Halvad kogemused CarStopiga

Üldised arutelud ning näpunäited
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Ma võin sulle seepeale pajatada lugusid, kus UM jäi jänni väga lihtsate asjadega - nt mootori jahutussüsteemi õhutamisega (viskas tosooli välja) ja ei suutnud avastada ühe ostetud auto tühikäigujama kõrvaldamise käigus, et hammasrihm oli valesti peal. Mõlemad on väga lihtsad ja ütleks, et elementaarsed asjad? Võiks veel meenutada Pealtnägijas olnud ühe E34 lugu, kus UM pani sinna kopsaka summa eest varuosi ja ajas ikka käed püsti (asja lahendasid mingid tartu vennad ja suht sümboolse summa eest?

Kas me võiks seepeale avada teema "UM lollitab kliente"?

MOTT
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Aare kirjutas:Ma võin sulle seepeale pajatada lugusid, kus UM jäi jänni väga lihtsate asjadega - nt mootori jahutussüsteemi õhutamisega (viskas tosooli välja) ja ei suutnud avastada ühe ostetud auto tühikäigujama kõrvaldamise käigus, et hammasrihm oli valesti peal. Mõlemad on väga lihtsad ja ütleks, et elementaarsed asjad? Võiks veel meenutada Pealtnägijas olnud ühe E34 lugu, kus UM pani sinna kopsaka summa eest varuosi ja ajas ikka käed püsti (asja lahendasid mingid tartu vennad ja suht sümboolse summa eest?

Kas me võiks seepeale avada teema "UM lollitab kliente"?

MOTT

Selle viiese kohta oli lugu järgmine Viidi um. Tädile öeldi pihustid läbi vaheta ära ja kõik ok. Tädi polnud rahul. viis tartusse DIA autosse. Mehed pesid pihustid läbi ja toppisid külge hakkas tööle. vot niipalju sellest loost.
E36 325tds; E36 316i Compact
BMW on BMW
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

hüppaks kah korra teemast läbi:

Pilt

ainuke viga mida teenindus tegi on see et ei hoiatatud et võib ära murduda ja siis nemad ei tahaks vastutada. arvatavasti kogenematusest või "konveieri" tõttu. oleks see ära mainitud poleks asi ebaviisakaks läinud. oleks kohale kutsutud kui nähti ohtu et lahti ei tulnud ja lahti seletatud poleks kah hull olnud. muude probleemide ( värvikahjustus, kate) kohta seisukohta ei oma
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

patrik kirjutas:hüppaks kah korra teemast läbi:
ainuke viga mida teenindus tegi on see et ei hoiatatud et võib ära murduda ja siis nemad ei tahaks vastutada. arvatavasti kogenematusest või "konveieri" tõttu. oleks see ära mainitud poleks asi ebaviisakaks läinud. oleks kohale kutsutud kui nähti ohtu et lahti ei tulnud ja lahti seletatud poleks kah hull olnud. muude probleemide ( värvikahjustus, kate) kohta seisukohta ei oma
jah see oleks olnud loogiline asjade käik, aga mulle on nüüd kogu see susserdamine vusserdamine nii ebameeldivaks kujunenud, et mina sinna tulevikus enam ei läe ja sõidan sellest kohast mõõda samamoodi nagu keegi eelkõneleja juba eelpool ka mainis "pidalitõbisest" mis teha ei ole huvitatud sellistest konflikialdis ebameeldivutest rohkem- oma närvid aeg jne ka maksavad ikka midagi
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Teema puhastatud. Kustutatud teemasse mittepuutuvad ning liigemotsionaalsed postid. Teema jääb avatuks ning ootame case'i lõpplahendi ära.
Kasutaja avatar
guardvv
Huviline
Postitusi: 185
Liitunud: 10.06.2005 22:12 31
Asukoht: Emajõe city

Postitus Postitas guardvv »

nii, sain auto kätte, puuriti siis pesa suuremaks ja pandi sisse pronks vms puks, plokki selleks maha ei võetud ja ehk paremgi kes teab kas oleksid sellega ka vigadetta hakkama saanud. auto siis töötab ja need kriimustused tiival lubati ka korda teha, mootorikate jäi siis minu kaela aga ausalt ei viitsi sõdida ja siiralt loodan, et ei pea sinna rohkem nägu näitama!

moded, adminnid võite teema sulgeda!
Diesel see on power mis liigub ka antarktikas!
Suletud