Odavad amordid Gabriel ja KN

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Odavad amordid Gabriel ja KN

Postitus Postitas skyline »

Vaja oma E36-l ära vahetada esiamordid kuna üks amortidest lekib.
Uurisin ebayst ja sealt saaks paari koos saatmisega ca 600-700 eeku odavamalt kätte kui Eestis pakutavad kõige odavamad amordid.
Pakuvad meil suht vähetuntud fimrasid nagu Gabriel ja KN.
On kellelgi kogemusi nende firmade amortidega? Mul oluline, et peaks vähemalt aasta vastu, sest pole seda autot plaan rohkem pidada.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

tagumised gabrielid olid e34 touringul 10kkm pehmed 25kkm täiesti otsas.
esimestest sai üks otsa kah kuskil 25kkm pealt.

terv
erich
velts1
Huviline
Postitusi: 156
Liitunud: 17.04.2006 22:19 47

odav

Postitus Postitas velts1 »

hea ja odav autojuppide puhul suht kahtlane.
728 e-38 ja 328 e-36 cabrio
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas skyline »

Huvitav, Gabrieli eesti maaletooja pakub neile 3a garantiid isegi...aga noh Monroele pakutakse ka sama.
Ausalt öelda ei kujuta ette kuidas garantiiprotsess amortide puhul peaks välja nägema, kas kruvin katkise amordi alt ja viin müüja kätte, kes selle saadab ekspertiisi...aga mille ma vahepealsel ajal oma autole alla kruvin?

Teine variant on tellida sealt Boge või Bilstein tükihinnaga ca 1300 eek.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Madis399
Huviline
Postitusi: 140
Liitunud: 09.10.2005 21:01 30
Asukoht: Tallinn/Koluvere

Postitus Postitas Madis399 »

skyline kirjutas:Huvitav, Gabrieli eesti maaletooja pakub neile 3a garantiid isegi...aga noh Monroele pakutakse ka sama.
Ausalt öelda ei kujuta ette kuidas garantiiprotsess amortide puhul peaks välja nägema, kas kruvin katkise amordi alt ja viin müüja kätte, kes selle saadab ekspertiisi...aga mille ma vahepealsel ajal oma autole alla kruvin?

Teine variant on tellida sealt Boge või Bilstein tükihinnaga ca 1300 eek.
Eestist saab ju sama hinnaga, et miks peaks kuskilt võõralt maalt tellima? :roll:
wax
Huviline
Postitusi: 278
Liitunud: 07.08.2003 14:55 39
Asukoht: Loo-Tallinn-Võru
Kontakt:

Postitus Postitas wax »

Gabrielt tehakse nii Kanadas kui Prantsusmaal (või oli see Portugal). Ja kahjuks ma enam ei mäleta, kas need olid Kanada omad, mis saastad on. Teised aga täiesti ok. Või oli vastupidi. :)
Vasta