Õli jahutussüsteemis

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
Roger10
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 23.06.2003 08:57 57
Asukoht: tallinn

Õli jahutussüsteemis

Postitus Postitas Roger10 »

Kuna mul siis e34-jalõli jahutussüsteemis siis tahaks selle välja pesta.

Äkki räägite kes mis meetodeid selleks kasutanud on. Ja mis ainega ning kust see aine soetati.

Tänud!
525dt touring 93a
Tom
Huviline
Postitusi: 742
Liitunud: 03.01.2003 15:28 41
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tom »

Viga on ikka juba parandatud?
Vastasel korral on see õli seal varsti tagasi...
Kasutaja avatar
Roger10
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 23.06.2003 08:57 57
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Roger10 »

naljakas küsimus või mis?!

kust mina tean kas viga parandatud. Auto tuli saksast ja pea aasta minul sõitnud probleemiteta. Seega ju on. Ja pärast toomist sai Valdekuga jahutusvedelik ja termostaat vahetatud. Siis oli näha plokis põhjas õli.

Kui sa nüüd tark mees oskad öelda et kas sinna ka seda juurde tuleb mingit kavalat moodi siis anna aga teada. :lol:

Mina pean ainukeseks võimaluseks seda et pesen süsteemi puhtaks ja kui hiljem uuesti avastan siis järelikult tuleb. Ma nagu usun et ma seda pesu lõbupärast nüüd ju ette ei võta. :)
525dt touring 93a
Kasutaja avatar
Svenp
Huviline
Postitusi: 750
Liitunud: 12.10.2004 12:46 45
Asukoht: UK/Tartu

Postitus Postitas Svenp »

Roger10 kirjutas:..jahutusvedelik ja termostaat vahetatud. Siis oli näha plokis põhjas õli.
....
Mina pean ainukeseks võimaluseks seda et pesen süsteemi puhtaks ja kui hiljem uuesti avastan siis järelikult tuleb. Ma nagu usun et ma seda pesu lõbupärast nüüd ju ette ei võta. :)
Kuidas sa ploki pôhja nägid?

Loputa veega vôi odavama jahutusvedelikuga mitu korda. Ma ei ajaks mingit keemiat mootorisse.
Sõidurõõm
Kasutaja avatar
Roger10
Huviline
Postitusi: 144
Liitunud: 23.06.2003 08:57 57
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Roger10 »

mitte ploki põhja vaid lõdviku kinnitusrandi juures.

Ja Valdeks soovitas poest ikka vaadata mingeid pesu jaoks loodud keemiat. Kuid noh enne küsi ja siis tegutse. :lol:
525dt touring 93a
Vasta