K: Kus loksutada sillad üle

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

K: Kus loksutada sillad üle

Postitus Postitas Eerik_K »

Nimelt mure et tahaks loksutada autol sillad üle, saada korraliku ülevaate mis on läbi.
Esisillas roolil on loks sees, taga ka midagi kahtlast...
Tahaks lasta korralikult üleloksutada ja saada ülevaate mis läbi et hakata raha koguma remondiks.
Aiataguseid vaanjasi kangi kangutajatega ei soovi tegemist teha, ikka sinna kus on liikuvad alused ja nendega siis loksutavad. ÜV punktis ei oldud nõus tagurpidi alustele sõita :?: ja taheti kirvest. Ehk kellelgi on mõnda kohta soovitada?
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

United?
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

270EEK'u natuke kirves tundub...
üldiselt ei tea ma turuhinda, kui hinnad eriti ei erine teistest kohtadest eks sinna ma lähen, aga sisetunne ütleb et võib ka odavamalt saada
Ja kui keegi seal loksutanud veermikut, tehti korralikult said adekvaatse vastuse?
Esitan vist tobedat küsimust :roll: ärge pange pahaks :oops:
Kasutaja avatar
Ailer
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 01.10.2003 13:38 37
Asukoht: Lõunamaa

Postitus Postitas Ailer »

Mine ülevaatuse punkti seal ühe silla loksutamine peaks olema 25 eeki. Mina käin koguaeg seal kui midagi kahtlast tundub.
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Ma ei tea kuidas teil seal lõunamaal, aga minu käest küsiti 170EEK'u ja seda ainul esisilla eest tagurpidi ei tahetud peale ajada. Seda siis viimsi ÜV punktis.
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

40 eek on kadaka teel silla kontroll leiburi taga.. Kuid seal vist ainult hinnatakse "nn" silma järgi
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
AndresS
Huviline
Postitusi: 776
Liitunud: 21.03.2003 11:52 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AndresS »

525 kirjutas:40 eek on kadaka teel silla kontroll leiburi taga.. Kuid seal vist ainult hinnatakse "nn" silma järgi
Jah. Ja küsitakse, mis täpselt mureks. Kuskohast täpselt koliseb. Krt kui ma teaks, milline õõts täpselt koliseb, siis mis mõtet mul üldse sinna minna oleks? Ja siis nad ütlevad sulle "JAH, tundub küll, et see tahaks vahetust". Ja küsivad selle eest 40 eek. Rohkem ei vaatagi edasi. See oli üks kord.

Teine kord oli endal täiesti mõistus otsas, sest haige inseneri leiutatud A4 esisild kääksus. Kolinat null aga kääksub. Vaatasid ja otsustasid et rooliotsad tahavad vahetust... mulle tundus, et peamiselt selle põhjal, et ma olin neile lolli peaga jälle maininud, et kõik 8 õõtsa on mul äsja vahetatud. Kui rooliotsad vahetatud, kääksus ikka samamoodi. Lahe. Siis oli ka neil mõistus otsas ja pakkusid välja, et ega siin muud ei aita kui hakata neid suht uusi õõtsasid järjest vahetama hakata. (me räägime siin ca 10K eegust). Tänasin viisakalt ja sõitsin minema.

Aga soovituseks: abi olen praktiliselt alati saanud Aldani autost, Peterburi teel Hydro Texaco tankla taga. Väga asjalik mees. Teeb ka sillaregulli. Vahetab ka veermikudetaile. Seda kohta julgeks nagu soovitada.
Kasutaja avatar
M-Tech
Huviline
Postitusi: 376
Liitunud: 20.04.2003 21:01 26
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas M-Tech »

WestLand autot võid proovida, seal tegeletakse põhiliselt BMW-ga.
Sillastend paistis ka täitsa korralik olevat seal.

Ülevaatuspunktidest olen külastanud Järvel Amserv-i kõrval asuvat kohta.
Seal läks minu mäletamist mööda amortide + esi ja tagasilla kontroll kokku 150.-
Ja lihtsalt amortide kontroll oli sellest 100.- vist.
Kontrolliti siis tõstukil ja rattaid spets aluse peal aparaadiga liigutades.

Mina sain sealt teada niipalju, et kõik peale pooltelje otsa kummi olid korras.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Põhimõtteliselt olen oma ülevaatused teinud Sauel ülevaatuspunktis ja seal on logistaja olemas ja alati on nad leidnud pisemagi vea üles-mitte halvas mõttes. Tel nr ma ei tea peast aga netist leiad üles ja võid küsida mitu raha nad tahavad selle töö eest.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Kristo_P
Huviline
Postitusi: 841
Liitunud: 28.09.2003 23:40 21
Asukoht: Florida - Miami

Postitus Postitas Kristo_P »

Anz seda minagi.. väga koht targemaks ma ei saanudki. Selles nende töö seisnebki ,et leida viga miite huupi pakkuda siuke tunne ,et nad ei jaga ise ka asjast midagi... Hmm samas westlandis on ülevaatus 100 eek (sillad/õlilekked,pidurid/andurid) Kuid mul oleks vaja ainult esisild üle kontrollida ,kuid nad võtavad vist ikka täis summa :? Mul oleks vaja ,et keegi vaataks esisilla üle kuna miskit seal teeb häält õõtsad/roolisotsad/satbikad need ei ole.. :?
Lancer EVOLUTION 9
Kasutaja avatar
AndresS
Huviline
Postitusi: 776
Liitunud: 21.03.2003 11:52 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AndresS »

525 kirjutas:Mul oleks vaja ,et keegi vaataks esisilla üle kuna miskit seal
teeb häält õõtsad/roolisotsad/satbikad need ei ole.. :?
Veelkord: Aldani grupp, Peterburi tee 38. Helista ette 50 79733 ja küsi, kas saaks kiirelt esisilla kolksu põhjuse välja uurida. Minul ja tuttavatel, kellele seda kohta soovitanud olen ainult positiivsed kogemused selle kohaga.
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

Ohh... helistasin aldanisse, seal küll midagi pole. liikuvaid alusi. Hindamine käib ikka silma järgi ja kangi abil :evil: . See ei ole see, mul vaja pukside seisukorda teada saada! Kangiga seal ei kanguta midagi välja! Tahaks ma näha kuidas vaatavad silma järgi tagasilla tala puksi...
eelmine aasta enne ÜV mäletan mingi 2kuud enne vahetati Talapuksid ära, siis üteldi et need läbi mille peale vastasin et need vahetatud 2 kuud tagasi, ja seda siis kui olid 205/65 rehvid all, mis ei saanud kuidagi 2 kuuga need tuksi keerata.

Westlandist on halvad kogemused mul, seega ei luba nendel sosseppadelgi oma autot rohkem puudutada.

Jään edaspidi ootama soovitusi.

ÜV punktid kukuvad ära
Aldan kukub ära
Kes räägib UM'ist rohkem on keegi käinud mis tehti kuidas mulje jäi?
Kasutaja avatar
kimmo
Klubiliige - admin
Postitusi: 2998
Liitunud: 30.09.2002 15:51 18
Peamine sõiduk: BMW 530d xDrive
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas kimmo »

Eerik_K kirjutas: Kes räägib UM'ist rohkem on keegi käinud mis tehti kuidas mulje jäi?
Lauri L käis hiljuti Unitedis: http://www.bmw-club.ee/forum/viewtopic. ... ght=#31143
Eerik_K
Huviline
Postitusi: 415
Liitunud: 22.10.2002 12:00 02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Eerik_K »

OK helistasin Laurile
Sain adekvaatse vastuse, ma ei mõista miks mulle üteldi 270EEK'u silla kontroll telefoni teel, igatahes Lauril tehti 180'ga ära ja sillastend ja väänamise alused ilusti olemas jms
Järgmine nädal lähen sinna siis kohale...
Kasutaja avatar
Ailer
Huviline
Postitusi: 322
Liitunud: 01.10.2003 13:38 37
Asukoht: Lõunamaa

Postitus Postitas Ailer »

tulge lõuna eestisse siin raputatakse 150.- autot terve päev :D
pidurite test on kallim krt 50.- :lol:
acid
Huviline
Postitusi: 233
Liitunud: 17.06.2004 23:29 01

Postitus Postitas acid »

Anz kirjutas:
525 kirjutas:Mul oleks vaja ,et keegi vaataks esisilla üle kuna miskit seal
teeb häält õõtsad/roolisotsad/satbikad need ei ole.. :?
Veelkord: Aldani grupp, Peterburi tee 38. Helista ette 50 79733 ja küsi, kas saaks kiirelt esisilla kolksu põhjuse välja uurida. Minul ja tuttavatel, kellele seda kohta soovitanud olen ainult positiivsed kogemused selle kohaga.
See pikk kelle nimi on ALo keeras mul mb silla regullis rooliotsa tuksi ja silda ei saanud ka õieti paika aga pappi oskas küll küsida.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Lauril oli Eesti BMW Klubi kleeps peale äkki sellepärast tehti sootsamalat :roll:
Mercedes EQS 450+ 2022
marxxx
Huviline
Postitusi: 93
Liitunud: 18.11.2003 09:53 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas marxxx »

united viga on ainult selles(kui seda veaks võib nimetada) et ei saa ise juures olla kui logistatakse... Tahes tahtmata jääb väike kahtlus kas ikka vaadati piisavalt hoolikalt... :roll: seda veel eriti kui omad mõnda vanemat liikurit <1996a.
Vasta