Probleem tühikäigu pöörete klapiga!

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Probleem tühikäigu pöörete klapiga!

Postitus Postitas Kristo_P »

Nimelt kipub mul auto sõidu ajal välja surema! Kui tuurid on üleval 3-4 kandis siis seda ohtu pole kui alla 2000rpmi siis hakkab jurama! Kipub välja surema ja pöördeid loopima! Ja probleem ei esine koguaeg.... lihtsalt suvalisel hetkel.. Samas olen proovinud lasta tühikäigul mootoril töötada kui probleem esineb... viskab pöördeid ülesse alla ,sureb välja tõmbab käima ja sedasi 5-10 x siis rahuneb maha mingiks ajaks... ja uuesti! Vahel saab paar päeva muretult sõita!Maanteel umbes 100/110 juures olen seda samuti täheldanud.. hetkeks seiskub mootor ja tõmbab kohe käima...kõik toimub sekundi murdosa jooksul ja nagu ei häirigi-kuid sedasi sõita linnas ei ole võimalik! Kas on tühikäigu klapp piixus või mõni muu koterman?
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

keegi ei oska midagi asjaliku öelda?:(
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Nii olukord on nüüd selline ,et käisin saue bmw romulas.. rääkisin neile oma murest ,kuid öeldi ,et tühikäigupöörete klapi viga see ei ole! Sest siis ei ilmneks probleemi sõidu ajal :S Mõistus otsas... milles võib probleem olla...:o
Lancer EVOLUTION 9
Macek
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 01.09.2003 11:28 07

Postitus Postitas Macek »

Proovi algatuseks kõik mootori juures olevad pistikud lahti võtta ja puhastada.
marxxx
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 18.11.2003 09:53 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marxxx »

Mul vist umbes samalaadne probleem... aga võtan selle vist eraldi teemana ülesse...

(sõitsin vist paagi enam vähem tühjaks ja jätsin ööseks seisma, hommikul ei tahtnud enam käima minna ja kui kankuga bensu tõin hakkasid pöörded seistes kõikuma 500lt 4000ni ja nii ühtlaselt ja koguaeg. Päris välja mootor ei sure aga nii enam vähem piiri peal... Sõites pöörded ei kõigu, ainult siis kui gaasi täiesti lahti lased. Täna vahetasin bensu filtri ära ja mingi 4-5 km pärast kui olin ühtlase sõiduga 4nda käiguga sõinud jäi see kõikumine väiksemaks. Kui tuuritada siis hakkab jälle kõikuma)
Lähiajal lähen vist BMW keskusse ja teen testi ära eks näeb siis mis saab....
Vasta