K: tagasilla regulleerimine

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas HeavyCuda »

Selline küsimus, et kas keegi oskab soovitada, kus saaks tallinnas või tartus tagasilda lasta reguleerida hea hinna ja korraliku tööga, sest tagarattad vaatavad natuke liiga palju sissepoole, millest tingituna ka tagarehvid kuluvad kiiresti. Mulle on öeldud, et kõige parem lahendus oleks sillastend, aga kui ma ei eksi siis selleks peaks olema veermik ka täiesti terve, kuid selle täielikuks kordategemiseks nagu raha hetkel eriti ei ole ja see suht kiireloomuline :D ma väga loodan, et kuskil selliseid tõid ka tehakse, sest tõesti oleks vaja tagarattad enamvähem otseks saada, et nad jookseks sirgelt. Samuti oleks tore, kui keegi oskaks öelda, millest selline asi võib olla tingitud. Kõik nõuanded ja abi on teretulnud, ettetänades....
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
Alari.
Huviline
Postitusi: 3007
Liitunud: 14.02.2004 19:21 21
Peamine sõiduk: Bmw e38 730d
Telefon: 5181397
Asukoht: Lääne Virumaa Tapa
Kontakt:

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas Alari. »

HeavyCuda kirjutas:Selline küsimus, et kas keegi oskab soovitada, kus saaks tallinnas või tartus tagasilda lasta reguleerida hea hinna ja korraliku tööga, sest tagarattad vaatavad natuke liiga palju sissepoole, millest tingituna ka tagarehvid kuluvad kiiresti. Mulle on öeldud, et kõige parem lahendus oleks sillastend, aga kui ma ei eksi siis selleks peaks olema veermik ka täiesti terve, kuid selle täielikuks kordategemiseks nagu raha hetkel eriti ei ole ja see suht kiireloomuline :D ma väga loodan, et kuskil selliseid tõid ka tehakse, sest tõesti oleks vaja tagarattad enamvähem otseks saada, et nad jookseks sirgelt. Samuti oleks tore, kui keegi oskaks öelda, millest selline asi võib olla tingitud. Kõik nõuanded ja abi on teretulnud, ettetänades....
Iga sillaregulli firma paneb sul silla paika aga kui sul seal midagi väga läbi on siis nad panevad selle paika ainult sinu vastutusel vms.Vianor pakub suht head kvaliteeti,regulli kohti linnas väga palju.
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas HeavyCuda »

oskad sa äkki umbes öelda palju sellise lõbu eest seal küsitakse ja pealegi see selge et neid kohti võib väga palju olla aga iseasi kas need kõik ka head on, sellepärast huvitabki see kus tehakse parema raha eest paremat tööd :mrgreen:
e36 coupe in progress.....
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas Indrek_M »

HeavyCuda kirjutas:kus tehakse parema raha eest paremat tööd :mrgreen:
Head tööd on võimalik teha korras tagasilla puhul. Kui tagasild on ligadi-logadi, siis seda silda paika ei saa ja tulemus on selline "enamvähem". Sellise "enamvähem" tulemuseni jõuab suvalises sillastendis.
Indrek
Kasutaja avatar
eero
Huviline
Postitusi: 5626
Liitunud: 05.06.2003 13:50 21
Peamine sõiduk: F07 535i GT
Telefon: 5256627
Asukoht: Kadaka tee 187C Tallinn. Tel. 5256627, eero@autoint.ee
Kontakt:

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas eero »

Õige koht ei hakka käsi külge panemagi kui sild ligadi-logadi. Mis mõte on seadest väljas silda teise valesse sedasse sättida?? Kilplase töö ju.
E34 540 - X5 E53 4,4 - E30 316i - R28 R1150R - E32 740 - E34 540 touring - E36 325i - E30 325ixa - Z3 1,9 M44 - F07 535i GT
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas HeavyCuda »

no ma usun et mu tagasild ei ole nii ligadi-logadi et vähekse regulliga saab ikka valesti tehtud :D ja pealegi eesmärk ei olegi saada see ideaalseks vaid paremaks kui praegu on, sest väga ei viitsi küll nii tihti tagumisi rehve vahetada nagu oleks räige kummipõletaja...
e36 coupe in progress.....
Klots
Huviline
Postitusi: 1051
Liitunud: 06.10.2005 18:34 41
Asukoht: Tallinn-Rapla

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas Klots »

Kui nii ligadi-logadi pole, siis ei tohiks ju kordategemine nii kulukas olla? Saaksid vähemalt silla korralikult paika. Ega kui ta sul pannakse enam-vähem kuidagi paika, ei tähenda,et ta sul rehvide söömise kohe lõpetab
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas HeavyCuda »

Peaks siis peatuma teemal kulukas : minu jaoks on kulukas juba tuhat krooni ja ütlema et vähemalt nii palju läheks see koos töörahaga maksma paremal juhul, kuid ei imestaks kui mõned korrad rohkem + sillastend, vaadates, millega sina sõidad võiks arvata, et sinu jaoks on kulukas nii 10 korda suurem summa, kui mitte rohkem, sa saad endale ilmeslt lubada ka sellist lõbu kuna sa käid ilmselt tööl ja sa ei pea igakord autot parandusse viies hakkama paanitsema, et kust sa raha võtad. mul natuke nirum olukord, vaata juba autot millega ma sõidan ( eriti just mootorit :D ), peaks olema arusaadav, et minu rahakotist ei käi nii toredad summad läbi, kuna raha tuleb hetkel lähisugulastelt ja ma siiski arvestan sellega ja ei hakka mingeid üüratuid summasid välja nõudma vaid üritan võimalikult soodsalt läbi ajada.........sellepärast ma tegingi selle teema, sest mul endal kogemus ja piisav rahasissetulek puudub, et viia kuskile töökotta ja öelda et näe veermik vaja korda teha ja sillastendi, raha pole probleem :P loodan et sain tehtud ennast piisavalt arusaadavaks, siiski tänan arvamuste ja nõuannete eest (Y)
e36 coupe in progress.....
Klots
Huviline
Postitusi: 1051
Liitunud: 06.10.2005 18:34 41
Asukoht: Tallinn-Rapla

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas Klots »

HeavyCuda kirjutas:Peaks siis peatuma teemal kulukas : minu jaoks on kulukas juba tuhat krooni ja ütlema et vähemalt nii palju läheks see koos töörahaga maksma paremal juhul, kuid ei imestaks kui mõned korrad rohkem + sillastend, vaadates, millega sina sõidad võiks arvata, et sinu jaoks on kulukas nii 10 korda suurem summa, kui mitte rohkem, sa saad endale ilmeslt lubada ka sellist lõbu kuna sa käid ilmselt tööl ja sa ei pea igakord autot parandusse viies hakkama paanitsema, et kust sa raha võtad. mul natuke nirum olukord, vaata juba autot millega ma sõidan ( eriti just mootorit :D ), peaks olema arusaadav, et minu rahakotist ei käi nii toredad summad läbi, kuna raha tuleb hetkel lähisugulastelt ja ma siiski arvestan sellega ja ei hakka mingeid üüratuid summasid välja nõudma vaid üritan võimalikult soodsalt läbi ajada.........sellepärast ma tegingi selle teema, sest mul endal kogemus ja piisav rahasissetulek puudub, et viia kuskile töökotta ja öelda et näe veermik vaja korda teha ja sillastendi, raha pole probleem :P loodan et sain tehtud ennast piisavalt arusaadavaks, siiski tänan arvamuste ja nõuannete eest (Y)
Rahu rahu :D Ei mõelnud miskit halba. Lihtsalt see korra stendi tegemine ka väga sind vast ei aita. Hiljem pead nagunii silla korda tegema ja uuesti stendi. Kuluma jäävad sul rehvid ikka. Ma ei mäleta palju need stendi tegemised maksavad..400-500 vist ikka.
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas HeavyCuda »

sain aru jah et sa ei mõelnud seda halvaga, aga jäi mulje et sa ei saanud mu olukorrast täielikult aru ja mis puutub sellesse, et lõpuks tuleb odavam välja, siis selle kohta nii palju tihti pole see oluline nagu auto liisingusse võtmine :D mis tuleb lõpuks kõvasti kulukam välja kui kohe välja osta, aga kuna inimestel pole tihtipeale nii suurt summat võtta, et välja osta siis ei jää muud lihtsalt üle :P ütleme nii et mul praegu sama olukord, lõppkokkuvõttes oleks odavam veermik tiptop korda teha ja minna sillastendi, aga hetkel sellist raha ei ole ja ei saa ka hetkel autot pikemaks ajaks käest ära anda, nii et minul oleks parem kui saaksin ajutise lahenduse, ehk siis tagarattad enamvähem otseks ja see jutt, et see ei pruugi aidata eriti ei tahaks nagu ka uskuda, sest rattad vaatavad ikka mõnuga sissepoole ja pole nagu raske silmaga aru saada, ma arvan et kui panen millalgi oma auto teemasse need pildid taga rehvidest ja esimestest ka, siis on vast kergem uskuda, et isegi natukene regulli teeks olukorra palju paremaks, pealegi rehvid, mis alla panin ongi mõeldud ainult selle hooaja kestma, kevadeks natuke teised plaanid :D
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas TiitR »

Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
HeavyCuda
Huviline
Postitusi: 2836
Liitunud: 09.06.2010 23:59 02
Peamine sõiduk: põrkepall
Asukoht: Viimsi - Tallinn - Tartu - Ahja

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas HeavyCuda »

TiitR kirjutas:Proovi ka siit: LK Auto OÜ
http://www.jupid.ee/index.php?option=co ... &Itemid=69
on see hea koht ? oled seal ise käinud ?
e36 coupe in progress.....
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: K: tagasilla regulleerimine

Postitus Postitas TiitR »

HeavyCuda kirjutas:
TiitR kirjutas:Proovi ka siit: LK Auto OÜ
http://www.jupid.ee/index.php?option=co ... &Itemid=69
on see hea koht ? oled seal ise käinud ?
Käinud seal erinevaid asju tegemas, kaasaarvatud LC-le ja eile ühele 330cd bemmile sillastendi. Poistel seal korralik sillastend ja vähemalt 1 mees seal võtab seda regulli ikka südamega ja töö tal korralik.
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Vasta