Defa plokisoojendus!

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
zorro1
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 11.07.2007 16:38 28
Asukoht: setomaa

Defa plokisoojendus!

Postitus Postitas zorro1 »

tere! küsimus nimelt selline.et kas antud plokisoojendus(elektriline) võib olla ala 12 tundi jutti järel?
bmw on siiski auto!
HrHuu
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: 19.01.2005 19:36 40
Asukoht: Läänemaa

Re: Defa plokisoojendus!

Postitus Postitas HrHuu »

Mul ühel suurel diiselmootoril juba mitu aastat jutti järel olnud. Kunagi pole välja lülitanud, sest kui jahutusvedelik kuumeneb, lülitub see korras süsteemi korral ise välja.

Nii et võib olla küll.
zorro1
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 11.07.2007 16:38 28
Asukoht: setomaa

Re: Defa plokisoojendus!

Postitus Postitas zorro1 »

tere! nimelt probleem järgmine,et kui kasutan plokisoojendust lähevad aknad uduseks,aga kui ei kasuta on kõik korras. kas tõesti on salongi radiaator katki?
bmw on siiski auto!
HrHuu
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: 19.01.2005 19:36 40
Asukoht: Läänemaa

Re: Defa plokisoojendus!

Postitus Postitas HrHuu »

Auto on lihtsalt niiskust täis, ma arvan. Kuidas see sinna on saanud, eks selle pead välja selgitama. Kui radiaator katki, kaoks ka jahutusvedelik. Võib-olla oled lihtsalt jalgadega palju lund autosse vedanud ja see pesitseb nüüd põrandamattides. Ise olen aegajalt matid autost välja võtnud ja kuivama viinud ning auto ajalehti täis ladunud. Poleks paha ka salongi tuulutada aegajalt. Ehk ka salongiõhufiltrid ära vahetada, kui pole seda kaua teinud.

Nagu aru saan, soojendab antud defa sellel autol ainult mootori jahutusvedelikku. Mingit salongi eelsoojendust ei ole?
zorro1
Huviline
Postitusi: 84
Liitunud: 11.07.2007 16:38 28
Asukoht: setomaa

Re: Defa plokisoojendus!

Postitus Postitas zorro1 »

täpselt nii,et soojendab ainult plokki. Tavaline niiskus tuleb lihtsalt pühkides kergesti maha, aga see on selline vastik rasvane, mida peab ikka tõsiselt nühkima et maha akendelt tuleks. olen suht kindel,et see on jahutusvedelik, mis akendele kondenseerub.eks tuleb aga remontima hakata :) !
bmw on siiski auto!
Vasta