Ise teinud ja hakkan ka kohe varsti uuele autole lisama dvd.Kulu 60 kr ringis + dvd mängija ja paar tundi oma tööd.
Auto
Huviline
Postitusi: 104
Liitunud: 15.04.2003 19:11 43

Postitus Postitas Auto »

Lugesin teema mitu korda läbi aga reaalset vastust ikka ei saa. Arusaamatuks jääb minule kas on tv moodulit või videomoodulit minul vaja kuna nagu olen aru saanud siis minul puudub vastavad moodulid. Juhul kui ei ole kas siis oleks mingit näpunäidet kellelgil kuidas ja kuhu täpselt peaks siis DVD mängija otsad viima. Sorry kui tundub, et olen millestki väga valesti aru saanud. Samas huvituks kas keegi näiteks võtaks sellise töö ette? Tekkis siis veel üks küsimus antud teemas, et kas DVD mängija juhtimine käib sellisel lahendusel läbi 16:9 monitorist?
Kasutaja avatar
Mulk
Huviline
Postitusi: 1166
Liitunud: 16.12.2003 19:28 23
Peamine sõiduk: A6 4G QUATTRO
Asukoht: Vantaa-Viljandi

Postitus Postitas Mulk »

tv-videomoodul on yks ja sama asi.See vajalik tv vaatamiseks ekraanilt.TV st dvd vaatamiseks valid av kanali.Siis paned dvd peale ja kasutad dvd pulti.Dvd on oma ir silm puldi jaoks. Kui tv-videomoodulit pole siis ei oska öelda kas saab.Hangid mooduli ja vajaliku juhtme ja antennid saad ka tv toimima.
seppa
Huviline
Postitusi: 3082
Liitunud: 03.11.2005 08:53 58
Asukoht: Rakvere ja ''Põhjaeesti''

Postitus Postitas seppa »

Mul oleks pakkuda DVD mängija -pioneeri oma :D
Nutan ja kallan ,naeran ja tallan
Fack The Fuel Economy
Vasta