ventilaatori hüdrosidur e36-le?

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
tony
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 16.04.2004 14:12 47
Asukoht: Tallinn

ventilaatori hüdrosidur e36-le?

Postitus Postitas tony »

Kas kellelgi oleks sellist asja pakkuda ja mis hinnaga?

Tänud!
Viimati muutis tony, 08.03.2005 13:56 26, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Hüdro? Kas mitte termo?
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
tony
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 16.04.2004 14:12 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tony »

jah võimalik küll. ma ei tea täpset sõnastust.
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Milles probleem kas ei tööta?
On väike lahendus mis enamjuhtudel aitab ja tuksis sidur hakkab tööle...
Ei mingit jäika fikseerimist...
Kui soovi käsi määrida võin juhtnööre jagada, Cardo sai ka toimima siduri, minul töötab juba peaaegu 2a ja toimib ka. Mes seal ikka raisata kohe 500-900EEK'u, kaotada pole midagi...
Kui aga laager omadega õhtal ja tiivik loksub siis ei aita midagi muud kui uus sidur
Kasutaja avatar
tony
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 16.04.2004 14:12 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tony »

käsi määriks hea meelega. Olen üks suur kõrv ja kui võimalik surkida siis hea meelega prooviks.
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Helista 5068569
Kasutaja avatar
tony
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 16.04.2004 14:12 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tony »

ja ei tööta jah. Ses mõttes, et seier on liikunud punase tsoonini välja ja ventikas töötab ikka oma rahulikus tempos, aga enne seda surub tosooli korgi vahelt välja ja tänu sellele viskab seieri lakke. Päris punase tsooniga sõitmist olen vältinud, et plokikaant mitte p..e keerata. Sidur peaks kuuma mootoriga raskesti liikuma(välja suretatud mootoriga olen proovinud), aga liigub sama raskelt nagu külma mootoriga. Mis tal muud saab olla kui termosidur?
truumu

Postitus Postitas truumu »

niikaua, kui Sa mootori seisma jätad, autost väljud ja kapoti avad, on sidur juba küllaldaselt maha jahtunud, et vabalt tiirelda :(
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Hmm, kuule mul olid samad sümptomid ning selgus et hoopis veepump oli omadega õhtale läinud :o
530d
Kasutaja avatar
tony
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 16.04.2004 14:12 47
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas tony »

midagi muud nagu minu loogika järgi ei saa olla, kui ventikas korralikult vuhama ei hakka. See ei saa nagu pumbaga seotud olla. Kui ikka kuumus siduri õli ei paisuta ja tiivikut kaasa vedama ei hakka, siis on siduri õli seest ära kuivanud. Eerik_K soovitas mul õli sidurisse juurde susada, mida ma ka tegin ja seni ei oska veel öelda, kas ka asjal jumet on, sest pole suutnud veel mootorit nii kuumaks ajada. Seier on mul 2 mm üle keskjoone ja üle selle ei ole läinud. Täna ajan kapotialuse tuliseks, siis selgub kas on korras.
Kasutaja avatar
tony
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 16.04.2004 14:12 47
Asukoht: Tallinn

to eerik

Postitus Postitas tony »

Ei olnud minul kahjuks tolku sellest õli susamisest. Mul oli keegi ennem ka selle siduri kallal juba käinud, sest see plaadike, mis seda tifti seal kinni hoiab, oli juba silikooniga kinni pandud. võimalik, et ma lihtsalt ei osanud õigesti seda õli sisse süstida või siis ikkagi see bimetall või mis iganes seal seda paisumist teeb on lihtsalt nii ära kulunud või see klapp, mis seal tifti all on, laseb selle õli uuesti välja ja ei teki survet sisse. Aag tänud sulle sellegipoolest,a ga mul on praeguseks mõistus otsas. Eks vist romulast uue ost, sest ei raatsi poest uut ka osta. Ega mingi muu viga ilmselt ei saa olla, kui sidur ma loodan. Aga üks küssa veel, et mis süsteemiga see kuumus üldse sinna sidurisse jõuab, et kas mootori kuumusega lihtsalt või mingi muu süsteem?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

radiaatori soojus mõjub bimetallile
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
tony
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 16.04.2004 14:12 47
Asukoht: Tallinn

küsimus eerikule ja cardole ja teistele asjast teadjatele

Postitus Postitas tony »

Ma süstisin sinna termosidurisse mingi 3.5 2ml süstlatäit tavalist mootoriõli ja mul laager ei loksu. Nüüd kas see tift mida bimetall sisse lükkama peaks peaks funkama hakkama, kui seda ise sisse vajutada(s.t peaks sidur ise raskemini liikuma hakkama) või hakkab see alles siis tööle kui sidur ise on kuumaks läinud ja bimetall seda tifti hakkab suruma. Mul igatahes mingit tulemust ei ole toimunud ka kuuma mootoriga
Kui seier on 2-3 mm üle poole läinud, siis surve viskab vedeliku välja, kas võib viga olla plokikaanes või on see normaalne?)
tänud
Vasta